UKS „Gulon” Zakliczyn II (M)
Klub: MLUKS „Gulon” Zakliczyn
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Malik (tel. 790 608 602)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4T 1/1 2012-10-19 18:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS „Gulon” Zakliczyn III 17:1🏓 ⇑
2 4T 1/2 2012-10-21 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Gulon” Zakliczyn II 4:14🏓 ⇑
3 4T 1/5 2012-12-02 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - UKS „Gulon” Zakliczyn II 9:9🏓 ⇔
4 4T 1/6 2012-12-05 18:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LKS „Vocovia” Wokowice 17:1🏓 ⇑
5 4T 1/7 2012-12-13 20:00 LZS Mędrzechów - UKS „Gulon” Zakliczyn II 6:12🏓 ⇑
6 4T 1/8 2012-12-21 17:30 UKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:7🏓 ⇑
7 4T 1/4 2012-12-22 15:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - MOSiR Tuchów I 10:8🏓 ⇑
8 4T 1/9 2012-12-30 11:00 LUKS Sufczyn II - UKS „Gulon” Zakliczyn II 3:15🏓 ⇑
9 4T 1/11 2013-01-11 18:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Gulon” Zakliczyn II 1:17🏓 ⇑
10 4T 1/13 2013-02-02 11:00 MOSiR Tuchów II - UKS „Gulon” Zakliczyn II 1:17 ⇑
11 4T 1/10 2013-02-04 18:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS „Zielonka” Brzesko II 16:2🏓 ⇑
12 4T 1/12 2013-02-06 19:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 12:6🏓 ⇑
13 4T 2/14 2013-03-03 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Gulon” Zakliczyn II 3:15🏓 ⇑
14 4T 2/15 2013-03-17 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Gulon” Zakliczyn II 5:13🏓 ⇑
15 4T 2/16 2013-03-23 16:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LZS Mędrzechów 11:7🏓 ⇑
16 4T 2/17 2013-04-19 17:30 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów I 0:18 ⇓
17 4T 2/18 2013-04-21 11:00 MOSiR Tuchów I - UKS „Gulon” Zakliczyn II 14:4🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn III 3,5 4,5 4,5   4,5   17
2 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów   3,0 4,5   4,5 2,0 14
3 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów I 1,5 2,5 1,5   3,5   9
4 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 4,5 4,5 4,5 3,0   0,5 17
5 (W) LZS Mędrzechów 3,5 3,0 2,5   3,0   12
6 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 1,0 2,5 4,0   3,5   11
7 (D) MOSiR Tuchów I 1,0 4,5 1,0   3,5   10
8 (W) LUKS Sufczyn II 3,5 4,5 3,5     3,5 15
9 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 4,5 3,5 4,5     4,5 17
10 (W) MOSiR Tuchów II             0
11 (D) UKS „Zielonka” Brzesko II 4,5 3,5 4,5     3,5 16
12 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 3,5 2,5 4,5 1,5     12
13 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 3,5 4,5 4,5     2,5 15
14 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 2,5 2,5 3,5   4,5   13
15 (D) LZS Mędrzechów 1,0 3,0 3,5   3,5   11
16 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów I             0
17 (W) MOSiR Tuchów I 1,0 2,0 1,0     0,0 4
Razem 39,0 50,5 52,0 4,5 30,5 16,5 193
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DUDA Tomasz 1981 M brak 402
2 JASIELSKI Franciszek 1965 M brak 347
3 JASIELSKI Marek 1968 M brak 348
4 KRUCZEK Janusz 1960 M brak 421
5 PAJDO Konrad 1993 M brak 349
6 SWACZYNA Tadeusz 1964 M brak 346