II liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2018-01-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-19 18:00 67 KS „Bronowianka” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ 5:5 tak
1 1 A KARMOLIŃSKI Maciej X CZYSZCZOŃ Jakub 3:0 (13:11, 11:8, 13:11) 1:0
2 2 C KOŁODZIEJ Szymon W KOLASA Szymon 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 1:1
3 1 B KUZMENKO Hrihorii Y KLAG Tomasz 0:3 (10:12, 13:15, 8:11) 1:2
4 2 D OSIKA Sławomir Z MOZDYNIEWICZ Marek 3:1 (11:4, 11:2, 9:11, 11:8) 2:2
5 1 A KOŁODZIEJ Szymon
KUZMENKO Hrihorii
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
0:3 (0:11, 0:11, 0:11) 2:3
6 2 C OSIKA Sławomir
KARMOLIŃSKI Maciej
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
3:0 (12:10, 12:10, 11:6) 3:3
7 1 A KARMOLIŃSKI Maciej Y KLAG Tomasz 2:3 (11:8, 11:6, 6:11, 8:11, 9:11) 3:4
8 2 C KOŁODZIEJ Szymon Z MOZDYNIEWICZ Marek 3:0 (12:10, 11:3, 11:6) 4:4
9 1 B KUZMENKO Hrihorii X CZYSZCZOŃ Jakub 2:3 (15:13, 5:11, 11:5, 3:11, 10:12) 4:5
10 2 D OSIKA Sławomir W KOLASA Szymon 3:1 (11:8, 11:7, 4:11, 11:7) 5:5
2018-01-21 17:30 68 „Witmar-Podwawelski” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X DUDEK Radosław 3:0 (11:1, 11:0, 11:0) 1:0
2 2 C JANIK Tomasz W GALUS Mateusz 3:1 (11:5, 13:15, 11:3, 11:9) 2:0
3 1 B CHYC Tomasz Y FLAUMENHAFT Jacek 3:0 (11:6, 13:11, 11:7) 3:0
4 2 D PETKA Krzysztof Z MLECZKO Radosław 1:3 (6:11, 11:5, 4:11, 9:11) 3:1
5 1 A BIAŁCZYK Łukasz
PETKA Krzysztof
X FLAUMENHAFT Jacek
DUDEK Radosław
3:0 (11:4, 11:2, 11:3) 4:1
6 2 C CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
W MLECZKO Radosław
GALUS Mateusz
3:1 (11:3, 11:6, 6:11, 11:9) 5:1
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y FLAUMENHAFT Jacek 3:1 (11:8, 11:5, 2:11, 11:5) 6:1
8 2 C JANIK Tomasz Z MLECZKO Radosław 2:3 (5:11, 15:13, 11:7, 9:11, 4:11) 6:2
9 1 B CHYC Tomasz X DUDEK Radosław 3:0 (11:4, 11:2, 11:3) 7:2
10 2 D PETKA Krzysztof W GALUS Mateusz 3:0 (11:7, 11:7, 12:10) 8:2
2018-01-20 14:00 69 PKS „Kolping” Jarosław II - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 8:2 tak
1 1 A CYRNEK Piotr X JURCZAK Michał 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:9) 1:0
2 2 C CZERNIK Mateusz W ANTOSIAK Daniel 3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:4) 2:0
3 1 B MARCINOWSKI Krzysztof Y PELCZAR Dawid 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 3:0
4 2 D ŻOŁYNIAK Hubert Z WIŚNIEWSKI Karol 1:3 (6:11, 11:5, 4:11, 7:11) 3:1
5 1 A CYRNEK Piotr
ŻOŁYNIAK Hubert
X JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
3:2 (7:11, 13:11, 8:11, 12:10, 11:6) 4:1
6 2 C MARCINOWSKI Krzysztof
CZERNIK Mateusz
W PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
3:0 (11:7, 11:4, 11:3) 5:1
7 1 A CYRNEK Piotr Y PELCZAR Dawid 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 6:1
8 2 C CZERNIK Mateusz Z WIŚNIEWSKI Karol 1:3 (6:11, 11:6, 4:11, 6:11) 6:2
9 1 B MARCINOWSKI Krzysztof X JURCZAK Michał 3:2 (7:11, 13:11, 8:11, 12:10, 11:6) 7:2
10 2 D ŻOŁYNIAK Hubert W ANTOSIAK Daniel 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 8:2
