V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2017-01-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-01-25 18:00 41 KS „Gorce” Nowy Targ V - LKS „Victoria” Nidek 10:4 tak
1   A KOWALKOWSKI Patryk W SKRZYPIEC Dawid 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 1:0
2   B RÓŻAŃSKI Damian X MIKOŁAJEK Rafał 3:1 (11:8, 12:10, 7:11, 11:3) 2:0
3   C DŁUGOPOLSKI Grzegorz Y WĘGLARZ Patryk 2:3 (9:11, 12:10, 11:7, 10:12, 8:11) 2:1
4   D KLAG Wiktor Z SZEMIK Krzysztof 3:2 (6:11, 6:11, 11:6, 13:11, 11:8) 3:1
5   A DŁUGOPOLSKI Grzegorz
KLAG Wiktor
W SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
2:3 (11:3, 9:11, 7:11, 11:7, 2:11) 3:2
6   B KOWALKOWSKI Patryk
RÓŻAŃSKI Damian
X MIKOŁAJEK Rafał
SZEMIK Krzysztof
3:2 (7:11, 11:8, 11:3, 6:11, 13:11) 4:2
7   A KOWALKOWSKI Patryk X MIKOŁAJEK Rafał 3:1 (9:11, 11:9, 11:4, 11:4) 5:2
8   B RÓŻAŃSKI Damian W SKRZYPIEC Dawid 2:3 (12:10, 7:11, 4:11, 11:9, 7:11) 5:3
9   D KLAG Wiktor Y WĘGLARZ Patryk 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 6:3
10   C DŁUGOPOLSKI Grzegorz Z SZEMIK Krzysztof 3:1 (11:13, 11:9, 11:7, 11:4) 7:3
11   A KOWALKOWSKI Patryk Y WĘGLARZ Patryk 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 8:3
12   C DŁUGOPOLSKI Grzegorz W SKRZYPIEC Dawid 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 8:4
13   B RÓŻAŃSKI Damian Z SZEMIK Krzysztof 3:1 (4:11, 11:6, 11:9, 11:6) 9:4
14   D KLAG Wiktor X MIKOŁAJEK Rafał 3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 11:7) 10:4
2017-02-16 18:00 42 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Łęgi” Nowa Biała 14:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2017-01-20 17:30 43 ULKS „Lachowice” Lachowice III - LKS „Olmex” Piotrowice II 0:14 tak
1   A KUTEK Edyta W ŻYDEK Robert 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 0:1
2   B SAŁAPATEK Tomasz X BROSZKIEWICZ Karol 0:3 (2:11, 4:11, 3:11) 0:2
3   C KUTEK Patrycja Y MITORAJ Paweł 0:3 (11:13, 9:11, 5:11) 0:3
4   D WIERZBICKA Marlena Z MITORAJ Jan 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 0:4
5   A KUTEK Patrycja
KUTEK Edyta
W ŻYDEK Robert
BROSZKIEWICZ Karol
0:3 (1:11, 4:11, 3:11) 0:5
6   B SAŁAPATEK Tomasz
WIERZBICKA Marlena
X MITORAJ Jan
MITORAJ Paweł
1:3 (11:1, 2:11, 8:11, 5:11) 0:6
7   A KUTEK Edyta X BROSZKIEWICZ Karol 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 0:7
8   B SAŁAPATEK Tomasz W ŻYDEK Robert 0:3 (4:11, 2:11, 2:11) 0:8
9   D WIERZBICKA Marlena Y MITORAJ Paweł 0:3 (11:13, 6:11, 4:11) 0:9
10   C KUTEK Patrycja Z MITORAJ Jan 0:3 (1:11, 5:11, 5:11) 0:10
11   A KUTEK Edyta Y MITORAJ Paweł 0:3 (2:11, 11:13, 8:11) 0:11
12   C KUTEK Patrycja W ŻYDEK Robert 0:3 (3:11, 1:11, 3:11) 0:12
13   B SAŁAPATEK Tomasz Z MITORAJ Jan 2:3 (11:9, 11:9, 8:11, 4:11, 4:11) 0:13
14   D WIERZBICKA Marlena X BROSZKIEWICZ Karol 0:3 (2:11, 2:11, 4:11) 0:14
