MOSiR Tuchów I (M)
Klub: MOSiR Tuchów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie
ul. Jana Pawła II 6
33-170 Tuchów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Janusz Damian (tel. 500 845 090)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Krystian Włodek (tel. 505 105 457)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4T 1/1 2012-10-14 11:00 MOSiR Tuchów I - MOSiR Tuchów II 17:1 ⇑
2 4T 1/3 2012-11-11 11:00 MOSiR Tuchów I - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:7 ⇑
3 4T 1/6 2012-12-09 11:00 MOSiR Tuchów I - LUKS „Galux” Skrzyszów I 12:6🏓 ⇑
4 4T 1/7 2012-12-16 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - MOSiR Tuchów I 6:12🏓 ⇑
5 4T 1/2 2012-12-17 18:00 UKS „Gulon” Zakliczyn III - MOSiR Tuchów I 3:15🏓 ⇑
6 4T 1/4 2012-12-22 15:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - MOSiR Tuchów I 10:8🏓 ⇓
7 4T 1/8 2012-12-23 11:00 MOSiR Tuchów I - LZS Mędrzechów 11:7🏓 ⇑
8 4T 1/9 2013-01-06 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOSiR Tuchów I 8:10 ⇑
9 4T 1/10 2013-01-13 11:00 MOSiR Tuchów I - LUKS Sufczyn II 18:0🏓 ⇑
10 4T 1/11 2013-01-20 11:00 UKS „Zielonka” Brzesko II - MOSiR Tuchów I 8:10 ⇑
11 4T 1/12 2013-01-27 11:00 MOSiR Tuchów I - LUKS „Sobolik” Sobolów 16:2 ⇑
12 4T 1/13 2013-02-03 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MOSiR Tuchów I 3:15🏓 ⇑
13 4T 2/14 2013-03-03 11:00 MOSiR Tuchów I - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:7 ⇑
14 4T 2/15 2013-03-17 11:00 LZS Mędrzechów - MOSiR Tuchów I 6:12🏓 ⇑
15 4T 2/16 2013-03-24 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - MOSiR Tuchów I 8:10🏓 ⇑
16 4T 2/17 2013-04-06 11:00 MOSiR Tuchów I - LUKS „Galux” Skrzyszów II 13:5🏓 ⇑
17 4T 2/18 2013-04-21 11:00 MOSiR Tuchów I - UKS „Gulon” Zakliczyn II 14:4🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) MOSiR Tuchów II             0
2 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów             0
3 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów I 0,5 4,0 3,5 0,0 4,0 0,0 12
4 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 0,5 4,0   2,0 4,5 1,0 12
5 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn III   4,5 3,0 4,0   3,5 15
6 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn II   3,5   1,0 2,5 1,0 8
7 (D) LZS Mędrzechów 2,5 2,5 1,5 0,0 4,5 0,0 11
8 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV             0
9 (D) LUKS Sufczyn II     4,5 4,5 4,5 4,5 18
10 (W) UKS „Zielonka” Brzesko II             0
11 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów             0
12 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II   4,5 4,5   3,5 2,5 15
13 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV             0
14 (W) LZS Mędrzechów 0,5 4,5 1,5   4,5 1,0 12
15 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów I 4,5 3,5 0,5   1,5   10
16 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II   4,5 1,5 1,0 4,5 1,5 13
17 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn II 2,5 2,5 3,5 1,0 4,5 0,0 14
Razem 11,0 38,0 24,0 13,5 38,5 15,0 140
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DAMIAN Janusz 1972 M brak 567
2 DAMIAN Tomasz 1979 M brak 381
3 FIRLIT Damian 1992 M brak 383
4 FIRLIT Przemysław 1995 M brak 660
5 MIKOSZ Michał 1994 M brak 766
6 ZBYLUT Arkadiusz 1997 M brak 379