2018-01-21 16:00 70 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3 tak
1 1 A SUŁKOWSKI Bartosz X MADZULA Paweł 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:8) 1:0
2 2 C KOSMAL Dawid W MATUSIAK Łukasz 3:2 (11:2, 11:8, 10:12, 6:11, 11:5) 2:0
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y OBROCHTA Paweł 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:7) 3:0
4 2 D GAIK Krystian Z KAIM Adrian 3:2 (11:7, 4:11, 11:8, 4:11, 11:8) 4:0
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
3:0 (11:9, 17:15, 11:9) 5:0
6 2 C GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
W KAIM Adrian
MATUSIAK Łukasz
2:3 (16:14, 11:7, 8:11, 7:11, 5:11) 5:1
7 1 A SUŁKOWSKI Bartosz Y OBROCHTA Paweł 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 6:1
8 2 C KOSMAL Dawid Z KAIM Adrian 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:4) 7:1
9 1 B MICHALCZYK Jakub X MADZULA Paweł 1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 6:11) 7:2
10 2 D GAIK Krystian W MATUSIAK Łukasz 2:3 (12:10, 11:7, 3:11, 2:11, 6:11) 7:3
2018-01-20 16:00 71 ULKS „Lachowice” - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 2:8 tak
1 1 A RACZEK Marcin X KLOCEK Kamil 1:3 (11:2, 5:11, 6:11, 8:11) 0:1
2 2 C SURMA Krzysztof W TOMOŃ Grzegorz 3:1 (11:9, 4:11, 11:8, 11:5) 1:1
3 1 B PNIACZEK Dominik Y STĄPOR Rafał 2:3 (9:11, 8:11, 11:9, 11:5, 9:11) 1:2
4 2 D KACHEL Mateusz Z SEROKA Szymon 1:3 (3:11, 8:11, 11:7, 6:11) 1:3
5 1 A PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
X TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
2:3 (11:6, 11:5, 6:11, 4:11, 4:11) 1:4
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 1:5
7 1 A RACZEK Marcin Y STĄPOR Rafał 3:1 (6:11, 14:12, 11:5, 11:9) 2:5
8 2 C SURMA Krzysztof Z SEROKA Szymon 2:3 (11:13, 11:7, 11:6, 5:11, 8:11) 2:6
9 1 B PNIACZEK Dominik X KLOCEK Kamil 2:3 (6:11, 12:10, 11:9, 3:11, 3:11) 2:7
10 2 D KACHEL Mateusz W TOMOŃ Grzegorz 2:3 (11:9, 3:11, 11:7, 3:11, 4:11) 2:8
2018-01-20 16:00 72 UKS „Zarabie” Myślenice - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 5:5 tak
1 1 A CZYŻYCKI Bogdan X IWANIUCH Rafał 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 6:11) 0:1
2 2 C ŚWIATŁOŃ Piotr W BLAT Piotr 3:1 (11:1, 11:3, 7:11, 11:9) 1:1
3 1 B OSTANEK Michał Y KIEŁT Dawid 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 2:1
4 2 D ZAKRZYŃSKI Dominik Z BOROWIAK Krzysztof 3:1 (11:8, 11:4, 2:11, 11:8) 3:1
5 1 A OSTANEK Michał
CZYŻYCKI Bogdan
X IWANIUCH Rafał
KIEŁT Dawid
1:3 (10:12, 9:11, 11:8, 9:11) 3:2
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
W BLAT Piotr
BOROWIAK Krzysztof
3:0 (11:2, 11:8, 11:9) 4:2
7 1 A DUDZIAK Damian Y KIEŁT Dawid 0:3 (1:11, 4:11, 8:11) 4:3
8 2 C ŚWIATŁOŃ Piotr Z BOROWIAK Krzysztof 2:3 (6:11, 8:11, 12:10, 11:5, 4:11) 4:4
9 1 B OSTANEK Michał X IWANIUCH Rafał 2:3 (8:11, 6:11, 11:7, 11:9, 9:11) 4:5
10 2 D ZAKRZYŃSKI Dominik W BLAT Piotr 3:2 (13:15, 11:7, 11:5, 4:11, 11:6) 5:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.