IV liga rejon Tarnów => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2011-11-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2011-11-06 11:00 22 LKS „Olimpia” Bucze - LUKS „Galux” Skrzyszów II 2:16
1   A PYTEL Sara W ŁĄTKA Jarosław 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 0:1
2   B CHYL Kinga X DUDEK Adam 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C PYTEL Aleksandra Y GALUS Mateusz 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 0:3
4   D MILEWSKA Eliza Z KOZIOŁ Wiesław 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:4
5   A PYTEL Aleksandra
MILEWSKA Eliza
W DUDEK Adam
KOZIOŁ Wiesław
0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 0:5
6   B PYTEL Sara
CHYL Kinga
X ŁĄTKA Jarosław
GALUS Mateusz
0:3 (9:11, 10:12, 7:11) 0:6
7   A PYTEL Sara X DUDEK Adam 1:3 (11:8, 8:11, 10:12, 7:11) 0:7
8   B CHYL Kinga W ŁĄTKA Jarosław 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 8:11) 0:8
9   D MILEWSKA Eliza Y GALUS Mateusz 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 0:9
10   C PYTEL Aleksandra Z KOZIOŁ Wiesław 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 0:10
11   A PYTEL Sara Y GALUS Mateusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 1:10
12   C PYTEL Aleksandra W ŁĄTKA Jarosław 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:11
13   B CHYL Kinga Z KOZIOŁ Wiesław 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 1:12
14   D MILEWSKA Eliza X DUDEK Adam 1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 3:11) 1:13
15   A PYTEL Sara Z KOZIOŁ Wiesław 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:9) 2:13
16   D MILEWSKA Eliza W ŁĄTKA Jarosław 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 2:14
17   B CHYL Kinga Y GALUS Mateusz 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 9:11) 2:15
18   C PYTEL Aleksandra X DUDEK Adam 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 2:16
2011-11-04 16:00 23 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Sokół” Żabno II 10:8
1   A PIÓRO Eryk W SZPILSKA Roksana 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 1:0
2   B BUDZIK Oskar X CHOLEWA Dariusz 1:3 (6:11, 12:10, 10:12, 9:11) 1:1
3   C CIUREJ Radosław Y NOWAK Stanisław 1:3 (11:4, 5:11, 6:11, 3:11) 1:2
4   D PAJĄK Dawid Z KNAPIK Jacek 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) 1:3
5   A BUDZIK Oskar
PIÓRO Eryk
W KNAPIK Jacek
SZPILSKA Roksana
3:0 (11:8, 11:6, 11:3) 2:3
6   B PAJĄK Dawid
CIUREJ Radosław
X NOWAK Stanisław
CHOLEWA Dariusz
0:3 (9:11, 10:12, 7:11) 2:4
7   A PIÓRO Eryk X CHOLEWA Dariusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 3:4
8   B BUDZIK Oskar W SZPILSKA Roksana 3:2 (6:11, 11:6, 11:6, 9:11, 11:9) 4:4
9   D PAJĄK Dawid Y NOWAK Stanisław 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 11:7, 11:9) 5:4
10   C CIUREJ Radosław Z KNAPIK Jacek 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 5:5
11   A PIÓRO Eryk Y NOWAK Stanisław 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 6:5
12   C CIUREJ Radosław W SZPILSKA Roksana 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 7:5
13   B BUDZIK Oskar Z KNAPIK Jacek 2:3 (9:11, 11:9, 7:11, 11:8, 8:11) 7:6
14   D PAJĄK Dawid X CHOLEWA Dariusz 3:1 (11:9, 6:11, 11:2, 11:8) 8:6
15   A PIÓRO Eryk Z KNAPIK Jacek 3:0 (11:6, 11:7, 11:2) 9:6
16   D PAJĄK Dawid W SZPILSKA Roksana 3:0 (11:7, 11:3, 11:7) 10:6
17   B BUDZIK Oskar Y NOWAK Stanisław 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 10:7
18   C CIUREJ Radosław X CHOLEWA Dariusz 1:3 (6:11, 4:11, 11:9, 9:11) 10:8
2011-11-06 11:00 24 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów II 1:17
1   A NOWAK Aneta W LECH Elżbieta 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B NOWAK Patryk X DREWNIANY Ewelina 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 7:11) 0:2
3   C BRATOWNIK Sebastian Y LEWANDOWSKA Agata 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:6) 1:2
4   D KASIŃSKI Stanisław Z LECH Katarzyna 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:3
5   A NOWAK Patryk
KASIŃSKI Stanisław
W LECH Katarzyna
LEWANDOWSKA Agata
0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 1:4
6   B BRATOWNIK Sebastian
NOWAK Aneta
X LECH Elżbieta
DREWNIANY Ewelina
0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 1:5
7   A NOWAK Aneta X DREWNIANY Ewelina 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:6
8   B NOWAK Patryk W LECH Elżbieta 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 9:11) 1:7
9   D KASIŃSKI Stanisław Y LEWANDOWSKA Agata 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 1:8
10   C BRATOWNIK Sebastian Z LECH Katarzyna 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 1:9
11   A NOWAK Aneta Y LEWANDOWSKA Agata 2:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:9, 9:11) 1:10
12   C BRATOWNIK Sebastian W LECH Elżbieta 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 1:11
13   B NOWAK Patryk Z LECH Katarzyna 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 1:12
14   D KASIŃSKI Stanisław X DREWNIANY Ewelina 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 1:13
15   A NOWAK Aneta Z LECH Katarzyna 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 1:14
16   D KASIŃSKI Stanisław W LECH Elżbieta 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 8:11) 1:15
17   B NOWAK Patryk Y LEWANDOWSKA Agata 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 1:16
18   C BRATOWNIK Sebastian X DREWNIANY Ewelina 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 1:17
2011-11-24 17:00 25 UKS „Agra” Olesno IV - MOSiR Tuchów II 15:3
1   A LIS Daniel W RYŚ Daniel 3:0 (11:3, 11:2, 11:6) 1:0
2   B DAWIDOWSKI Aleksander X ZBYLUT Arkadiusz 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) 2:0
3   C BIL Maksymilian Y SERAFIN Mateusz 3:0 (11:3, 11:5, 11:9) 3:0
4   D TATARCZUCH Rafał Z MIKOSZ Michał 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 4:0
5   A LIS Daniel
TATARCZUCH Rafał
W ZBYLUT Arkadiusz
RYŚ Daniel
3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 5:0
6   B BIL Maksymilian
DAWIDOWSKI Aleksander
X SERAFIN Mateusz
MIKOSZ Michał
3:0 (11:4, 11:4, 11:9) 6:0
7   A LIS Daniel X ZBYLUT Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 7:0
8   B DAWIDOWSKI Aleksander W RYŚ Daniel 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 8:0
9   D TATARCZUCH Rafał Y SERAFIN Mateusz 3:0 (11:1, 11:3, 11:2) 9:0
10   C BIL Maksymilian Z MIKOSZ Michał 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 9:1
11   A LIS Daniel Y SERAFIN Mateusz 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) 10:1
12   C BIL Maksymilian W RYŚ Daniel 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:8) 11:1
13   B DAWIDOWSKI Aleksander Z MIKOSZ Michał 2:3 (13:11, 12:10, 4:11, 7:11, 9:11) 11:2
14   D TATARCZUCH Rafał X ZBYLUT Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 12:2
15   A LIS Daniel Z MIKOSZ Michał 1:3 (7:11, 4:11, 11:8, 2:11) 12:3
16   D TATARCZUCH Rafał W RYŚ Daniel 3:1 (5:11, 11:8, 11:3, 11:7) 13:3
17   B DAWIDOWSKI Aleksander Y SERAFIN Mateusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 14:3
18   C BIL Maksymilian X ZBYLUT Arkadiusz 3:2 (17:15, 11:8, 8:11, 8:11, 11:4) 15:3
2011-11-07 18:00 26 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS Sufczyn II 15:3
1   A JASIELSKI Franciszek W SACHA Bartłomiej 3:0 (13:11, 11:8, 11:7) 1:0
2   B JASIELSKI Marek X PRZEKLASA Marek 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 2:0
3   C DUDA Tomasz Y PRZEKLASA Monika 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 3:0
4   D SWACZYNA Tadeusz Z MIREK Damian 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 4:0
5   A SWACZYNA Tadeusz
JASIELSKI Franciszek
W PRZEKLASA Monika
SACHA Bartłomiej
3:1 (14:12, 11:13, 11:6, 11:6) 5:0
6   B JASIELSKI Marek
DUDA Tomasz
X PRZEKLASA Marek
MIREK Damian
3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 6:0
7   A JASIELSKI Franciszek X PRZEKLASA Marek 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 7:0
8   B JASIELSKI Marek W SACHA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 8:0
9   D SWACZYNA Tadeusz Y PRZEKLASA Monika 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 9:0
10   C DUDA Tomasz Z MIREK Damian 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 10:0
11   A WIERZCHOWIEC Piotr Y PRZEKLASA Monika 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 9:11) 10:1
12   C DUDA Tomasz W SACHA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:2, 11:5) 11:1
