ULKS Lachowice II (M)
Klub: ULKS „Lachowice”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lachowicach
Lachowice 392 i 232B
34-232 Lachowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Jan Banaś (e-mail janbanas20@gmail.com, tel. 509 352 460)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mateusz Kachel (e-mail mateusz.kachel1@wp.pl, tel. 660 831 739)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BANAŚ Jan 1967 M 6946 07.09.2022 135 13.09.2022
2 GRAJNY Leszek 1960 M 6947 07.09.2022 3876 13.09.2022
3 GRAJNY Piotr 1968 M 6948 07.09.2022 125 13.09.2022
4 KACHEL Jan 1970 M 6949 07.09.2022 130 13.09.2022
5 KACHEL Mateusz 1996 M 6950 07.09.2022 100 21.09.2022
6 KACHEL Piotr 1965 M 6951 07.09.2022 2117 13.09.2022
7 KRUPKA Sławomir 1981 M 6953 07.09.2022 3171 13.09.2022
8 KUŹNIK Grzegorz 1976 M 6954 07.09.2022 99 13.09.2022
9 LENART Kazimierz 1952 M 6955 07.09.2022 127 13.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2022-09-27 18:00 KS Backhand Andrychów II - ULKS Lachowice II 6:8🏓 ⇑
2 5NT 1/2 2022-10-03 17:00 Power Rangers Czarny Dunajec - ULKS Lachowice II 5:9🏓 ⇑
3 5NT 1/3 2022-10-21 18:00 ULKS Lachowice II - LKS Victoria Nidek III 6:8🏓 ⇓
4 5NT 1/4 2022-10-28 18:30 UKS Orły Zakopane - ULKS Lachowice II 6:8🏓 ⇑
5 5NT 1/5 2022-11-23 18:00 ULKS Lachowice II - KS Gorce Nowy Targ III 10:4🏓 ⇑
6 5NT 1/6 2022-11-25 19:30 MKS Halniak Maków Podh. - ULKS Lachowice II 5:9🏓 ⇑
7 5NT 1/7 2022-12-02 18:00 ULKS Lachowice II - KTS Victoria Spytkowice III  
8 5NT 1/8 2022-12-10 14:00 MKS Skawa Wadowice II - ULKS Lachowice II  
9 5NT 1/9 2022-12-16 18:00 ULKS Lachowice II - LKS Orawa Jabłonka  
10 5NT 1/10 2023-01-12 17:30 UKS Metalka Nowy Targ - ULKS Lachowice II  
11 5NT 1/11 2023-01-13 18:00 ULKS Lachowice II - KS Gorce Nowy Targ IV  
12 5NT 1/12 2023-01-20 18:00 KS Turbacz Mszana Dolna - ULKS Lachowice II  
13 5NT 1/13 2023-01-27 18:00 ULKS Lachowice II - LKS Victoria Nidek II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
GL
3
GP
4
KJ
5
KM
6
KP
7
KS
8
LK
1 (W) KS Backhand Andrychów II 0,5     2,5 3,5 0,5 1,0   8
2 (W) Power Rangers Czarny Dunajec 0,5   2,5 2,5 3,0 0,5 0,0   9
3 (D) LKS Victoria Nidek III 0,0   2,5 1,0 2,5 0,0 0,0   6
4 (W) UKS Orły Zakopane   1,0 2,5 1,5 2,5 0,5     8
5 (D) KS Gorce Nowy Targ III 1,5 0,0 3,5 2,5 2,5   0,0 0,0 10
6 (W) MKS Halniak Maków Podh. 0,5   2,5 2,5 2,5 0,0 1,0   9
Razem 3,0 1,0 13,5 12,5 16,5 1,5 2,0 0,0 50
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BANAŚ Jan 1967 M 6946 07.09.2022 135
2 GRAJNY Leszek 1960 M 6947 07.09.2022 3876
3 GRAJNY Piotr 1968 M 6948 07.09.2022 125
4 KACHEL Jan 1970 M 6949 07.09.2022 130
5 KACHEL Mateusz 1996 M 6950 07.09.2022 100
6 KACHEL Piotr 1965 M 6951 07.09.2022 2117
7 KRUPKA Sławomir 1981 M 6953 07.09.2022 3171
8 LENART Kazimierz 1952 M 6955 07.09.2022 127