V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2017-12-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-21 20:30 43 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS SP 1 Tarnów 12:6 tak
1   A MISIASZEK Wojciech W STOSZKO Marek 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 1:0
2   B KOWAL Damian X KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:1, 11:3, 11:4) 2:0
3   C OLECHNY Jakub Y KASPRZYK Adrian 2:3 (9:11, 8:11, 12:10, 11:8, 6:11) 2:1
4   D KUDŁA Paweł Z STOSZKO Artur 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 12:10) 3:1
5   A OLECHNY Jakub
MISIASZEK Wojciech
W KASPRZYK Adrian
STOSZKO Marek
2:3 (11:5, 17:15, 8:11, 9:11, 5:11) 3:2
6   B KUDŁA Paweł
KOWAL Damian
X KRZYWAK Stanisław
KOCOŁ Piotr
3:0 (11:5, 11:5, 12:10) 4:2
7   A MISIASZEK Wojciech X KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) 5:2
8   B KOWAL Damian W STOSZKO Marek 3:1 (11:8, 5:11, 11:9, 12:10) 6:2
9   D KUDŁA Paweł Y KASPRZYK Adrian 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) 6:3
10   C OLECHNY Jakub Z STOSZKO Artur 0:3 (8:11, 10:12, 4:11) 6:4
11   A MISIASZEK Wojciech Y KASPRZYK Adrian 3:0 (12:10, 11:4, 11:5) 7:4
12   C OLECHNY Jakub W STOSZKO Marek 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) 7:5
13   B KOWAL Damian Z STOSZKO Artur 0:3 (8:11, 10:12, 11:13) 7:6
14   D KUDŁA Paweł X KRZYWAK Stanisław 3:0 (11:2, 11:3, 11:6) 8:6
15   A MISIASZEK Wojciech Z STOSZKO Artur 3:0 (11:6, 11:6, 11:1) 9:6
16   D KUDŁA Paweł W STOSZKO Marek 3:1 (11:5, 7:11, 11:7, 11:7) 10:6
17   B KOWAL Damian Y KASPRZYK Adrian 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 11:6
18   C OLECHNY Jakub X KRZYWAK Stanisław 3:0 (11:5, 11:6, 19:17) 12:6
2017-12-02 10:00 44 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 18:0
1   A HAZIK Jakub W KONIECZNY Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 1:0
2   B BŁĄKAŁA Leszek X WAJDA Kamil 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 2:0
3   C DRZAZGA Jerzy Y TOBIASZ Szymon 3:0 (11:8, 11:2, 11:4) 3:0
4   D SZCZEPKA Jakub Z PROCHAZKA Piotr 3:1 (11:8, 12:14, 11:4, 11:5) 4:0
5   A BŁĄKAŁA Leszek
SZCZEPKA Jakub
W KONIECZNY Bartłomiej
WAJDA Kamil
3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 5:0
6   B HAZIK Jakub
DRZAZGA Jerzy
X TOBIASZ Szymon
PROCHAZKA Piotr
3:0 (11:3, 11:8, 11:4) 6:0
7   A HAZIK Jakub X WAJDA Kamil 3:0 (11:3, 11:3, 11:7) 7:0
8   B BŁĄKAŁA Leszek W KONIECZNY Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 8:0
9   D SZCZEPKA Jakub Y TOBIASZ Szymon 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 9:0
10   C DRZAZGA Jerzy Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 10:0
11   A HAZIK Jakub Y TOBIASZ Szymon 3:0 (11:1, 11:3, 11:7) 11:0
12   C DRZAZGA Jerzy W KONIECZNY Bartłomiej 3:1 (11:13, 11:6, 11:5, 11:7) 12:0
13   B BŁĄKAŁA Leszek Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 13:0
14   D SZCZEPKA Jakub X WAJDA Kamil 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) 14:0
15   A HAZIK Jakub Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 15:0
16   D SZCZEPKA Jakub W KONIECZNY Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 16:0
17   B BŁĄKAŁA Leszek Y TOBIASZ Szymon 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) 17:0
18   C DRZAZGA Jerzy X WAJDA Kamil 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 18:0
2017-12-03 11:00 45 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Sobolik” Sobolów 11:7
1   A STYRNA Stanisław W RAJZER Krzysztof 3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 11:6) 1:0
2   B SKRZYŃSKI Janusz X KĄCKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) 2:0
3   C GAWLIK Adam Y KASIŃSKI Stanisław 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:6) 3:0
4   D RĘBACZ Wojciech Z BRATOWNIK Sebastian 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 12:14) 3:1
5   A GAWLIK Adam
STYRNA Stanisław
W RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
3:0 (11:5, 11:8, 15:13) 4:1
6   B SKRZYŃSKI Janusz
RĘBACZ Wojciech
X BRATOWNIK Sebastian
KASIŃSKI Stanisław
2:3 (11:8, 7:11, 9:11, 13:11, 6:11) 4:2
7   A STYRNA Stanisław X KĄCKI Mateusz 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:8) 5:2
8   B SKRZYŃSKI Janusz W RAJZER Krzysztof 3:0 (11:2, 11:6, 11:2) 6:2
9   D RĘBACZ Wojciech Y KASIŃSKI Stanisław 3:1 (11:7, 6:11, 11:3, 11:6) 7:2
10   C GAWLIK Adam Z BRATOWNIK Sebastian 3:1 (13:11, 11:13, 14:12, 13:11) 8:2