13   B PACH Mateusz Z MIREK Damian 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 12:1
14   D NOSEK Artur X BOGUSZ Maciej 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 13:1
15   A WIERZCHOWIEC Piotr Z MIREK Damian 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 14:1
16   D NOSEK Artur W SACHA Bartłomiej 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 9:11, 3:11) 14:2
17   B PACH Mateusz Y PRZEKLASA Monika 0:3 (3:11, 6:11, 10:12) 14:3
18   C DUDA Tomasz X BOGUSZ Maciej 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 15:3
2011-11-06 11:00 27 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Agra” Olesno III 11:7
1   A FLĄDRO Piotr W ZYCH Michał 0:3 (11:13, 5:11, 5:11) 0:1
2   B GACZOŁ Dominik X MORAWIEC Michał 3:2 (8:11, 11:8, 6:11, 12:10, 11:7) 1:1
3   C STYRNA Stanisław Y CHMIELEWSKI Maciej 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 1:2
4   D SALA Wojciech Z MISIASZEK Wojciech 3:0 (11:6, 13:11, 11:9) 2:2
5   A GACZOŁ Dominik
FLĄDRO Piotr
W MORAWIEC Michał
ZYCH Michał
3:0 (11:8, 13:11, 11:6) 3:2
6   B STYRNA Stanisław
SALA Wojciech
X CHMIELEWSKI Maciej
MISIASZEK Wojciech
1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 7:11) 3:3
7   A FLĄDRO Piotr X MORAWIEC Michał 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 10:12) 3:4
8   B GACZOŁ Dominik W ZYCH Michał 3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 4:4
9   D SALA Wojciech Y CHMIELEWSKI Maciej 3:0 (11:9, 11:5, 12:10) 5:4
10   C STYRNA Stanisław Z MISIASZEK Wojciech 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 5:5
11   A FLĄDRO Piotr Y CHMIELEWSKI Maciej 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 6:5
12   C STYRNA Stanisław W ZYCH Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 7:5
13   B GACZOŁ Dominik Z MISIASZEK Wojciech 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 8:11) 7:6
14   D SALA Wojciech X MORAWIEC Michał 3:2 (11:9, 10:12, 9:11, 11:7, 11:8) 8:6
15   A FLĄDRO Piotr Z MISIASZEK Wojciech 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 9:6
16   D SALA Wojciech W ZYCH Michał 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 9:11) 9:7
17   B GACZOŁ Dominik Y CHMIELEWSKI Maciej 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 10:7
18   C STYRNA Stanisław X MORAWIEC Michał 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:7) 11:7
2011-11-06 11:00 28 LZS Mędrzechów - UKS „Zielonka” Brzesko 5:13
1   A WOLIŃSKI Andrzej W ŻYTNIEWSKI Marcin 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B GAJEWSKI Dominik X GAWLIK Adam 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 12:14) 0:2
3   C WOLIŃSKI Zenon Y SZYMAŃSKI Bartosz 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 0:3
4   D ZĄBKOWSKI Mirosław Z PASZKOWSKI Bogdan 2:3 (14:12, 8:11, 7:11, 13:11, 11:13) 0:4
5   A GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
W ŻYTNIEWSKI Marcin
GAWLIK Adam
3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:9) 1:4
6   B WOLIŃSKI Andrzej
ZĄBKOWSKI Mirosław
X PASZKOWSKI Bogdan
SZYMAŃSKI Bartosz
3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 11:5) 2:4
7   A WOLIŃSKI Andrzej X GAWLIK Adam 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 2:5
8   B GAJEWSKI Dominik W ŻYTNIEWSKI Marcin 2:3 (11:6, 5:11, 11:6, 8:11, 8:11) 2:6
9   D ZĄBKOWSKI Mirosław Y SZYMAŃSKI Bartosz 3:1 (11:8, 11:13, 12:10, 11:7) 3:6
10   C WOLIŃSKI Zenon Z PASZKOWSKI Bogdan 2:3 (11:9, 11:5, 7:11, 6:11, 8:11) 3:7
11   A WOLIŃSKI Andrzej Y SZYMAŃSKI Bartosz 0:3 (4:11, 3:11, 6:11) 3:8
12   C WOLIŃSKI Zenon W ŻYTNIEWSKI Marcin 3:2 (11:7, 11:9, 6:11, 8:11, 11:3) 4:8
13   B GAJEWSKI Dominik Z PASZKOWSKI Bogdan 1:3 (8:11, 11:7, 11:13, 7:11) 4:9
14   D ZĄBKOWSKI Mirosław X GAWLIK Adam 2:3 (12:10, 8:11, 9:11, 11:5, 10:12) 4:10
15   A WOLIŃSKI Andrzej Z PASZKOWSKI Bogdan 2:3 (10:12, 11:7, 12:10, 7:11, 7:11) 4:11
16   D ZĄBKOWSKI Mirosław W ŻYTNIEWSKI Marcin 2:3 (11:8, 10:12, 7:11, 13:11, 7:11) 4:12
17   B GAJEWSKI Dominik Y SZYMAŃSKI Bartosz 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 5:12
18   C WOLIŃSKI Zenon X GAWLIK Adam 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) 5:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Dokumenty do pobrania: Adresy klubów | Terminarz I rundy