Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2024-04-21
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin |
Numer meczu |
Mecz A-X |
Wynik |
Wer. |
2024-04-19 18:00 |
57 |
Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV -
UKS Zarabie Myślenice III
|
8:6
|
|
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu. |
2024-04-24 18:00 |
58 |
Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III -
LKS Kłos Olkusz III
|
4:10
|
|
1 |
|
A |
NOWAK Tomasz
|
W |
BATKO Paweł
|
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) |
0:1 |
2 |
|
B |
KOCHANOWSKI Mateusz
|
X |
CIUBA Szymon
|
3:2 (10:12, 11:9, 11:9, 3:11, 12:10) |
1:1 |
3 |
|
C |
WOLANIN Kacper
|
Y |
KUTA Mateusz
|
3:2 (11:4, 6:11, 9:11, 11:8, 13:11) |
2:1 |
4 |
|
D |
GÓRECKA Julia
|
Z |
JAMPICH Oskar
|
1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 5:11) |
2:2 |
5 |
|
A |
KOCHANOWSKI Mateusz NOWAK Tomasz
|
W |
BATKO Paweł CIUBA Szymon
|
0:3 (7:11, 5:11, 8:11) |
2:3 |
6 |
|
B |
WOLANIN Kacper GÓRECKA Julia
|
X |
JAMPICH Oskar KUTA Mateusz
|
2:3 (10:12, 2:11, 11:9, 11:9, 7:11) |
2:4 |
7 |
|
A |
NOWAK Tomasz
|
X |
CIUBA Szymon
|
0:3 (3:11, 9:11, 6:11) |
2:5 |
8 |
|
B |
KOCHANOWSKI Mateusz
|
W |
BATKO Paweł
|
2:3 (7:11, 14:12, 11:8, 9:11, 5:11) |
2:6 |
9 |
|
D |
GÓRECKA Julia
|
Y |
KUTA Mateusz
|
0:3 (5:11, 8:11, 6:11) |
2:7 |
10 |
|
C |
WOLANIN Kacper
|
Z |
JAMPICH Oskar
|
3:0 (12:10, 11:6, 12:10) |
3:7 |
11 |
|
A |
NOWAK Tomasz
|
Y |
KUTA Mateusz
|
0:3 (7:11, 4:11, 7:11) |
3:8 |
12 |
|
C |
WOLANIN Kacper
|
W |
BATKO Paweł
|
1:3 (12:14, 11:7, 8:11, 8:11) |
3:9 |
13 |
|
B |
KOCHANOWSKI Mateusz
|
Z |
JAMPICH Oskar
|
3:1 (13:15, 13:11, 11:6, 11:2) |
4:9 |
14 |
|
D |
GÓRECKA Julia
|
X |
CIUBA Szymon
|
0:3 (1:11, 1:11, 2:11) |
4:10 |
|
2024-04-21 18:30 |
59 |
Podwawelski Kraków VI -
LKS Wisła Rząska II
|
2:12
|
|
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu. |
2024-04-22 17:30 |
60 |
UKS Miasto Soli Wieliczka -
FCIS Kraków
|
8:6
|
✔ |
1 |
|
A |
SALETNIK Jakub
|
W |
SIEMIENIUK Andrzej
|
3:0 (11:4, 11:4, 11:3) |
1:0 |
2 |
|
B |
GĄSKA Daniel
|
X |
WILKOS Andrzej
|
3:0 (11:5, 11:8, 11:6) |
2:0 |
3 |
|
C |
GIZA Sebastian
|
Y |
OLSZEWSKI Andrzej
|
2:3 (9:11, 11:6, 11:9, 5:11, 6:11) |
2:1 |
4 |
|
D |
OLEKSA Kacper
|
Z |
KOZAK Jakub
|
3:0 (11:2, 11:2, 11:2) |
3:1 |
5 |
|
A |
SALETNIK Jakub OLEKSA Kacper
|
W |
WILKOS Andrzej OLSZEWSKI Andrzej
|
3:0 (11:2, 11:1, 11:5) |
4:1 |
6 |
|
B |
GIZA Sebastian GĄSKA Daniel
|
X |
KOZAK Jakub SIEMIENIUK Andrzej
|
0:3 (7:11, 6:11, 9:11) |
4:2 |
7 |
|
A |
SALETNIK Jakub
|
X |
WILKOS Andrzej
|
3:0 (11:5, 11:1, 11:3) |
5:2 |
8 |
|
B |
GĄSKA Daniel
|
W |
SIEMIENIUK Andrzej
|
0:3 (5:11, 6:11, 6:11) |
5:3 |
9 |
|
D |
OLEKSA Kacper
|
Y |
OLSZEWSKI Andrzej
|
3:1 (11:1, 11:7, 6:11, 11:7) |
6:3 |
10 |
|
C |
GIZA Sebastian
|
Z |
KOZAK Jakub
|
1:3 (6:11, 11:8, 3:11, 7:11) |
6:4 |
11 |
|
A |
SALETNIK Jakub
|
Y |
OLSZEWSKI Andrzej
|
3:0 (11:5, 11:3, 11:4) |
7:4 |
12 |
|
C |
GIZA Sebastian
|
W |
SIEMIENIUK Andrzej
|
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) |
7:5 |
13 |
|
B |
GĄSKA Daniel
|
Z |
KOZAK Jakub
|
0:3 (7:11, 5:11, 9:11) |
7:6 |
14 |
|
D |
OLEKSA Kacper
|
X |
WILKOS Andrzej
|
3:0 (11:2, 11:6, 11:4) |
8:6 |
|