11   A STYRNA Stanisław Y KASIŃSKI Stanisław 1:3 (11:13, 11:3, 7:11, 4:11) 8:3
12   C GAWLIK Adam W RAJZER Krzysztof 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 9:3
13   B SKRZYŃSKI Janusz Z BRATOWNIK Sebastian 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 10:3
14   D KAJFASZ Krystian X KĄCKI Mateusz 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 10:4
15   A STYRNA Stanisław Z BRATOWNIK Sebastian 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 10:5
16   D KAJFASZ Krystian W RAJZER Krzysztof 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 7:11) 10:6
17   B ZNAMIROWSKI Sebastian Y KASIŃSKI Stanisław 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) 10:7
18   C GAWLIK Adam X KĄCKI Mateusz 3:0 (12:10, 11:4, 13:11) 11:7
2017-12-03 11:00 46 UKS „Sokół” Żabno - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 14:4
1   A LECH Sylwester W JASNOS Filip 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 11:7) 1:0
2   B KIJOWSKI Jan X OLSZAŃSKI Kacper 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:5) 2:0
3   C CICH Adrian Y MARTYKA Bartłomiej 3:2 (11:9, 11:9, 6:11, 10:12, 12:10) 3:0
4   D STAWARA Krystian Z OLSZAŃSKA Patrycja 2:3 (7:11, 9:11, 11:6, 11:4, 9:11) 3:1
5   A LECH Sylwester
CICH Adrian
W MARTYKA Bartłomiej
OLSZAŃSKA Patrycja
3:1 (6:11, 11:4, 11:7, 11:8) 4:1
6   B STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
X OLSZAŃSKI Kacper
JASNOS Filip
2:3 (10:12, 11:7, 9:11, 13:11, 7:11) 4:2
7   A LECH Sylwester X OLSZAŃSKI Kacper 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 5:2
8   B KIJOWSKI Jan W JASNOS Filip 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 12:10) 6:2
9   D STAWARA Krystian Y MARTYKA Bartłomiej 3:0 (11:6, 14:12, 11:9) 7:2
10   C CICH Adrian Z OLSZAŃSKA Patrycja 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 13:11) 8:2
11   A LECH Sylwester Y MARTYKA Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 9:2
12   C CICH Adrian W JASNOS Filip 3:2 (6:11, 11:3, 8:11, 11:7, 12:10) 10:2
13   B KIJOWSKI Jan Z OLSZAŃSKA Patrycja 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 10:3
14   D STAWARA Krystian X OLSZAŃSKI Kacper 2:3 (11:5, 7:11, 11:8, 7:11, 10:12) 10:4
15   A LECH Sylwester Z OLSZAŃSKA Patrycja 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 11:4
16   D STAWARA Krystian W JASNOS Filip 3:0 (11:9, 11:9, 11:1) 12:4
17   B KIJOWSKI Jan Y MARTYKA Bartłomiej 3:1 (11:7, 11:4, 7:11, 11:9) 13:4
18   C CICH Adrian X OLSZAŃSKI Kacper 3:0 (12:10, 11:3, 11:4) 14:4
2017-12-02 11:00 47 MOSiR Tuchów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 11:7
1   A DAMIAN Tomasz W PARA Eligiusz 3:1 (11:2, 7:11, 11:7, 11:6) 1:0
2   B FIRLIT Przemysław X KANIA Jan 3:0 (16:14, 11:8, 11:9) 2:0
3   C ZBYLUT Arkadiusz Y PODGÓRSKI Jan 3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:7, 11:8) 3:0
4   D ZBYLUT Patryk Z KORUS Paweł 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 4:0
5   A DAMIAN Tomasz
ZBYLUT Patryk
W PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
3:0 (11:7, 12:10, 11:8) 5:0
6   B ZBYLUT Arkadiusz
FIRLIT Przemysław
X PARA Eligiusz
KANIA Jan
1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 10:12) 5:1
7   A DAMIAN Tomasz X KANIA Jan 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 6:1
8   B FIRLIT Przemysław W PARA Eligiusz 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 11:7) 7:1
9   D ZBYLUT Patryk Y PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:7, 11:1, 11:7) 8:1
10   C ZBYLUT Arkadiusz Z KORUS Paweł 2:3 (11:7, 10:12, 11:13, 11:9, 5:11) 8:2
11   A DAMIAN Tomasz Y PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 9:2
12   C FIRLIT Zuzanna W PARA Eligiusz 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 9:3
13   B FIRLIT Przemysław Z KORUS Paweł 2:3 (12:10, 9:11, 10:12, 11:8, 10:12) 9:4
14   D ZBYLUT Patryk X KANIA Jan 2:3 (11:6, 4:11, 6:11, 11:7, 8:11) 9:5
15   A DAMIAN Tomasz Z KORUS Paweł 3:0 (11:3, 11:4, 11:1) 10:5
16   D ZBYLUT Patryk W PARA Eligiusz 2:3 (11:9, 6:11, 8:11, 11:9, 8:11) 10:6
17   B FIRLIT Przemysław Y PODGÓRSKI Jan 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 11:7) 11:6
18   C FIRLIT Zuzanna X KANIA Jan 0:3 (5:11, 3:11, 3:11) 11:7
2017-12-21 18:00 48 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko III
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy