LKS Victoria Nidek II (M)
Klub: LKS „Victoria” Nidek
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika
Nidek, ul. Św. Judy Tadeusza 2
34-122 Wieprz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Szemik (e-mail myszaszemik76@gmail.com, tel. 502 739 519)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BIZOŃ Stefan 1968 M 5161 02.09.2022 938 17.09.2022
2 GAŁUSZKA Jan 2009 M 5170 02.09.2022 2151 17.09.2022
3 HOLCMAN Eryk 2007 M 5171 02.09.2022 3415 17.09.2022
4 ODROBINA Krzysztof 1972 M 5159 02.09.2022 3900 17.09.2022
5 SZEMIK Krzysztof 1976 M 5165 02.09.2022 1258 17.09.2022
6 WĘGLARZ Patryk 1988 M 11718 19.12.2022 1804 30.12.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2022-09-23 18:00 LKS Victoria Nidek II - LKS Victoria Nidek III 3:11🏓 ⇓
2 5NT 1/2 2022-09-30 19:00 UKS Orły Zakopane - LKS Victoria Nidek II 10:4🏓 ⇓
3 5NT 1/3 2022-10-21 18:00 LKS Victoria Nidek II - KS Gorce Nowy Targ III 3:11🏓 ⇓
4 5NT 1/4 2022-10-31 19:00 MKS Halniak Maków Podh. - LKS Victoria Nidek II 7:7🏓 ⇔
5 5NT 1/5 2022-11-11 18:00 LKS Victoria Nidek II - KTS Victoria Spytkowice III 13:1🏓 ⇑
6 5NT 1/6 2022-11-24 19:00 MKS Skawa Wadowice II - LKS Victoria Nidek II 9:5🏓 ⇓
7 5NT 1/7 2022-12-02 18:00 LKS Victoria Nidek II - LKS Orawa Jabłonka 5:9🏓 ⇓
8 5NT 1/8 2022-12-15 17:30 UKS Metalka Nowy Targ - LKS Victoria Nidek II 6:8🏓 ⇑
9 5NT 1/9 2022-12-16 18:00 LKS Victoria Nidek II - KS Gorce Nowy Targ IV 1:13🏓 ⇓
10 5NT 1/10 2023-01-04 18:00 KS Turbacz Mszana Dolna - LKS Victoria Nidek II 10:4🏓 ⇓
11 5NT 1/11 2023-01-13 18:00 LKS Victoria Nidek II - Power Rangers Czarny Dunajec 9:5🏓 ⇑
12 5NT 1/12 2023-01-20 18:00 LKS Victoria Nidek II - KS Backhand Andrychów II 5:9🏓 ⇓
13 5NT 1/13 2023-01-27 18:00 ULKS Lachowice II - LKS Victoria Nidek II 9:5🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
GJ
3
HE
4
OK
5
SK
6
WP
1 (D) LKS Victoria Nidek III 1,0 0,0 0,0 0,0 2,0   3
2 (W) UKS Orły Zakopane 0,0 0,0 2,0 0,0 2,0   4
3 (D) KS Gorce Nowy Targ III 2,0 0,0 0,0 0,0 1,0   3
4 (W) MKS Halniak Maków Podh. 1,5 2,0 0,0 0,0 3,5   7
5 (D) KTS Victoria Spytkowice III 0,5 3,5 3,5 2,0 3,5   13
6 (W) MKS Skawa Wadowice II 1,5 1,0 1,0   1,5   5
7 (D) LKS Orawa Jabłonka 1,5 0,0 0,0   3,5   5
8 (W) UKS Metalka Nowy Targ 2,5   1,0 1,0 3,5   8
9 (D) KS Gorce Nowy Targ IV 0,5   0,0 0,0 0,5   1
10 (W) KS Turbacz Mszana Dolna 1,0   0,0   1,0 2,0 4
11 (D) Power Rangers Czarny Dunajec 2,5 0,0 2,0   2,5 2,0 9
12 (D) KS Backhand Andrychów II 1,5 0,0 0,0   2,5 1,0 5
13 (W) ULKS Lachowice II   1,0 1,0   3,0 0,0 5
Razem 16,0 7,5 10,5 3,0 30,0 5,0 72
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIZOŃ Stefan 1968 M 5161 02.09.2022 938
2 GAŁUSZKA Jan 2009 M 5170 02.09.2022 2151
3 HOLCMAN Eryk 2007 M 5171 02.09.2022 3415
4 ODROBINA Krzysztof 1972 M 5159 02.09.2022 3900
5 SZEMIK Krzysztof 1976 M 5165 02.09.2022 1258
6 WĘGLARZ Patryk 1988 M 11718 19.12.2022 1804