V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2020-01-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-05 11:00 19 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Start” Nowy Sącz II 13:5 tak
1   A MICHALEC Kazimierz W IWANIEC Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 1:0
2   B BOŃCZAK Stanisław X LEŚNIAK Kamil 3:2 (8:11, 11:9, 8:11, 11:7, 11:4) 2:0
3   C APOLA Edward Y ŁĄCKI Piotr 1:3 (6:11, 11:7, 9:11, 6:11) 2:1
4   D PRZYBYLSKI Piotr Z MÓŁKA Krzysztof 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 3:1
5   A BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
W ŁĄCKI Piotr
LEŚNIAK Kamil
0:3 (9:11, 9:11, 11:13) 3:2
6   B PRZYBYLSKI Piotr
MICHALEC Kazimierz
X IWANIEC Bartłomiej
MÓŁKA Krzysztof
3:1 (12:10, 4:11, 12:10, 11:6) 4:2
7   A MICHALEC Kazimierz X LEŚNIAK Kamil 3:1 (11:7, 11:6, 11:13, 11:6) 5:2
8   B BOŃCZAK Stanisław W IWANIEC Bartłomiej 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:9) 6:2
9   D PRZYBYLSKI Piotr Y ŁĄCKI Piotr 3:0 (11:3, 11:8, 11:4) 7:2
10   C APOLA Edward Z MÓŁKA Krzysztof 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 7:11) 7:3
11   A MICHALEC Kazimierz Y ŁĄCKI Piotr 3:2 (11:3, 13:15, 11:7, 9:11, 11:4) 8:3
12   C APOLA Grzegorz W MARCOLL Maksym 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 9:3
13   B BOŃCZAK Stanisław Z MÓŁKA Krzysztof 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 7:11) 9:4
14   D PRZYBYLSKI Piotr X LEŚNIAK Kamil 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 10:4
15   A MICHALEC Kazimierz Z MÓŁKA Krzysztof 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 11:4
16   D PRZYBYLSKI Piotr W MARCOLL Maksym 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 12:4
17   B BOŃCZAK Stanisław Y ŁĄCKI Piotr 0:3 (12:14, 9:11, 8:11) 12:5
18   C APOLA Grzegorz X WIEJSKI Karol 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:9) 13:5
2020-01-04 17:30 20 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - „Mikulec” Grybów II
2020-01-05 11:00 21 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa 13:5 tak
1   A MRUK Piotr W DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 1:0
2   B WÓJS Tomasz X NIEĆ Andrzej 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 4:11) 1:1
3   C JURKOWSKI Piotr Y MAGDZIARCZYK Dariusz 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 2:1
4   D CEWKA Piotr Z TALAR Paweł 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 3:1
5   A JURKOWSKI Piotr
MRUK Piotr
W NIEĆ Andrzej
TALAR Paweł
3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 4:1
6   B CEWKA Piotr
WÓJS Tomasz
X DUDZIK Grzegorz
MAGDZIARCZYK Dariusz
3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 5:1
7   A MRUK Piotr X NIEĆ Andrzej 3:1 (13:15, 11:8, 11:9, 11:9) 6:1
8   B WÓJS Tomasz W DUDZIK Grzegorz 3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 11:5) 7:1
9   D CEWKA Piotr Y MAGDZIARCZYK Dariusz 3:1 (8:11, 14:12, 11:1, 11:2) 8:1
10   C JURKOWSKI Piotr Z TALAR Paweł 3:0 (11:5, 11:2, 11:7) 9:1
11   A MRUK Piotr Y MAGDZIARCZYK Dariusz 3:0 (11:1, 11:3, 11:5) 10:1
12   C JURKOWSKI Piotr W DUDZIK Grzegorz 3:1 (8:11, 11:3, 11:7, 11:7) 11:1
13   B SEKUŁA Grzegorz Z TALAR Paweł 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 6:11) 11:2
14   D OPIŁO Zygmunt X NIEĆ Andrzej 0:3 (4:11, 3:11, 4:11) 11:3
15   A MRUK Piotr Z TALAR Paweł 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 12:3
16   D OPIŁO Zygmunt W DUDZIK Grzegorz 2:3 (9:11, 5:11, 12:10, 11:9, 9:11) 12:4
17   B SEKUŁA Grzegorz Y MAGDZIARCZYK Dariusz 1:3 (8:11, 9:11, 11:3, 10:12) 12:5
18   C JURKOWSKI Piotr X NIEĆ Andrzej 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 13:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.