V liga gr. A rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2018-10-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-21 11:00 13 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - KS „Podwawelski” Kraków V 4:10 tak
1   A PICHLA Paweł W RÓŻYCZKA Mirosław 0:3 (12:14, 6:11, 7:11) 0:1
2   B CIESZKOWSKI Dominik X CHŁĘDOWSKI Jakub 2:3 (6:11, 11:13, 11:7, 11:6, 9:11) 0:2
3   C MARZEC Stefan Y WOLANIN Piotr 0:3 (9:11, 2:11, 9:11) 0:3
4   D RADZISZEWSKI Radosław Z SOBUCKI Mateusz 3:2 (9:11, 11:6, 6:11, 11:5, 11:8) 1:3
5   A RADZISZEWSKI Radosław
CIESZKOWSKI Dominik
W RÓŻYCZKA Mirosław
CHŁĘDOWSKI Jakub
3:1 (11:4, 11:7, 5:11, 11:4) 2:3
6   B MARZEC Stefan
PICHLA Paweł
X WOLANIN Piotr
SOBUCKI Mateusz
1:3 (7:11, 11:13, 11:9, 5:11) 2:4
7   A PICHLA Paweł X CHŁĘDOWSKI Jakub 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 2:5
8   B CIESZKOWSKI Dominik W RÓŻYCZKA Mirosław 2:3 (7:11, 4:11, 11:5, 16:14, 8:11) 2:6
9   D RADZISZEWSKI Radosław Y WOLANIN Piotr 3:2 (11:7, 11:7, 9:11, 8:11, 11:9) 3:6
10   C MARZEC Stefan Z SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:9, 11:6, 5:11, 11:9) 4:6
11   A PICHLA Paweł Y WOLANIN Piotr 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 8:11) 4:7
12   C MARZEC Stefan W RÓŻYCZKA Mirosław 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 4:8
13   B CIESZKOWSKI Dominik Z SOBUCKI Mateusz 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 4:9
14   D RADZISZEWSKI Radosław X CHŁĘDOWSKI Jakub 2:3 (12:10, 11:6, 5:11, 9:11, 4:11) 4:10
2018-10-21 11:00 14 TKKF Dobczyce - KS „Górnik” Wieliczka ^A
2018-10-20 16:00 15 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
1   A SKOWRONEK Anna W PUU Aarne 0:3 (4:11, 4:11, 1:11) 0:1
2   B KACZMARCZYK Julita X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (2:11, 3:11, 3:11) 0:2
3   C JAKUBCZYK Katarzyna Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (4:11, 10:12, 7:11) 0:3
4   D FILIPEK Angelika Z BUŁA Dominik 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 13:15) 0:4
5   A FILIPEK Angelika
JAKUBCZYK Katarzyna
W BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
1:3 (7:11, 11:9, 4:11, 11:13) 0:5
6   B KACZMARCZYK Julita
SKOWRONEK Anna
X PUU Aarne
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
0:3 (4:11, 5:11, 3:11) 0:6
7   A SKOWRONEK Anna X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) 0:7
8   B KACZMARCZYK Julita W PUU Aarne 0:3 (2:11, 1:11, 5:11) 0:8
9   D FILIPEK Angelika Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) 0:9
10   C JAKUBCZYK Katarzyna Z BUŁA Dominik 0:3 (5:11, 14:16, 7:11) 0:10
11   A SKOWRONEK Anna Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (7:11, 2:11, 8:11) 0:11
12   C JAKUBCZYK Katarzyna W PUU Aarne 0:3 (3:11, 7:11, 10:12) 0:12
13   B KACZMARCZYK Julita Z BUŁA Dominik 0:3 (1:11, 5:11, 3:11) 0:13
14   D FILIPEK Angelika X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (2:11, 5:11, 3:11) 0:14
2018-10-22 18:00 16 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 tak
1   A PIASKOWSKI Piotr W BOCHENEK Dariusz 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:9) 1:0
2   B DĄBROWSKI Damian X NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:6, 13:15, 11:8, 11:5) 2:0
3   C NOSEK Robert Y KUC Leszek 0:3 (4:11, 7:11, 10:12) 2:1
4   D JEDYNAK Damian Z BUCH Marcin 3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 11:9) 3:1
5   A PIASKOWSKI Piotr
DĄBROWSKI Damian
W NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
3:1 (11:7, 11:6, 7:11, 11:7) 4:1
6   B JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
X BOCHENEK Dariusz
BUCH Marcin
2:3 (11:4, 5:11, 11:9, 3:11, 5:11) 4:2
7   A PIASKOWSKI Piotr X NAŁÓDKA Dariusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 5:2
8   B DĄBROWSKI Damian W BOCHENEK Dariusz 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 6:2
9   D JEDYNAK Damian Y KUC Leszek 3:2 (11:4, 10:12, 6:11, 11:6, 11:9) 7:2
10   C JAWORSKI Jeremi Z BUCH Marcin 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 8:11) 7:3
11   A DUDA Patryk Y KUC Leszek 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 7:4
12   C JAWORSKI Jeremi W BOCHENEK Dariusz 0:3 (2:11, 6:11, 10:12) 7:5
13   B DĄBROWSKI Damian Z BUCH Marcin 2:3 (11:5, 11:6, 9:11, 5:11, 6:11) 7:6
14   D JEDYNAK Damian X NAŁÓDKA Dariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 8:6
2018-10-20 11:00 17 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Zarabie” Myślenice III 14:0 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2018-10-20 13:00 18 MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 1:13 tak
1   A PIEPRZYK Szymon W ZAPALSKI Bartosz 1:3 (13:11, 7:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B WALCZAK Michał X KOHUTEK Konrad 1:3 (11:8, 5:11, 4:11, 6:11) 0:2
3   C BUJAK Piotr Y CZUBAK Michał 1:3 (13:11, 6:11, 9:11, 4:11) 0:3
4   D WALCZAK Wojciech Z KMIEĆ Paweł 0:3 (3:11, 3:11, 4:11) 0:4
5   A BUJAK Piotr
WALCZAK Wojciech
W KOHUTEK Konrad
CZUBAK Michał
2:3 (11:5, 4:11, 11:9, 3:11, 10:12) 0:5
6   B PIEPRZYK Szymon
WALCZAK Michał
X ZAPALSKI Bartosz
KMIEĆ Paweł
0:3 (3:11, 9:11, 9:11) 0:6
7   A PIEPRZYK Szymon X KOHUTEK Konrad 3:2 (4:11, 11:9, 11:13, 11:5, 13:11) 1:6
8   B WALCZAK Michał W ZAPALSKI Bartosz 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 1:7
9   D WALCZAK Wojciech Y CZUBAK Michał 1:3 (14:12, 5:11, 6:11, 5:11) 1:8
10   C BUJAK Piotr Z KMIEĆ Paweł 0:3 (1:11, 12:14, 7:11) 1:9
11   A PIEPRZYK Szymon Y CZUBAK Michał 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 1:10
12   C BUJAK Piotr W ZAPALSKI Bartosz 2:3 (11:6, 8:11, 7:11, 11:7, 20:22) 1:11
13   B WALCZAK Michał Z KMIEĆ Paweł 0:3 (4:11, 2:11, 5:11) 1:12
14   D WALCZAK Wojciech X KOHUTEK Konrad 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 1:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS „Górnik” Wieliczka została wykluczona z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy