VI liga rejon Kraków
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2024-04-14
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2024-04-23 19:30 53 LKS Kłos Olkusz III - Podwawelski Kraków VI 8:6
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2024-04-14 11:00 54 UKS Zarabie Myślenice III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 9:5
1   A ARENDARCZYK Marcin W NOWAK Tomasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:2) 1:0
2   B MAJ Jacek X PANUŚ Szymon 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 1:1
3   C MARSZAŁEK Kazimierz Y WOLANIN Kacper 3:2 (11:9, 5:11, 11:9, 9:11, 11:8) 2:1
4   D KNAP Marian Z KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 3:1
5   A KNAP Marian
ARENDARCZYK Marcin
W KOCHANOWSKI Mateusz
NOWAK Tomasz
3:0 (11:5, 11:5, 12:10) 4:1
6   B MAJ Jacek
MARSZAŁEK Kazimierz
X WOLANIN Kacper
PANUŚ Szymon
0:3 (9:11, 9:11, 11:13) 4:2
7   A ARENDARCZYK Marcin X PANUŚ Szymon 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 5:2
8   B MAJ Jacek W NOWAK Tomasz 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) 6:2
9   D KNAP Marian Y WOLANIN Kacper 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 7:2
10   C MARSZAŁEK Kazimierz Z KOCHANOWSKI Mateusz 2:3 (3:11, 12:10, 8:11, 11:6, 7:11) 7:3
11   A ARENDARCZYK Marcin Y WOLANIN Kacper 3:0 (11:4, 11:5, 16:14) 8:3
12   C MARSZAŁEK Kazimierz W NOWAK Tomasz 3:1 (11:5, 11:5, 9:11, 11:5) 9:3
13   B MAJ Jacek Z KOCHANOWSKI Mateusz 0:3 (10:12, 5:11, 4:11) 9:4
14   D KNAP Marian X PANUŚ Szymon 2:3 (11:5, 11:9, 9:11, 8:11, 9:11) 9:5
2024-04-17 19:00 55 FCIS Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV 4:10
1   A KOZAK Jakub W RYŚ Bartosz 0:3 (6:11, 11:13, 9:11) 0:1
2   B KOMOROWSKI Krzysztof X GAWLIK Wojciech 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) 0:2
3   C KOMOROWSKI Oskar Y CZOPIK Stanisław 0:3 (1:11, 3:11, 3:11) 0:3
4   D SIEMIENIUK Andrzej Z RYŚ Tomasz 3:1 (11:6, 8:11, 12:10, 13:11) 1:3
5   A KOMOROWSKI Krzysztof
KOMOROWSKI Oskar
W RYŚ Bartosz
RYŚ Tomasz
0:3 (2:11, 7:11, 8:11) 1:4
6   B KOZAK Jakub
SIEMIENIUK Andrzej
X GAWLIK Wojciech
CZOPIK Stanisław
1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 5:11) 1:5
7   A KOZAK Jakub X GAWLIK Wojciech 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 1:6
8   B KOMOROWSKI Krzysztof W RYŚ Bartosz 0:3 (3:11, 8:11, 3:11) 1:7
9   D SIEMIENIUK Andrzej Y CZOPIK Stanisław 3:2 (11:7, 8:11, 11:2, 8:11, 11:9) 2:7
10   C KOMOROWSKI Oskar Z RYŚ Tomasz 0:3 (4:11, 1:11, 5:11) 2:8
11   A KOZAK Jakub Y CZOPIK Stanisław 2:3 (11:9, 7:11, 5:11, 11:9, 11:13) 2:9
12   C KOMOROWSKI Oskar W RYŚ Bartosz 0:3 (3:11, 2:11, 3:11) 2:10
13   B KOMOROWSKI Krzysztof Z HYTROŚ Wojciech 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 3:10
14   D SIEMIENIUK Andrzej X GAWLIK Wojciech 3:2 (6:11, 11:5, 12:10, 6:11, 11:6) 4:10
2024-04-19 18:30 56 KS Heros Kraków - UKS Miasto Soli Wieliczka 4:10
1   A KLIMAS Artur W SALETNIK Jakub 0:3 (3:11, 5:11, 1:11) 0:1
2   B KRUT Oleksandr X GĄSIOROWSKI Adam 3:2 (11:6, 11:7, 8:11, 20:22, 11:6) 1:1
3   C PIERWOŁA Karol Y OLEKSA Kacper 1:3 (14:12, 8:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D WIERZBICKI Mariusz Z GIZA Sebastian 3:0 (11:4, 11:2, 11:5) 2:2
5   A WIERZBICKI Mariusz
GACH Krzysztof
W SALETNIK Jakub
GĄSIOROWSKI Adam
1:3 (13:11, 10:12, 6:11, 6:11) 2:3
6   B LEWANDOWSKA Agata
PIERWOŁA Karol
X OLEKSA Kacper
GIZA Sebastian
0:3 (12:14, 5:11, 9:11) 2:4
7   A KLIMAS Artur X GĄSIOROWSKI Adam 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) 2:5
8   B KRUT Oleksandr W SALETNIK Jakub 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 9:11) 2:6
9   D WIERZBICKI Mariusz Y OLEKSA Kacper 2:3 (13:11, 8:11, 11:9, 9:11, 8:11) 2:7
10   C PIERWOŁA Karol Z GARYCKI Adrian 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 2:8
11   A GACH Krzysztof Y OLEKSA Kacper 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 2:9
12   C LEWANDOWSKA Agata W SALETNIK Jakub 0:3 (2:11, 5:11, 5:11) 2:10
13   B KRUT Oleksandr Z GARYCKI Adrian 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:6) 3:10
14   D WIERZBICKI Mariusz X GĄSIOROWSKI Adam 3:2 (5:11, 11:3, 11:3, 9:11, 13:11) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 6k@kozts.pl.