LZS Mędrzechów (M)
Klub: LZS Mędrzechów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Mari Konopnickiej w Mędrzechowie
Rynek 440
33-221 Mędrzechów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zenon Woliński (tel. 667 020 235)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4T 1/1 2012-10-11 11:00 LZS Mędrzechów - UKS „Zielonka” Brzesko II 16:2🏓 ⇑
2 4T 1/2 2012-10-18 18:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LZS Mędrzechów 0:18🏓 ⇑
3 4T 1/3 2012-11-08 18:00 LZS Mędrzechów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 13:5🏓 ⇑
4 4T 1/4 2012-11-22 13:00 MOSiR Tuchów II - LZS Mędrzechów 1:17🏓 ⇑
5 4T 1/5 2012-12-02 11:00 LZS Mędrzechów - UKS „Gulon” Zakliczyn III 15:3🏓 ⇑
6 4T 1/6 2012-12-06 18:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LZS Mędrzechów 8:10🏓 ⇑
7 4T 1/7 2012-12-13 20:00 LZS Mędrzechów - UKS „Gulon” Zakliczyn II 6:12🏓 ⇓
8 4T 1/8 2012-12-23 11:00 MOSiR Tuchów I - LZS Mędrzechów 11:7🏓 ⇓
9 4T 1/9 2013-01-08 18:00 LZS Mędrzechów - LUKS „Galux” Skrzyszów I 2:16🏓 ⇓
10 4T 1/10 2013-01-17 18:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LZS Mędrzechów 10:8🏓 ⇓
11 4T 1/12 2013-02-01 18:00 LZS Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:11🏓 ⇓
12 4T 1/13 2013-02-03 11:00 LUKS Sufczyn II - LZS Mędrzechów 0:18🏓 ⇑
13 4T 2/14 2013-03-03 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - LZS Mędrzechów 14:4🏓 ⇓
14 4T 2/15 2013-03-17 11:00 LZS Mędrzechów - MOSiR Tuchów I 6:12🏓 ⇓
15 4T 2/16 2013-03-23 16:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LZS Mędrzechów 11:7🏓 ⇓
16 4T 2/17 2013-04-09 19:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LZS Mędrzechów 11:7🏓 ⇓
17 4T 2/18 2013-04-21 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS Mędrzechów 7:11🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) UKS „Zielonka” Brzesko II 4,5 4,5 0,0 3,5   3,5 0,0 16
2 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 4,5 4,5 2,0 4,5   2,5   18
3 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 3,5 2,5 1,0 1,5   4,5   13
4 (W) MOSiR Tuchów II 4,5 4,5 4,5   3,5     17
5 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn III 3,5 4,5 1,0 2,5 0,0 3,5   15
6 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów 3,5 2,0   2,0   2,5   10
7 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn II 1,0 1,5 0,0 1,5   2,0   6
8 (W) MOSiR Tuchów I 2,0 2,0 0,0 1,0   2,0   7
9 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów I 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 2,0   2
10 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 2,5   2,0 1,5   2,0   8
11 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 3,0 1,5 0,0 0,5   2,0   7
12 (W) LUKS Sufczyn II 4,5 4,5   4,5   4,5   18
13 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów I 0,5 1,0       2,5 0,0 4
14 (D) MOSiR Tuchów I 2,0 2,0 0,0 1,0   1,0   6
15 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn II 2,5 1,0 0,0 0,0   3,5   7
16 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 1,0 1,5   1,5 0,0 3,0   7
17 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,5 2,5   2,5   3,5   11
Razem 45,5 40,0 10,5 28,0 3,5 44,5 0,0 172
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAJEWSKI Dominik 1987 M brak 728
2 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 M brak 731
3 TOBIASZ Kazimierz 1970 M brak 941
4 WOLIŃSKI Andrzej 1962 M brak 724
5 WOLIŃSKI Radosław 1990 M brak 722
6 WOLIŃSKI Zenon 1961 M brak 729
7 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969 M brak 730