Power Rangers Czarny Dunajec (M)
Klub: GKS „Czarni” Czarny Dunajec
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec
ul. Józefa Piłsudskiego 2A
34-470 Czarny Dunajec
okres letni:
Lodowisko w Czarnym Dunajcu
ul. Jana Pawła II 144
34-470 Czarny Dunajec
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Bandyk Katarzyna (e-mail sarenka1979@gmail.com, tel. 513 870 493)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Janusz Komar (e-mail bzyk123456@gmail.com, tel. 513 242 275)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BANDYK Katarzyna 1979 K 7180 07.09.2022 2601 26.09.2022
2 BODZIONY Grzegorz 1994 M 7181 07.09.2022 3993 01.10.2022
3 BODZIONY Piotr 1980 M 7182 07.09.2022 3155 26.09.2022
4 PALARZ Jan 1969 M 7183 07.09.2022 293 26.09.2022
5 PRACHARCZYK Krystian 1986 M 7184 07.09.2022 3058 26.09.2022
6 PSHENOV Viktor 1986 M 7185 07.09.2022 2610 26.09.2022
7 SOWIŃSKI Ziemowit 1977 M 7186 07.09.2022 788 26.09.2022
8 WINIARSKI Adam 1966 M 7187 07.09.2022 2618 26.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2022-09-24 14:00 MKS Skawa Wadowice II - Power Rangers Czarny Dunajec 8:6🏓 ⇓
2 5NT 1/2 2022-10-03 17:00 Power Rangers Czarny Dunajec - ULKS Lachowice II 5:9🏓 ⇓
3 5NT 1/3 2022-10-21 18:00 LKS Orawa Jabłonka - Power Rangers Czarny Dunajec 10:4🏓 ⇓
4 5NT 1/4 2022-10-31 17:00 Power Rangers Czarny Dunajec - LKS Victoria Nidek III 2:12🏓 ⇓
5 5NT 1/5 2022-11-10 17:30 UKS Metalka Nowy Targ - Power Rangers Czarny Dunajec 4:10🏓 ⇑
6 5NT 1/6 2022-11-28 17:00 Power Rangers Czarny Dunajec - UKS Orły Zakopane 8:6🏓 ⇑
7 5NT 1/7 2022-12-02 18:00 KS Gorce Nowy Targ IV - Power Rangers Czarny Dunajec 7:7🏓 ⇔
8 5NT 1/8 2022-12-12 17:00 Power Rangers Czarny Dunajec - KS Gorce Nowy Targ III 6:8🏓 ⇓
9 5NT 1/9 2022-12-16 18:00 KS Turbacz Mszana Dolna - Power Rangers Czarny Dunajec 10:4🏓 ⇓
10 5NT 1/10 2023-01-09 17:00 Power Rangers Czarny Dunajec - MKS Halniak Maków Podh. 10:4🏓 ⇑
11 5NT 1/11 2023-01-13 18:00 LKS Victoria Nidek II - Power Rangers Czarny Dunajec 9:5🏓 ⇓
12 5NT 1/12 2023-01-23 17:00 Power Rangers Czarny Dunajec - KTS Victoria Spytkowice III 13:1🏓 ⇑
13 5NT 1/13 2023-01-31 18:00 KS Backhand Andrychów II - Power Rangers Czarny Dunajec  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
BG
3
BP
4
PJ
5
PK
6
PV
7
SZ
8
WA
1 (W) MKS Skawa Wadowice II 2,5       1,0   1,0 1,5 6
2 (D) ULKS Lachowice II 1,0 0,0 0,0   2,0 1,0 1,0 0,0 5
3 (W) LKS Orawa Jabłonka 0,5 0,0     1,0 2,0 0,0 0,5 4
4 (D) LKS Victoria Nidek III 0,0 1,0   0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 2
5 (W) UKS Metalka Nowy Targ 0,0 2,5     3,0 1,0 1,0 2,5 10
6 (D) UKS Orły Zakopane 0,0 2,0     3,0 2,0 1,0 0,0 8
7 (W) KS Gorce Nowy Targ IV     1,5   3,0 0,0 2,0 0,5 7
8 (D) KS Gorce Nowy Targ III 0,0 1,0     3,0 1,0 1,0 0,0 6
9 (W) KS Turbacz Mszana Dolna     2,0 0,0     1,0 1,0 4
10 (D) MKS Halniak Maków Podh. 0,0 1,5 2,5 2,0 2,0     2,0 10
11 (W) LKS Victoria Nidek II   0,0     1,5 3,5   0,0 5
12 (D) KTS Victoria Spytkowice III 0,0 1,5 2,0   3,5 2,5 1,0 2,5 13
Razem 4,0 9,5 8,0 2,0 23,0 13,0 10,0 10,5 80
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BANDYK Katarzyna 1979 K 7180 07.09.2022 2601
2 BODZIONY Grzegorz 1994 M 7181 07.09.2022 3993
3 BODZIONY Piotr 1980 M 7182 07.09.2022 3155
4 PALARZ Jan 1969 M 7183 07.09.2022 293
5 PRACHARCZYK Krystian 1986 M 7184 07.09.2022 3058
6 PSHENOV Viktor 1986 M 7185 07.09.2022 2610
7 SOWIŃSKI Ziemowit 1977 M 7186 07.09.2022 788
8 WINIARSKI Adam 1966 M 7187 07.09.2022 2618