V liga gr. A rejon Kraków => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2019-03-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-03-16 11:00 97 UKS „Gryf” Gdów III - MKS KSOS Kraków III 8:6 tak
1   A MIERNIK Jan W CHOLEWA Wacław 3:2 (11:6, 6:11, 6:11, 11:7, 11:8) 1:0
2   B PILCH Aleksander X KUSZYŃSKI Marek 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:9) 2:0
3   C PAJORSKI Mateusz Y BUJAK Piotr 3:1 (11:3, 9:11, 11:8, 15:13) 3:0
4   D MARCHEWKA Rafał Z WALCZAK Wojciech 0:3 (9:11, 5:11, 2:11) 3:1
5   A MARCHEWKA Rafał
PAJORSKI Mateusz
W BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) 3:2
6   B MIERNIK Jan
PILCH Aleksander
X CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
3:2 (9:11, 11:7, 8:11, 11:3, 11:8) 4:2
7   A MIERNIK Jan X KUSZYŃSKI Marek 1:3 (4:11, 9:11, 12:10, 8:11) 4:3
8   B PILCH Aleksander W CHOLEWA Wacław 3:1 (11:4, 11:4, 7:11, 11:8) 5:3
9   D MARCHEWKA Rafał Y BUJAK Piotr 0:3 (9:11, 4:11, 2:11) 5:4
10   C PAJORSKI Mateusz Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 6:4
11   A MIERNIK Jan Y BUJAK Piotr 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 6:5
12   C PAJORSKI Mateusz W CHOLEWA Wacław 3:2 (12:10, 8:11, 8:11, 11:4, 12:10) 7:5
13   B PILCH Aleksander Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 8:5
14   D PILCH Mikołaj X KUSZYŃSKI Marek 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 8:6
2019-03-17 11:00 98 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Rokicie” Szczytniki II 12:2 tak
1   A SASIŃSKI Tomasz W FILIPEK Angelika 1:3 (10:12, 11:9, 10:12, 10:12) 0:1
2   B KRZYK Bartosz X RUDZKA Oliwia 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:8) 1:1
3   C GŁUSZEK Damian Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 2:1
4   D MARZEC Stefan Z KOSTUCH Gabriela 3:1 (11:4, 7:11, 11:9, 11:9) 3:1
5   A SASIŃSKI Tomasz
MARZEC Stefan
W FILIPEK Angelika
RUDZKA Oliwia
3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 11:9) 4:1
6   B KRZYK Bartosz
GŁUSZEK Damian
X KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
3:1 (11:8, 11:5, 6:11, 11:6) 5:1
7   A SASIŃSKI Tomasz X RUDZKA Oliwia 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 6:1
8   B KRZYK Bartosz W FILIPEK Angelika 3:2 (6:11, 13:11, 11:5, 6:11, 11:6) 7:1
9   D MARZEC Stefan Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 8:1
10   C GŁUSZEK Damian Z KOSTUCH Gabriela 3:1 (8:11, 11:6, 11:3, 11:9) 9:1
11   A SASIŃSKI Tomasz Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 10:1
12   C GŁUSZEK Damian W FILIPEK Angelika 3:0 (11:2, 11:8, 11:8) 11:1
13   B KRZYK Bartosz Z KOSTUCH Gabriela 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 12:1
14   D MARZEC Stefan X RUDZKA Oliwia 0:3 (5:11, 9:11, 11:13) 12:2
2019-03-13 20:00 99 LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 14:0 tak
1   A KORCZEK Łukasz W PIOTROWSKI Wiktor 3:1 (6:11, 11:4, 11:6, 11:8) 1:0
2   B BUŁA Dominik X PIRÓG Paweł 3:0 (11:9, 11:3, 11:7) 2:0
3   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 3:0
4   D ROMANOWSKI Cezary Z RESZKA Adam 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 4:0
5   A BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
W PIOTROWSKI Wiktor
PIRÓG Paweł
3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 11:6, 11:7) 5:0
6   B ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X MARKIEWICZ Michał
RESZKA Adam
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 6:0
7   A KORCZEK Łukasz X PIRÓG Paweł 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:9) 7:0
8   B BUŁA Dominik W PIOTROWSKI Wiktor 3:0 (11:3, 13:11, 11:6) 8:0
9   D ROMANOWSKI Cezary Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:3, 12:10, 11:3) 9:0
10   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z RESZKA Adam 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 10:0
11   A KORCZEK Łukasz Y MARKIEWICZ Michał 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:8) 11:0
12   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz W PIOTROWSKI Wiktor 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 12:0
13   B BUŁA Dominik Z RESZKA Adam 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 13:0
14   D ROMANOWSKI Cezary X PIRÓG Paweł 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 14:0
14 | 15 | 16 | 17 | 18
Drużyna KS "Górnik" Wieliczka została wykluczona z rozgrywek w trakcie I rundy.