LUKS „Galux” Skrzyszów II (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Wiesław Kozioł (tel. 504 280 276)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jasielski Franciszek (tel. 505 122 125)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4T 1/1 2012-10-14 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - LUKS „Galux” Skrzyszów II 10:8🏓 ⇓
2 4T 1/2 2012-10-21 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Vocovia” Wokowice 11:7🏓 ⇑
3 4T 1/3 2012-11-08 18:00 LZS Mędrzechów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 13:5🏓 ⇓
4 4T 1/4 2012-11-19 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:12🏓 ⇓
5 4T 1/5 2012-12-02 11:00 LUKS Sufczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 0:18🏓 ⇑
6 4T 1/6 2012-12-09 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Zielonka” Brzesko II 10:8🏓 ⇑
7 4T 1/7 2012-12-16 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 6:12🏓 ⇑
8 4T 1/9 2013-01-06 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MOSiR Tuchów II 18:0🏓 ⇑
9 4T 1/11 2013-01-20 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Tarnovia” Tarnów 10:8🏓 ⇑
10 4T 1/10 2013-01-23 19:00 UKS „Gulon” Zakliczyn III - LUKS „Galux” Skrzyszów II 8:10🏓 ⇑
11 4T 1/13 2013-02-03 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MOSiR Tuchów I 3:15🏓 ⇓
12 4T 1/12 2013-02-06 19:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 12:6🏓 ⇓
13 4T 2/14 2013-03-03 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Gulon” Zakliczyn II 3:15🏓 ⇓
14 4T 2/15 2013-03-17 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LUKS „Galux” Skrzyszów I 8:10 ⇓
15 4T 2/16 2013-03-24 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:7 ⇓
16 4T 2/17 2013-04-06 11:00 MOSiR Tuchów I - LUKS „Galux” Skrzyszów II 13:5🏓 ⇓
17 4T 2/18 2013-04-21 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS Mędrzechów 7:11🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów I 3,5 1,5     2,0 1,0 8
2 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 1,5 2,5   3,5 3,5 0,0 11
3 (W) LZS Mędrzechów 2,0 2,0   1,0 0,0   5
4 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 3,0 3,0 0,0   0,0   6
5 (W) LUKS Sufczyn II 4,5 2,5   2,5 4,5 4,0 18
6 (D) UKS „Zielonka” Brzesko II 4,5 3,5   2,0 0,0   10
7 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów   4,0   4,0 2,0 2,0 12
8 (D) MOSiR Tuchów II   4,5 4,5   4,5 4,5 18
9 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów 3,5 2,5   2,0 2,0   10
10 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn III 2,0 3,0 0,0   3,5 1,5 10
11 (D) MOSiR Tuchów I 0,0 1,0   1,0 1,0   3
12 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn II 2,0 1,0   2,0 1,0   6
13 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn II 1,0 0,0   2,0 0,0   3
14 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów I             0
15 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV             0
16 (W) MOSiR Tuchów I 2,0 2,0   1,0 0,0 0,0 5
17 (D) LZS Mędrzechów 3,0 1,0   3,0   0,0 7
Razem 32,5 34,0 4,5 24,0 24,0 13,0 132
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KOZIOŁ Jarosław 1971 M brak 370
2 KOZIOŁ Wiesław 1964 M brak 725
3 KOZIOŁ Zuzanna 2002 K brak 726
4 PARA Eligiusz 1954 M brak 946
5 PODGÓRSKI Jan 1959 M brak 945
6 SZMYD Zygmunt 1954 M brak 947