KTS Victoria Spytkowice III (M)
Klub: KTS „Victoria” Spytkowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Naszej Przyrody
ul. Wadowicka 133
34-103 Woźniki
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jacek Bobak (e-mail victoriaspytkowice@gmail.com, tel. 608 601 483)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOBAK Mikołaj 2008 M 4713 01.09.2022 2519 19.09.2022
2 BRYŁA Rafał 2006 M 4714 01.09.2022 2704 19.09.2022
3 KRUPA Cezary 1992 M 10851 20.10.2022 1887 25.11.2022
4 KUŚPIK Kacper 2010 M 4715 01.09.2022 3630 19.09.2022
5 LICHAŃSKI Michał 2006 M 4716 01.09.2022 3626 19.09.2022
6 MAMOŃ Mikołaj 2011 M 4717 01.09.2022 3627 19.09.2022
7 NOWORYTA Łucja 2010 K 4719 01.09.2022 2422 19.09.2022
8 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 M 4729 01.09.2022 2096 25.11.2022
9 PIOTROWSKA Patrycja 2006 K 4720 01.09.2022 3746 19.09.2022
10 PIOTROWSKA Sylwia 2010 K 4721 01.09.2022 2425 19.09.2022
11 POCHOPIEŃ Michał 1986 M 4732 01.09.2022 2888 02.12.2022
12 WARMUZ Kamil 1989 M 4734 01.09.2022 330 02.12.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2022-09-23 18:00 LKS Orawa Jabłonka - KTS Victoria Spytkowice III 14:0🏓 ⇓
2 5NT 1/2 2022-09-30 18:00 KTS Victoria Spytkowice III - UKS Metalka Nowy Targ 5:9🏓 ⇓
3 5NT 1/3 2022-10-21 18:00 KS Gorce Nowy Targ IV - KTS Victoria Spytkowice III 14:0🏓 ⇓
4 5NT 1/4 2022-10-28 18:00 KTS Victoria Spytkowice III - KS Turbacz Mszana Dolna 0:14🏓 ⇓
5 5NT 1/5 2022-11-11 18:00 LKS Victoria Nidek II - KTS Victoria Spytkowice III 13:1🏓 ⇓
6 5NT 1/6 2022-11-25 18:00 KTS Victoria Spytkowice III - KS Backhand Andrychów II 2:12🏓 ⇓
7 5NT 1/7 2022-12-02 18:00 ULKS Lachowice II - KTS Victoria Spytkowice III 14:0🏓 ⇓
8 5NT 1/8 2022-12-13 18:00 KTS Victoria Spytkowice III - LKS Victoria Nidek III 1:13🏓 ⇓
9 5NT 1/10 2023-01-06 18:00 KTS Victoria Spytkowice III - KS Gorce Nowy Targ III  
10 5NT 1/11 2023-01-16 19:00 MKS Halniak Maków Podh. - KTS Victoria Spytkowice III 12:2🏓 ⇓
11 5NT 1/12 2023-01-23 17:00 Power Rangers Czarny Dunajec - KTS Victoria Spytkowice III 13:1🏓 ⇓
12 5NT 1/13 2023-01-27 18:00 KTS Victoria Spytkowice III - MKS Skawa Wadowice II  
13 5NT 1/9 2023-02-03 18:00 UKS Orły Zakopane - KTS Victoria Spytkowice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
BR
3
KC
4
KK
5
LM
6
7
PJ
8
PP
9
PS
10
PM
11
WK
1 (W) LKS Orawa Jabłonka   0,0     0,0 0,0   0,0 0,0     0
2 (D) UKS Metalka Nowy Targ   3,5   0,0 1,5 0,0           5
3 (W) KS Gorce Nowy Targ IV       0,0   0,0   0,0 0,0     0
4 (D) KS Turbacz Mszana Dolna       0,0 0,0 0,0   0,0       0
5 (W) LKS Victoria Nidek II       0,0 1,0 0,0   0,0 0,0     1
6 (D) KS Backhand Andrychów II 0,0   2,0   0,0     0,0       2
7 (W) ULKS Lachowice II 0,0       0,0         0,0 0,0 0
8 (D) LKS Victoria Nidek III         0,0 0,0 0,0     1,0   1
10 (W) MKS Halniak Maków Podh.         2,0 0,0   0,0 0,0     2
11 (W) Power Rangers Czarny Dunajec 0,0       1,0 0,0   0,0 0,0     1
Razem 0,0 3,5 2,0 0,0 5,5 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 12
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOBAK Mikołaj 2008 M 4713 01.09.2022 2519
2 BRYŁA Rafał 2006 M 4714 01.09.2022 2704
3 KRUPA Cezary 1992 M 10851 20.10.2022 1887
4 KUŚPIK Kacper 2010 M 4715 01.09.2022 3630
5 LICHAŃSKI Michał 2006 M 4716 01.09.2022 3626
6 NOWORYTA Łucja 2010 K 4719 01.09.2022 2422
7 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 M 4729 01.09.2022 2096
8 PIOTROWSKA Patrycja 2006 K 4720 01.09.2022 3746
9 PIOTROWSKA Sylwia 2010 K 4721 01.09.2022 2425
10 POCHOPIEŃ Michał 1986 M 4732 01.09.2022 2888
11 WARMUZ Kamil 1989 M 4734 01.09.2022 330