2017-01-27 18:30 44 UKS „Tornado” Waksmund - LKS „Olmex” Piotrowice III 1:13 tak
1   A HANDZEL Weronika W WOLANIN Piotr 0:3 (2:11, 3:11, 6:11) 0:1
2   B KORCZAK Natasza X FOKSIŃSKI Przemysław 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 0:2
3   C KOLASA Iwona Y ANTECKI Patryk 2:3 (11:6, 8:11, 11:9, 9:11, 9:11) 0:3
4   D KOCZAŁKO Oliwia Z WODNIAK Kamil 0:3 (3:11, 4:11, 2:11) 0:4
5   A KOLASA Iwona
KORCZAK Natasza
W WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
0:3 (2:11, 3:11, 7:11) 0:5
6   B HANDZEL Weronika
KOCZAŁKO Oliwia
X FOKSIŃSKI Przemysław
ANTECKI Patryk
3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 1:5
7   A HANDZEL Weronika X FOKSIŃSKI Przemysław 0:3 (19:21, 2:11, 3:11) 1:6
8   B KORCZAK Natasza W WOLANIN Piotr 0:3 (5:11, 2:11, 4:11) 1:7
9   D KOCZAŁKO Oliwia Y ANTECKI Patryk 1:3 (11:13, 12:10, 6:11, 7:11) 1:8
10   C KOLASA Iwona Z WODNIAK Kamil 0:3 (1:11, 3:11, 1:11) 1:9
11   A HANDZEL Weronika Y ANTECKI Patryk 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 1:10
12   C KOLASA Iwona W WOLANIN Piotr 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 1:11
13   B KORCZAK Natasza Z WODNIAK Kamil 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 1:12
14   D KOCZAŁKO Oliwia X FOKSIŃSKI Przemysław 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 1:13
2017-01-20 18:00 45 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ IV 10:4 tak
1   A KAJFASZ Bogdan W ŚCIESZKA Karolina 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 1:0
2   B WOLAREK Artur X MENSFELD Natalia 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 2:0
3   C BOBAK Jacek Y KWIATKOWSKI Kacper 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 10:12) 2:1
4   D BOBAK Piotr Z ZANIEWSKI Franciszek 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) 3:1
5   A BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
W KWIATKOWSKI Kacper
ZANIEWSKI Franciszek
2:3 (8:11, 9:11, 11:4, 11:6, 12:14) 3:2
6   B WOLAREK Artur
KAJFASZ Bogdan
X ŚCIESZKA Karolina
MENSFELD Natalia
3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:7) 4:2
7   A KAJFASZ Bogdan X MENSFELD Natalia 3:0 (11:3, 11:2, 11:7) 5:2
8   B WOLAREK Artur W ŚCIESZKA Karolina 3:1 (11:4, 11:5, 9:11, 14:12) 6:2
9   D BOBAK Piotr Y KWIATKOWSKI Kacper 3:2 (11:8, 11:7, 10:12, 9:11, 15:13) 7:2
10   C BOBAK Kacper Z ZANIEWSKI Franciszek 0:3 (2:11, 6:11, 7:11) 7:3
11   A KAJFASZ Bogdan Y KWIATKOWSKI Kacper 3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 9:11, 12:10) 8:3
12   C BOBAK Kacper W ŚCIESZKA Karolina 0:3 (6:11, 1:11, 4:11) 8:4
13   B WOLAREK Artur Z ZANIEWSKI Franciszek 3:0 (11:9, 13:11, 11:2) 9:4
14   D BOBAK Piotr X MENSFELD Natalia 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Drużyna KS „Łęgi” Nowa Biała została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.