MKS Halniak Maków Podh. (M)
Klub: MKS „Halniak” Maków Podhalański
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół
ul. Wolności 53
34-220 Maków Podhalański
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Mateusz Stopka (e-mail 93mateuszstopka@gmail.com, tel. 604 467 240)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Tomasz Czubin (e-mail tomasz.czubin@interia.pl, tel. 665 072 875)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CZUBIN Tomasz 1987 M 3473 30.08.2022 3562 02.10.2022
2 KUTEK Edyta 2003 K 3474 30.08.2022 1819 02.10.2022
3 KUTEK Patrycja 2000 K 3475 30.08.2022 1816 02.10.2022
4 LENART Dorota 1990 K 3476 30.08.2022 3735 02.10.2022
5 RYMARCZYK Łukasz 1981 M 3477 30.08.2022 3564 02.10.2022
6 ŚWISTEK Marek 1983 M 3478 30.08.2022 3561 02.10.2022
7 ZĘBOL Anna 1971 K 3479 30.08.2022 3611 02.10.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2022-09-29 17:30 UKS Metalka Nowy Targ - MKS Halniak Maków Podh. 8:6🏓 ⇓
2 5NT 1/2 2022-10-11 19:00 MKS Halniak Maków Podh. - KS Gorce Nowy Targ IV 6:8🏓 ⇓
3 5NT 1/3 2022-10-21 18:00 KS Turbacz Mszana Dolna - MKS Halniak Maków Podh. 13:1🏓 ⇓
4 5NT 1/4 2022-10-31 19:00 MKS Halniak Maków Podh. - LKS Victoria Nidek II 7:7🏓 ⇔
5 5NT 1/5 2022-11-15 18:00 KS Backhand Andrychów II - MKS Halniak Maków Podh. 10:4🏓 ⇓
6 5NT 1/6 2022-11-25 19:30 MKS Halniak Maków Podh. - ULKS Lachowice II 5:9🏓 ⇓
7 5NT 1/7 2022-12-02 18:00 LKS Victoria Nidek III - MKS Halniak Maków Podh. 12:2🏓 ⇓
8 5NT 1/8 2022-12-12 19:00 MKS Halniak Maków Podh. - UKS Orły Zakopane 8:6🏓 ⇑
9 5NT 1/9 2022-12-16 18:00 KS Gorce Nowy Targ III - MKS Halniak Maków Podh. 11:3🏓 ⇓
10 5NT 1/10 2023-01-09 17:00 Power Rangers Czarny Dunajec - MKS Halniak Maków Podh. 10:4🏓 ⇓
11 5NT 1/11 2023-01-16 19:00 MKS Halniak Maków Podh. - KTS Victoria Spytkowice III 12:2🏓 ⇑
12 5NT 1/12 2023-01-21 14:00 MKS Skawa Wadowice II - MKS Halniak Maków Podh. 6:8🏓 ⇑
13 5NT 1/13 2023-01-30 19:00 MKS Halniak Maków Podh. - LKS Orawa Jabłonka 4:10🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CT
2
KE
3
KP
4
LD
5
6
ŚM
7
ZA
1 (W) UKS Metalka Nowy Targ   0,5 1,0   3,5   1,0 6
2 (D) KS Gorce Nowy Targ IV 0,0 0,5 0,0 1,0 3,5 1,0 0,0 6
3 (W) KS Turbacz Mszana Dolna     0,0 0,0 1,0   0,0 1
4 (D) LKS Victoria Nidek II 1,0 0,0 1,5 0,0 3,0 1,5 0,0 7
5 (W) KS Backhand Andrychów II     0,5 0,0 2,5   1,0 4
6 (D) ULKS Lachowice II 0,0   0,0 0,0 2,0 3,0 0,0 5
7 (W) LKS Victoria Nidek III     0,0 0,0 2,0   0,0 2
8 (D) UKS Orły Zakopane 1,0 1,5 0,5 0,0 3,5 1,5   8
9 (W) KS Gorce Nowy Targ III     0,0 0,0 3,0   0,0 3
10 (W) Power Rangers Czarny Dunajec   0,5 0,0   3,5   0,0 4
11 (D) KTS Victoria Spytkowice III   2,5 3,5   3,5   2,5 12
12 (W) MKS Skawa Wadowice II   1,5 0,5   3,5   2,5 8
13 (D) LKS Orawa Jabłonka 0,5 0,0 0,0   3,5     4
Razem 2,5 7,0 7,5 1,0 38,0 7,0 7,0 70
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZUBIN Tomasz 1987 M 3473 30.08.2022 3562
2 KUTEK Edyta 2003 K 3474 30.08.2022 1819
3 KUTEK Patrycja 2000 K 3475 30.08.2022 1816
4 LENART Dorota 1990 K 3476 30.08.2022 3735
5 RYMARCZYK Łukasz 1981 M 3477 30.08.2022 3564
6 ŚWISTEK Marek 1983 M 3478 30.08.2022 3561
7 ZĘBOL Anna 1971 K 3479 30.08.2022 3611