UKS „Agra” Olesno IV (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Prochazka (tel. 515 164 983)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4T 1/1 2011-10-16 11:00 UKS „Agra” Olesno IV - UKS „Zielonka” Brzesko 11:7 (S) ⇑
2 4T 1/2 2011-10-23 11:00 UKS „Agra” Olesno IV - UKS „Agra” Olesno III 12:6 (S) ⇑
3 4T 1/3 2011-10-30 11:00 LUKS Sufczyn II - UKS „Agra” Olesno IV 0:18 (S) ⇑
4 4T 1/5 2011-11-13 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Agra” Olesno IV 10:8 (S) ⇓
5 4T 1/6 2011-11-22 17:00 UKS „Agra” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno II 15:3 (S) ⇑
6 4T 1/4 2011-11-24 17:00 UKS „Agra” Olesno IV - MOSiR Tuchów II 15:3 (S) ⇑
7 4T 1/7 2011-12-04 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Agra” Olesno IV 7:11 (S) ⇑
8 4T 1/8 2011-12-11 11:00 UKS „Agra” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów I 14:4 (S) ⇑
9 4T 1/9 2011-12-18 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Agra” Olesno IV 2:16 (S) ⇑
10 4T 1/10 2012-01-08 11:00 UKS „Agra” Olesno IV - LKS „Olimpia” Bucze 18:0 (S) ⇑
11 4T 1/11 2012-01-15 11:00 UKS „Agra” Olesno IV - UKS „Gulon” Zakliczyn II 6:12 (S) ⇓
12 4T 1/13 2012-01-24 17:00 UKS „Agra” Olesno IV - LZS Mędrzechów 14:4 (S) ⇑
13 4T 1/12 2012-02-07 17:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Agra” Olesno IV 6:12 (S) ⇑
14 4T 2/14 2012-02-26 11:00 UKS „Agra” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów II 14:4 (S) ⇑
15 4T 2/15 2012-03-04 11:00 UKS „Agra” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów II 15:3 (S) ⇑
16 4T 2/16 2012-03-23 18:00 LZS Mędrzechów - UKS „Agra” Olesno IV 6:12 (S) ⇑
17 4T 2/18 2012-03-25 11:00 UKS „Agra” Olesno IV - LKS „Vocovia” Wokowice 16:2 (S) ⇑
18 4T 2/19 2012-04-01 11:00 UKS „Agra” Olesno IV - UKS „Zielonka” Brzesko 9:9 (S) ⇔
19 4T 2/20 2012-04-21 17:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS „Agra” Olesno IV 8:10 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) UKS „Zielonka” Brzesko 1,0 1,0 3,0 3,5 2,5 11
2 (D) UKS „Agra” Olesno III 1,5 2,5 3,0 1,5 3,5 12
3 (W) LUKS Sufczyn II 4,5 4,5 4,5   4,5 18
4 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II 1,0 1,0 1,5 3,5 1,0 8
5 (D) UKS „Sokół” Żabno II 2,5 4,5   4,5 3,5 15
6 (D) MOSiR Tuchów II 3,5 3,5   3,5 4,5 15
7 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 1,0 3,0   3,5 3,5 11
8 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów I 4,5 3,5   3,5 2,5 14
9 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 4,5 2,5 4,5 4,5   16
10 (D) LKS „Olimpia” Bucze 4,5 4,5   4,5 4,5 18
11 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn II 0,0 0,0 1,0 2,5 2,5 6
12 (D) LZS Mędrzechów 3,5 1,5   4,5 4,5 14
13 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 1,0 3,0   4,5 3,5 12
14 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów II 2,5 2,5   4,5 4,5 14
15 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 3,0 4,0   4,5 3,5 15
16 (W) LZS Mędrzechów 3,5 2,5   2,0 4,0 12
17 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 3,5 4,5   3,5 4,5 16
18 (D) UKS „Zielonka” Brzesko 1,0 2,0   3,5 2,5 9
19 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn II 1,5 2,5 0,0 2,5 3,5 10
Razem 48,0 53,0 17,5 64,5 63,0 246
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIL Maksymilian 1998 M brak 188
2 DAWIDOWSKI Aleksander 1997 M brak 643
3 JANISZEWSKI Kamil 1997 M brak 644
4 LIS Daniel 1999 M brak 646
5 TATARCZUCH Rafał 1998 M brak 650