UKS „Villa Verde” Olesno IV (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Prochazka (tel. 515 164 983)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4T 1/1 2012-10-14 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS Sufczyn II 16:2🏓 ⇑
2 4T 1/2 2012-10-21 11:00 UKS „Zielonka” Brzesko II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 1:17 ⇑
3 4T 1/3 2012-11-11 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4🏓 ⇑
4 4T 1/4 2012-11-19 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:12🏓 ⇑
5 4T 1/5 2012-12-02 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOSiR Tuchów II 18:0🏓 ⇑
6 4T 1/6 2012-12-09 11:00 UKS „Gulon” Zakliczyn III - UKS „Villa Verde” Olesno IV 2:16🏓 ⇑
7 4T 1/7 2012-12-16 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:7🏓 ⇑
8 4T 1/8 2012-12-21 17:30 UKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:7🏓 ⇓
9 4T 1/9 2013-01-06 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOSiR Tuchów I 8:10 ⇓
10 4T 1/10 2013-01-13 11:10 LUKS „Galux” Skrzyszów I - UKS „Villa Verde” Olesno IV 10:8🏓 ⇓
11 4T 1/11 2013-01-20 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Vocovia” Wokowice 14:4🏓 ⇑
12 4T 1/12 2013-02-01 18:00 LZS Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:11🏓 ⇑
13 4T 2/14 2013-03-03 11:00 MOSiR Tuchów I - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:7 ⇓
14 4T 2/15 2013-03-17 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Gulon” Zakliczyn II 5:13🏓 ⇓
15 4T 2/16 2013-03-24 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:7 ⇑
16 4T 2/17 2013-04-09 19:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LZS Mędrzechów 11:7🏓 ⇑
17 4T 2/18 2013-04-21 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów I 9:9 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) LUKS Sufczyn II   2,5 3,5 1,0   4,5 4,5   16
2 (W) UKS „Zielonka” Brzesko II                 0
3 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 0,0 2,5 4,5 1,0   3,5 2,5   14
4 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II   4,5 2,5     2,5 2,5   12
5 (D) MOSiR Tuchów II   2,0 4,5 2,5   4,5 4,5   18
6 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn III   4,5 3,5     3,5 4,5   16
7 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów   4,5       2,5 3,0 1,0 11
8 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn II   2,0     1,5 2,0 1,5   7
9 (D) MOSiR Tuchów I                 0
10 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów I   2,0     2,0 2,0 2,0   8
11 (D) LKS „Vocovia” Wokowice     2,0   3,5 4,0 4,5 0,0 14
12 (W) LZS Mędrzechów   3,5 0,0   1,0 2,5 4,0   11
13 (W) MOSiR Tuchów I                 0
14 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn II   2,0 0,0   0,0   3,0   5
15 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II                 0
16 (D) LZS Mędrzechów   3,5 0,0     3,5 4,0   11
17 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów I                 0
Razem 0,0 33,5 20,5 4,5 8,0 35,0 40,5 1,0 143
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIAŁAS Gabriela 1998 K brak 984
2 CHMIELEWSKI Maciej 1995 M brak 642
3 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K brak 762
4 DORECKI Kamil 1997 M brak 790
5 JANECZEK Bartłomiej 1994 M brak 649
6 JANISZEWSKI Kamil 1997 M brak 644
7 MISIASZEK Wojciech 1994 M brak 648
8 MORAWIEC Michał 1995 M brak 645