V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2017-12-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-12-09 14:00 49 TG „Sokół” Brzesko III - UKS „Villa Verde” Olesno V 0:18
1   A PIĘKOSZ Jakub W MISIASZEK Wojciech 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B WĄSIK Dawid X KUDŁA Paweł 0:3 (12:14, 7:11, 9:11) 0:2
3   C PIĘKOSZ Natalia Y BŁOCHO Zdzisław 0:3 (0:11, 4:11, 2:11) 0:3
4   D NOWAK Dawid Z OLECHNY Jakub 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 10:12) 0:4
5   A PIĘKOSZ Jakub
WĄSIK Dawid
W MISIASZEK Wojciech
KUDŁA Paweł
1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 9:11) 0:5
6   B PIĘKOSZ Natalia
NOWAK Dawid
X OLECHNY Jakub
BŁOCHO Zdzisław
2:3 (8:11, 13:11, 9:11, 11:9, 9:11) 0:6
7   A PIĘKOSZ Jakub X KUDŁA Paweł 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 0:7
8   B WĄSIK Dawid W MISIASZEK Wojciech 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 0:8
9   D NOWAK Dawid Y BŁOCHO Zdzisław 0:3 (6:11, 11:13, 8:11) 0:9
10   C PIĘKOSZ Natalia Z OLECHNY Jakub 1:3 (8:11, 8:11, 14:12, 8:11) 0:10
11   A PIĘKOSZ Jakub Y BŁOCHO Zdzisław 2:3 (9:11, 11:6, 6:11, 11:6, 10:12) 0:11
12   C PIĘKOSZ Natalia W MISIASZEK Wojciech 0:3 (2:11, 6:11, 2:11) 0:12
13   B WĄSIK Dawid Z OLECHNY Jakub 2:3 (13:11, 8:11, 9:11, 11:9, 9:11) 0:13
14   D NOWAK Dawid X KUDŁA Paweł 0:3 (3:11, 8:11, 9:11) 0:14
15   A PIĘKOSZ Jakub Z OLECHNY Jakub 2:3 (9:11, 12:10, 11:9, 7:11, 9:11) 0:15
16   D NOWAK Dawid W MISIASZEK Wojciech 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 0:16
17   B WĄSIK Dawid Y BŁOCHO Zdzisław 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:17
18   C PIĘKOSZ Natalia X KUDŁA Paweł 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 0:18
2017-12-08 18:00 50 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - MOKSiR Czchów 12:6
1   A PODGÓRSKI Jan W GAJDA Rafał 1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 6:11) 0:1
2   B KANIA Jan X OLCHAWA Daniel 3:0 (11:8, 11:5, 11:2) 1:1
3   C KORUS Paweł Y ŻAK Michał 3:0 (11:7, 11:5, 11:0) 2:1
4   D KĄDZIOŁKA Gabriela Z NIEĆ Andrzej 3:0 (11:4, 11:9, 12:10) 3:1
5   A KANIA Jan
KORUS Paweł
W NIEĆ Andrzej
ŻAK Michał
3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 4:1
6   B PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
X OLCHAWA Daniel
GAJDA Rafał
1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 9:11) 4:2
7   A PODGÓRSKI Jan X OLCHAWA Daniel 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 5:2
8   B KANIA Jan W GAJDA Rafał 1:3 (9:11, 11:3, 8:11, 9:11) 5:3
9   D KĄDZIOŁKA Gabriela Y ŻAK Michał 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) 6:3
10   C KORUS Paweł Z NIEĆ Andrzej 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) 7:3
11   A PODGÓRSKI Jan Y ŻAK Michał 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 8:3
12   C KORUS Paweł W GAJDA Rafał 2:3 (8:11, 10:12, 11:8, 11:5, 14:16) 8:4
13   B KANIA Jan Z NIEĆ Andrzej 3:1 (11:3, 5:11, 11:1, 11:6) 9:4
14   D KĄDZIOŁKA Gabriela X OLCHAWA Daniel 1:3 (11:8, 5:11, 3:11, 10:12) 9:5
15   A PODGÓRSKI Jan Z NIEĆ Andrzej 3:1 (8:11, 11:2, 11:3, 11:6) 10:5
16   D SZMYD Zygmunt W GAJDA Rafał 2:3 (11:8, 8:11, 11:6, 7:11, 6:11) 10:6
17   B KANIA Jan Y ŻAK Michał 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 11:6
18   C KORUS Paweł X OLCHAWA Daniel 3:0 (11:2, 11:8, 11:5) 12:6
