MOSiR Tuchów II (M)
Klub: MOSiR Tuchów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie
ul. Jana Pawła II 6
33-170 Tuchów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Andrzej Zbylut (tel. 605 352 728)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Przemysław Firlit (tel. 510 057 237)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4T 1/1 2011-10-16 11:00 MOSiR Tuchów II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 3:15 (S) ⇓
2 4T 1/2 2011-10-23 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - MOSiR Tuchów II 16:2 (S) ⇓
3 4T 1/3 2011-10-30 11:00 MOSiR Tuchów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 10:8 (S) ⇑
4 4T 1/5 2011-11-13 11:00 MOSiR Tuchów II - UKS „Gulon” Zakliczyn II 1:17 (S) ⇓
5 4T 1/6 2011-11-20 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - MOSiR Tuchów II 16:2 (S) ⇓
6 4T 1/4 2011-11-24 17:00 UKS „Agra” Olesno IV - MOSiR Tuchów II 15:3 (S) ⇓
7 4T 1/7 2011-12-04 11:00 MOSiR Tuchów II - LZS Mędrzechów 8:10 (S) ⇓
8 4T 1/8 2011-12-11 11:00 UKS „Zielonka” Brzesko - MOSiR Tuchów II 18:0 (S) ⇓
9 4T 1/9 2011-12-18 11:00 MOSiR Tuchów II - UKS „Agra” Olesno III 6:12 (S) ⇓
10 4T 1/10 2012-01-08 11:00 LUKS Sufczyn II - MOSiR Tuchów II 11:7 (S) ⇓
11 4T 1/11 2012-01-15 11:00 LKS „Olimpia” Bucze - MOSiR Tuchów II 9:9 (S) ⇔
12 4T 1/12 2012-01-22 11:00 MOSiR Tuchów II - MKS „Tarnovia” Tarnów II 3:15 ⇓
13 4T 1/13 2012-01-29 11:00 UKS „Sokół” Żabno II - MOSiR Tuchów II 14:4 (S) ⇓
14 4T 2/14 2012-02-26 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - MOSiR Tuchów II 16:2 ⇓
15 4T 2/15 2012-03-04 11:00 UKS „Agra” Olesno III - MOSiR Tuchów II 16:2 (S) ⇓
16 4T 2/16 2012-03-11 11:00 MOSiR Tuchów II - UKS „Sokół” Żabno II 7:11 (S) ⇓
17 4T 2/17 2012-03-18 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOSiR Tuchów II 16:2 (S) ⇓
18 4T 2/19 2012-04-01 14:00 MOSiR Tuchów II - LKS „Olimpia” Bucze 9:9 (S) ⇔
19 4T 2/20 2012-04-15 11:00 MOSiR Tuchów II - LUKS Sufczyn II 4:14 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II       1,5 0,0   0,0 1,5 3
2 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów I       1,0 0,0   0,0 1,0 2
3 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 3,5   3,0 1,5 0,5     1,5 10
4 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn II       0,0 0,0   0,0 1,0 1
5 (W) LKS „Vocovia” Wokowice   1,0   1,0 0,0   0,0   2
6 (W) UKS „Agra” Olesno IV     3,0   0,0   0,0 0,0 3
7 (D) LZS Mędrzechów   3,0 4,0       0,0 1,0 8
8 (W) UKS „Zielonka” Brzesko     0,0     0,0 0,0 0,0 0
9 (D) UKS „Agra” Olesno III   4,5       0,0 0,0 1,5 6
10 (W) LUKS Sufczyn II   3,5 1,5       1,0 1,0 7
11 (W) LKS „Olimpia” Bucze     3,5 2,0     0,0 3,5 9
12 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów II                 0
13 (W) UKS „Sokół” Żabno II       0,5 3,5 0,0 0,0   4
14 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów I                 0
15 (W) UKS „Agra” Olesno III       0,0 1,0   0,0 1,0 2
16 (D) UKS „Sokół” Żabno II       1,0 1,0 3,5 1,5   7
17 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów       0,0 0,0   0,0 2,0 2
18 (D) LKS „Olimpia” Bucze       3,5 2,5 2,0 1,0   9
19 (D) LUKS Sufczyn II       1,0 0,0 1,5 1,5   4
Razem 3,5 12,0 15,0 13,0 8,5 7,0 5,0 15,0 79
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DAMIAN Janusz 1972 M brak 567
2 FIRLIT Przemysław 1995 M brak 660
3 MIKOSZ Michał 1994 M brak 766
4 OSIKA Natalia 1997 K brak 396
5 RYŚ Daniel 1997 M brak 720
6 SERAFIN Antoni 1968 M brak 772
7 SERAFIN Mateusz 1997 M brak 721
8 ZBYLUT Arkadiusz 1997 M brak 379