IV liga rejon Tarnów => Grupa "o awans"
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2013-04-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2013-04-21 11:00 91 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS Mędrzechów 7:11
1   A KOZIOŁ Jarosław W GAJEWSKI Dominik 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 1:0
2   B PARA Eligiusz X WOLIŃSKI Andrzej 3:2 (11:6, 8:11, 11:7, 8:11, 11:8) 2:0
3   C SZMYD Zygmunt Y WOLIŃSKI Zenon 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 2:1
4   D KOZIOŁ Wiesław Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 2:2
5   A KOZIOŁ Jarosław
KOZIOŁ Wiesław
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
2:3 (11:9, 8:11, 7:11, 11:8, 7:11) 2:3
6   B PARA Eligiusz
SZMYD Zygmunt
X WOLIŃSKI Andrzej
JASTRZĘBSKI Dawid
2:3 (11:8, 7:11, 11:9, 9:11, 9:11) 2:4
7   A KOZIOŁ Jarosław X WOLIŃSKI Andrzej 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:8) 3:4
8   B PARA Eligiusz W GAJEWSKI Dominik 3:2 (11:7, 11:9, 9:11, 8:11, 12:10) 4:4
9   D KOZIOŁ Wiesław Y WOLIŃSKI Zenon 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:8) 5:4
10   C SZMYD Zygmunt Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) 5:5
11   A KOZIOŁ Jarosław Y WOLIŃSKI Zenon 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:13) 5:6
12   C SZMYD Zygmunt W GAJEWSKI Dominik 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 5:7
13   B PARA Eligiusz Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:8) 6:7
14   D KOZIOŁ Wiesław X WOLIