UKS „Sokół” Żabno II (M)
Klub: UKS „Sokół” Żabno
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie
im. ks. Janusza St. Pasierba
ul. Przybyszowskiego 1
33-240 Żabno
Nie podano osoby odpowiedzialnej za sprawy organizacyjne. Drużyna nie zarejestrowana w systemie ligowym KOZTS.
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4T 1/1 2011-10-16 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Sokół” Żabno II 13:5 (S) ⇓
2 4T 1/2 2011-10-23 11:00 LKS „Olimpia” Bucze - UKS „Sokół” Żabno II 5:13 (S) ⇑
3 4T 1/3 2011-10-30 11:00 UKS „Sokół” Żabno II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 7:11 (S) ⇓
4 4T 1/4 2011-11-04 16:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Sokół” Żabno II 10:8 (S) ⇓
5 4T 1/5 2011-11-15 16:00 UKS „Sokół” Żabno II - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) ⇑
6 4T 1/6 2011-11-22 17:00 UKS „Agra” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno II 15:3 (S) ⇓
7 4T 1/7 2011-11-27 17:00 UKS „Sokół” Żabno II - UKS „Gulon” Zakliczyn II 4:14 (S) ⇓
8 4T 1/8 2011-12-11 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Sokół” Żabno II 15:3 (S) ⇓
9 4T 1/9 2011-12-15 17:00 UKS „Sokół” Żabno II - LZS Mędrzechów 1:17 (S) ⇓
10 4T 1/10 2012-01-12 17:00 UKS „Zielonka” Brzesko - UKS „Sokół” Żabno II 17:1 (S) ⇓
11 4T 1/11 2012-01-15 11:00 UKS „Sokół” Żabno II - UKS „Agra” Olesno III 7:11 (S) ⇓
12 4T 1/12 2012-01-28 11:00 LUKS Sufczyn II - UKS „Sokół” Żabno II 2:16 (S) ⇑
13 4T 1/13 2012-01-29 11:00 UKS „Sokół” Żabno II - MOSiR Tuchów II 14:4 (S) ⇑
14 4T 2/15 2012-03-04 11:00 UKS „Sokół” Żabno II - LKS „Olimpia” Bucze 15:3 (S) ⇑
15 4T 2/16 2012-03-11 11:00 MOSiR Tuchów II - UKS „Sokół” Żabno II 7:11 (S) ⇑
16 4T 2/17 2012-03-18 11:00 UKS „Sokół” Żabno II - LUKS Sufczyn II 11:7 (S) ⇑
17 4T 2/19 2012-03-28 17:00 UKS „Agra” Olesno III - UKS „Sokół” Żabno II 9:9 (S) ⇔
18 4T 2/20 2012-04-15 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno II 9:9 (S) ⇔
19 4T 2/18 2012-04-23 16:00 UKS „Sokół” Żabno II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 9:9 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II 1,0   0,0 1,0 3,0 0,0 5
2 (W) LKS „Olimpia” Bucze 3,5     3,5 3,5 2,5 13
3 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 4,0     0,0 3,0 0,0 7
4 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów I 2,5   3,0   2,5 0,0 8
5 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 3,5   0,5 3,5 4,5 0,0 12
6 (W) UKS „Agra” Olesno IV 2,0   0,0 0,0 1,0 0,0 3
7 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn II 2,0   0,0 0,0 2,0 0,0 4
8 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 1,5     1,0 0,5 0,0 3
9 (D) LZS Mędrzechów     1,0 0,0 0,0 0,0 1
10 (W) UKS „Zielonka” Brzesko 0,0   0,0 1,0   0,0 1
11 (D) UKS „Agra” Olesno III 1,5 3,0 1,0   1,5 0,0 7
12 (W) LUKS Sufczyn II 4,5 4,5 2,5   4,5   16
13 (D) MOSiR Tuchów II 3,0 3,5 1,5 2,0 4,0   14
14 (D) LKS „Olimpia” Bucze   3,5 4,5 2,5 4,5   15
15 (W) MOSiR Tuchów II 4,5   2,0 3,5   1,0 11
16 (D) LUKS Sufczyn II 3,5 3,5 1,5 2,5     11
17 (W) UKS „Agra” Olesno III 3,5 2,0 2,0 1,5     9
18 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 3,5   1,0 3,5 1,0   9
19 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów I 4,5   0,0 1,5 2,0 1,0 9
Razem 48,5 20,0 20,5 27,0 37,5 4,5 158
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHOLEWA Dariusz 1998 M brak 189
2 CZARNY Roman 1949 M brak 555
3 KNAPIK Jacek 1961 M brak 186
4 LECH Sylwester 1998 M brak 190
5 NOWAK Stanisław 1962 M brak 187
6 SZPILSKA Roksana 1998 K brak 699