LUKS „Galux” Skrzyszów I (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Katarzyna Galus (tel. 501 174 933)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mateusz Galus (tel. 506 406 007)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4T 1/1 2012-10-14 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - LUKS „Galux” Skrzyszów II 10:8🏓 ⇑
2 4T 1/2 2012-10-21 11:00 MOSiR Tuchów II - LUKS „Galux” Skrzyszów I 0:18 ⇑
3 4T 1/4 2012-11-20 16:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów I 3:15🏓 ⇑
4 4T 1/3 2012-12-01 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - UKS „Gulon” Zakliczyn III 16:2🏓 ⇑
5 4T 1/5 2012-12-02 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - UKS „Gulon” Zakliczyn II 9:9🏓 ⇔
6 4T 1/6 2012-12-09 11:00 MOSiR Tuchów I - LUKS „Galux” Skrzyszów I 12:6🏓 ⇓
7 4T 1/8 2012-12-27 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - LKS „Vocovia” Wokowice 17:1🏓 ⇑
8 4T 1/9 2013-01-08 18:00 LZS Mędrzechów - LUKS „Galux” Skrzyszów I 2:16🏓 ⇑
9 4T 1/10 2013-01-13 11:10 LUKS „Galux” Skrzyszów I - UKS „Villa Verde” Olesno IV 10:8🏓 ⇑
10 4T 1/11 2013-01-20 11:00 LUKS Sufczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów I 3:15🏓 ⇑
11 4T 1/12 2013-01-27 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - UKS „Zielonka” Brzesko II 16:2🏓 ⇑
12 4T 1/13 2013-02-03 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów I 1:17 ⇑
13 4T 2/14 2013-03-03 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - LZS Mędrzechów 14:4🏓 ⇑
14 4T 2/15 2013-03-17 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LUKS „Galux” Skrzyszów I 8:10 ⇑
15 4T 2/16 2013-03-24 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - MOSiR Tuchów I 8:10🏓 ⇓
16 4T 2/17 2013-04-19 17:30 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów I 0:18 ⇑
17 4T 2/18 2013-04-21 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów I 9:9 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II   0,5 3,5 2,0     4,0     10
2 (W) MOSiR Tuchów II                   0
3 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów     3,0   4,5   4,0 3,5   15
4 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn III     3,0 4,0     4,5 4,5   16
5 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn II 2,0       2,0   2,0 3,0   9
6 (W) MOSiR Tuchów I 1,5       2,0   1,0 1,5   6
7 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 4,5   2,0 2,0     4,0 4,5   17
8 (W) LZS Mędrzechów 3,5           4,5 3,5 4,5 16
9 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 1,5   0,0   3,5   4,5 0,5   10
10 (W) LUKS Sufczyn II 4,5         1,5 4,5 4,5   15
11 (D) UKS „Zielonka” Brzesko II 4,5   3,5       4,5 3,5   16
12 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów                   0
13 (D) LZS Mędrzechów 3,0       4,5   3,5 3,0   14
14 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II                   0
15 (D) MOSiR Tuchów I 2,0       2,0   3,0 1,0   8
16 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn II                   0
17 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV                   0
Razem 27,0 0,5 15,0 8,0 18,5 1,5 44,0 33,0 4,5 152
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAŃBOR Andrzej 1969 M brak 373
2 GALUS Krzysztof 1973 M brak 683
3 GALUS Mateusz 2001 M brak 727
4 ŁĄTKA Jarosław 1977 M brak 375
5 NOSAL Mirosław 1977 M brak 378
6 PIS Kamil 1991 M brak 371
7 PIS Marcin 1996 M brak 372
8 TABOR Marcin 1981 M brak 376
9 ŻUROWSKI Dariusz 1976 M brak 374