2017-12-08 18:00 51 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - MOSiR Tuchów 6:12
1   A NAGEL Kacper W ZBYLUT Patryk 0:3 (12:14, 8:11, 6:11) 0:1
2   B OLSZAŃSKA Patrycja X FIRLIT Zuzanna 3:0 (11:1, 11:4, 11:6) 1:1
3   C MARTYKA Bartłomiej Y FIRLIT Przemysław 0:3 (2:11, 8:11, 10:12) 1:2
4   D OLSZAŃSKI Kacper Z ZBYLUT Arkadiusz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 1:3
5   A KOBYLARCZYK Kacper
CHRYK Kornel
W ZBYLUT Patryk
FIRLIT Zuzanna
0:3 (1:11, 3:11, 5:11) 1:4
6   B MARTYKA Bartłomiej
OLSZAŃSKA Patrycja
X ZBYLUT Arkadiusz
FIRLIT Przemysław
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 1:5
7   A NAGEL Kacper X FIRLIT Zuzanna 3:2 (11:6, 12:10, 9:11, 7:11, 11:7) 2:5
8   B OLSZAŃSKA Patrycja W ZBYLUT Patryk 1:3 (6:11, 5:11, 11:6, 11:13) 2:6
9   D OLSZAŃSKI Kacper Y FIRLIT Przemysław 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 2:7
10   C MARTYKA Bartłomiej Z ZBYLUT Arkadiusz 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 2:8
11   A NAGEL Kacper Y FIRLIT Przemysław 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 2:9
12   C MARTYKA Bartłomiej W ZBYLUT Patryk 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 11:9) 3:9
13   B OLSZAŃSKA Patrycja Z ZBYLUT Arkadiusz 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 3:10
14   D OLSZAŃSKI Kacper X FIRLIT Zuzanna 3:1 (11:6, 11:7, 4:11, 11:7) 4:10
15   A NAGEL Kacper Z ZBYLUT Arkadiusz 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 4:11
16   D MANIAK Paweł W ZBYLUT Patryk 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 4:12
17   B OLSZAŃSKA Patrycja Y FIRLIT Przemysław 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:8) 5:12
18   C MARTYKA Bartłomiej X FIRLIT Zuzanna 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 6:12
2017-11-18 14:30 52 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 13:5
1   A RAJZER Krzysztof W STAWARA Krystian 3:2 (11:3, 7:11, 9:11, 11:9, 11:9) 1:0
2   B KUCHARCZYK Dominik X KIJOWSKI Jan 1:3 (11:13, 6:11, 11:8, 2:11) 1:1
3   C BRATOWNIK Sebastian Y PANEK Szymon 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 2:1
4   D KASIŃSKI Stanisław Z CICH Adrian 3:2 (11:6, 6:11, 10:12, 11:6, 11:8) 3:1
5   A BRATOWNIK Sebastian
RAJZER Krzysztof
W PANEK Szymon
KIJOWSKI Jan
3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 4:1
6   B KASIŃSKI Stanisław
KĄCKI Mateusz
X CICH Adrian
STAWARA Krystian
3:1 (11:8, 14:12, 9:11, 11:6) 5:1
7   A RAJZER Krzysztof X KIJOWSKI Jan 3:2 (8:11, 7:11, 11:9, 11:6, 11:9) 6:1
8   B KUCHARCZYK Dominik W STAWARA Krystian 3:2 (11:6, 11:7, 7:11, 8:11, 11:8) 7:1
9   D KASIŃSKI Stanisław Y PANEK Szymon 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:7) 8:1
10   C BRATOWNIK Sebastian Z CICH Adrian 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:9) 9:1
11   A RAJZER Krzysztof Y PANEK Szymon 3:0 (15:13, 11:9, 13:11) 10:1
12   C BRATOWNIK Sebastian W STAWARA Krystian 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 11:1
13   B KUCHARCZYK Dominik Z CICH Adrian 1:3 (11:8, 4:11, 5:11, 6:11) 11:2
14   D KASIŃSKI Stanisław X KIJOWSKI Jan 3:2 (7:11, 11:6, 11:8, 5:11, 11:7) 12:2
15   A RAJZER Krzysztof Z CICH Adrian 2:3 (11:3, 5:11, 4:11, 11:6, 9:11) 12:3
16   D KASIŃSKI Stanisław W STAWARA Krystian 1:3 (11:13, 9:11, 11:9, 8:11) 12:4
17   B KUCHARCZYK Dominik Y PANEK Szymon 1:3 (3:11, 8:11, 11:9, 4:11) 12:5
18   C BRATOWNIK Sebastian X KIJOWSKI Jan 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) 13:5
2017-12-10 15:00 53 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Vocovia” Wokowice 6:12
1   A KONIECZNY Bartłomiej W SKRZYŃSKI Janusz 1:3 (10:12, 4:11, 14:12, 6:11) 0:1
2   B PROCHAZKA Piotr X GAWLIK Adam 0:3 (6:11, 9:11, 4:11) 0:2
3   C TOBIASZ Szymon Y PRZYBYŁO Marek 1:3 (7:11, 11:4, 10:12, 7:11) 0:3
4   D WAJDA Kamil Z STYRNA Stanisław 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 0:4
5   A KONIECZNY Bartłomiej
WAJDA Kamil
W GAWLIK Adam
SKRZYŃSKI Janusz
1:3 (3:11, 7:11, 12:10, 4:11) 0:5
6   B TOBIASZ Szymon
PROCHAZKA Piotr
X STYRNA Stanisław
PRZYBYŁO Marek
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 1:5
7   A KONIECZNY Bartłomiej X GAWLIK Adam 1:3 (12:10, 8:11, 7:11, 5:11) 1:6
8   B PROCHAZKA Piotr W SKRZYŃSKI Janusz 0:3 (1:11, 2:11, 9:11) 1:7
9   D WAJDA Kamil Y KAJFASZ Krystian 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) 2:7
10   C TOBIASZ Szymon Z STYRNA Stanisław 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 2:8
11   A KONIECZNY Bartłomiej Y KAJFASZ Krystian 3:1 (9:11, 12:10, 11:2, 11:6) 3:8
12   C TOBIASZ Szymon W SKRZYŃSKI Janusz 0:3 (4:11, 2:11, 8:11) 3:9
13   B PROCHAZKA Piotr Z STYRNA Stanisław 3:1 (12:10, 5:11, 11:7, 11:7) 4:9
14   D WAJDA Kamil X GAWLIK Adam 1:3 (11:3, 6:11, 8:11, 8:11) 4:10
15   A KONIECZNY Bartłomiej Z STYRNA Stanisław 2:3 (11:9, 4:11, 11:5, 9:11, 10:12) 4:11
16   D WAJDA Kamil W ZNAMIROWSKI Sebastian 3:0 (13:11, 13:11, 11:5) 5:11
17   B PROCHAZKA Piotr Y KAJFASZ Krystian 3:0 (14:12, 11:3, 11:4) 6:11
18   C TOBIASZ Szymon X GAWLIK Adam 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 6:12
2017-12-06 17:30 54 UKS SP 1 Tarnów - TG „Sokół” Brzesko II 6:12
1   A STOSZKO Marek W DRZAZGA Jerzy 3:2 (9:11, 11:8, 8:11, 11:5, 11:4) 1:0
2   B STOSZKO Artur X BŁĄKAŁA Leszek 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 1:1
3   C KASPRZYK Adrian Y PASZKOWSKI Bogdan 2:3 (10:12, 12:10, 11:6, 9:11, 7:11) 1:2
4   D KOCOŁ Bartłomiej Z SZCZEPKA Jakub 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 1:3
5   A KASPRZYK Adrian
STOSZKO Marek
W BŁĄKAŁA Leszek
SZCZEPKA Jakub
3:0 (14:12, 11:6, 11:7) 2:3
6   B STOSZKO Artur
KOCOŁ Piotr
X HAZIK Jakub
DRZAZGA Jerzy
2:3 (4:11, 11:7, 9:11, 13:11, 9:11) 2:4
7   A STOSZKO Marek X BŁĄKAŁA Leszek 3:1 (13:11, 6:11, 11:7, 11:6) 3:4
8   B STOSZKO Artur W DRZAZGA Jerzy 3:2 (9:11, 11:8, 9:11, 11:9, 11:8) 4:4
9   D KOCOŁ Piotr Y PASZKOWSKI Bogdan 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) 4:5
10   C KASPRZYK Adrian Z SZCZEPKA Jakub 3:0 (11:7, 11:5, 13:11) 5:5
11   A STOSZKO Marek Y PASZKOWSKI Bogdan 2:3 (10:12, 11:9, 11:8, 8:11, 9:11) 5:6
12   C KASPRZYK Adrian W DRZAZGA Jerzy 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 8:11) 5:7
13   B STOSZKO Artur Z SZCZEPKA Jakub 2:3 (12:10, 4:11, 11:8, 8:11, 9:11) 5:8
14   D KOCOŁ Piotr X BŁĄKAŁA Leszek 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 5:9
15   A STOSZKO Marek Z SZCZEPKA Jakub 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 5:10
16   D KOCOŁ Piotr W DRZAZGA Jerzy 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 5:11
17   B STOSZKO Artur Y PASZKOWSKI Bogdan 1:3 (7:11, 10:12, 11:8, 6:11) 5:12
18   C KASPRZYK Adrian X BŁĄKAŁA Leszek 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 6:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy