IV liga rejon Tarnów => Grupa "o awans"
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 DAMIAN Tomasz (MOSiR Tuchów I) 14 13 1 41:10 92,86
2 MIKOSZ Michał (MOSiR Tuchów I) 16 13 3 40:23 81,25
3 WOLIŃSKI Zenon (LZS Mędrzechów) 20 12 8 46:35 60,00
4 JASIELSKI Marek (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 16 11 5 39:26 68,75
5 JASIELSKI Franciszek (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 16 11 5 36:25 68,75
6 MISIASZEK Wojciech (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 7 1 22:6 87,50
7 PAJDO Konrad (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 8 7 1 22:12 87,50
8 DUDA Tomasz (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 16 7 9 27:34 43,75
9 GAJEWSKI Dominik (LZS Mędrzechów) 18 7 11 31:37 38,89
10 JASTRZĘBSKI Dawid (LZS Mędrzechów) 20 7 13 33:44 35,00
11 DAMIAN Janusz (MOSiR Tuchów I) 6 6 0 18:1 100,00
12 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów I) 8 6 2 19:8 75,00
13 PIS Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów I) 8 6 2 20:14 75,00
14 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 12 6 6 27:23 50,00
15 PARA Eligiusz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 12 6 6 20:28 50,00
16 CHMIELEWSKI Maciej (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 5 3 20:10 62,50
17 BAŃBOR Andrzej (LUKS „Galux” Skrzyszów I) 8 5 3 17:13 62,50
18 FIRLIT Damian (MOSiR Tuchów I) 15 5 10 25:35 33,33
19 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów I) 8 4 4 15:14 50,00
20 WOLIŃSKI Andrzej (LZS Mędrzechów) 12 4 8 19:27 33,33
21 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 4 3 1 11:5 75,00
22 KOZIOŁ Wiesław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 12 3 9 16:28 25,00
23 FIRLIT Przemysław (MOSiR Tuchów I) 6 2 4 10:14 33,33
24 ZBYLUT Arkadiusz (MOSiR Tuchów I) 7 2 5 11:18 28,57
25 SWACZYNA Tadeusz (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 8 2 6 10:18 25,00
26 JANECZEK Bartłomiej (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 4 0 4 4:12 0,00
27 TOBIASZ Kazimierz (LZS Mędrzechów) 4 0 4 3:12 0,00
28 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 0 8 4:24 0,00
29 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 5 0 5 2:15 0,00
30 ZĄBKOWSKI Mirosław (LZS Mędrzechów) 4 0 4 1:12 0,00
31 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 7 0 7 1:21 0,00
32 WOLIŃSKI Radosław (LZS Mędrzechów) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 DAMIAN Tomasz (MOSiR Tuchów I) 14 13 1 41:10 92,86
2 MISIASZEK Wojciech (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 7 1 22:6 87,50
3 PAJDO Konrad (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 8 7 1 22:12 87,50
4 MIKOSZ Michał (MOSiR Tuchów I) 16 13 3 40:23 81,25
5 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów I) 8 6 2 19:8 75,00
6 PIS Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów I) 8 6 2 20:14 75,00
7 JASIELSKI Marek (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 16 11 5 39:26 68,75
8 JASIELSKI Franciszek (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 16 11 5 36:25 68,75
9 CHMIELEWSKI Maciej (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 5 3 20:10 62,50
10 BAŃBOR Andrzej (LUKS „Galux” Skrzyszów I) 8 5 3 17:13 62,50
11 WOLIŃSKI Zenon (LZS Mędrzechów) 20 12 8 46:35 60,00
12 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 12 6 6 27:23 50,00
13 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów I) 8 4 4 15:14 50,00
14 PARA Eligiusz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 12 6 6 20:28 50,00
15 DUDA Tomasz (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 16 7 9 27:34 43,75
16 GAJEWSKI Dominik (LZS Mędrzechów) 18 7 11 31:37 38,89
17 JASTRZĘBSKI Dawid (LZS Mędrzechów) 20 7 13 33:44 35,00
18 FIRLIT Damian (MOSiR Tuchów I) 15 5 10 25:35 33,33
19 WOLIŃSKI Andrzej (LZS Mędrzechów) 12 4 8 19:27 33,33
20 KOZIOŁ Wiesław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 12 3 9 16:28 25,00
21 SWACZYNA Tadeusz (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 8 2 6 10:18 25,00
22 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 0 8 4:24 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 FIRLIT Damian / DAMIAN Janusz
(MOSiR Tuchów I)
3 3 0 9:0 100,00
2 ZBYLUT Arkadiusz / FIRLIT Damian
(MOSiR Tuchów I)
1 1 0 3:0 100,00
3 JASIELSKI Franciszek / PAJDO Konrad
(UKS „Gulon” Zakliczyn II)
1 1 0 3:0 100,00
4 DAMIAN Tomasz / MIKOSZ Michał
(MOSiR Tuchów I)
4 4 0 12:2 100,00
5 JASIELSKI Marek / PAJDO Konrad
(UKS „Gulon” Zakliczyn II)
1 1 0 3:1 100,00
6 CHMIELEWSKI Maciej / JANISZEWSKI Kamil
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
1 1 0 3:1 100,00
7 GAJEWSKI Dominik / WOLIŃSKI Zenon
(LZS Mędrzechów)
3 3 0 9:5 100,00
8 JASIELSKI Marek / DUDA Tomasz
(UKS „Gulon” Zakliczyn II)
3 2 1 6:3 66,67
9 WOLIŃSKI Andrzej / JASTRZĘBSKI Dawid
(LZS Mędrzechów)
4 2 2 7:9 50,00
10 PIS Marcin / NOSAL Mirosław
(LUKS „Galux” Skrzyszów I)
2 1 1 3:4 50,00
11 SWACZYNA Tadeusz / JASIELSKI Franciszek
(UKS „Gulon” Zakliczyn II)
2 1 1 3:4 50,00
12 PARA Eligiusz / SZMYD Zygmunt
(LUKS „Galux” Skrzyszów II)
1 0 1 2:3 0,00
13 BAŃBOR Andrzej / TABOR Marcin
(LUKS „Galux” Skrzyszów I)
2 0 2 3:6 0,00
14 MISIASZEK Wojciech / CHRABĄSZCZ Aleksandra
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
1 0 1 1:3 0,00
15 KOZIOŁ Jarosław / KOZIOŁ Wiesław
(LUKS „Galux” Skrzyszów II)
3 0 3 3:9 0,00
16 ZĄBKOWSKI Mirosław / JASTRZĘBSKI Dawid
(LZS Mędrzechów)
1 0 1 1:3 0,00
17 WOLIŃSKI Radosław / WOLIŃSKI Zenon
(LZS Mędrzechów)
1 0 1 1:3 0,00
18 WOLIŃSKI Zenon / TOBIASZ Kazimierz
(LZS Mędrzechów)
1 0 1 1:3 0,00
19 JASIELSKI Franciszek / DUDA Tomasz
(UKS „Gulon” Zakliczyn II)
1 0 1 1:3 0,00
20 MISIASZEK Wojciech / JANECZEK Bartłomiej
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
1 0 1 0:3 0,00
21 PODGÓRSKI Jan / SZMYD Zygmunt
(LUKS „Galux” Skrzyszów II)
1 0 1 0:3 0,00
22 PODGÓRSKI Jan / PARA Eligiusz
(LUKS „Galux” Skrzyszów II)
1 0 1 0:3 0,00
23 CHMIELEWSKI Maciej / CHRABĄSZCZ Aleksandra
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
1 0 1 0:3 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 DAMIAN Tomasz (MOSiR Tuchów I) 14 13 1 4 4 0 15,0
2 MIKOSZ Michał (MOSiR Tuchów I) 16 13 3 4 4 0 15,0
3 WOLIŃSKI Zenon (LZS Mędrzechów) 20 12 8 5 3 2 13,5
4 JASIELSKI Marek (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 16 11 5 4 3 1 12,5
5 JASIELSKI Franciszek (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 16 11 5 4 2 2 12,0
6 GAJEWSKI Dominik (LZS Mędrzechów) 18 7 11 3 3 0 8,5
7 PAJDO Konrad (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 8 7 1 2 2 0 8,0
8 DUDA Tomasz (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 16 7 9 4 2 2 8,0
9 JASTRZĘBSKI Dawid (LZS Mędrzechów) 20 7 13 5 2 3 8,0
10 DAMIAN Janusz (MOSiR Tuchów I) 6 6 0 3 3 0 7,5
11 MISIASZEK Wojciech (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 7 1 2 0 2 7,0
12 FIRLIT Damian (MOSiR Tuchów I) 15 5 10 4 4 0 7,0
13 PIS Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów I) 8 6 2 2 1 1 6,5
14 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów I) 8 6 2 2 1 1 6,5
15 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 12 6 6 3 0 3 6,0
16 PARA Eligiusz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 12 6 6 2 0 2 6,0
17 CHMIELEWSKI Maciej (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 5 3 2 1 1 5,5
18 BAŃBOR Andrzej (LUKS „Galux” Skrzyszów I) 8 5 3 2 0 2 5,0
19 WOLIŃSKI Andrzej (LZS Mędrzechów) 12 4 8 4 2 2 5,0
20 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów I) 8 4 4 2 0 2 4,0
21 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 4 3 1 1 1 0 3,5
22 KOZIOŁ Wiesław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 12 3 9 3 0 3 3,0
23 ZBYLUT Arkadiusz (MOSiR Tuchów I) 7 2 5 1 1 0 2,5
24 SWACZYNA Tadeusz (UKS „Gulon” Zakliczyn II) 8 2 6 2 1 1 2,5
25 FIRLIT Przemysław (MOSiR Tuchów I) 6 2 4 0 0 0 2,0
26 JANECZEK Bartłomiej (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 4 0 4 1 0 1 0,0
27 WOLIŃSKI Radosław (LZS Mędrzechów) 2 0 2 1 0 1 0,0
28 ZĄBKOWSKI Mirosław (LZS Mędrzechów) 4 0 4 1 0 1 0,0
29 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 0 8 2 0 2 0,0
30 TOBIASZ Kazimierz (LZS Mędrzechów) 4 0 4 1 0 1 0,0
31 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 7 0 7 2 0 2 0,0
32 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 5 0 5 2 0 2 0,0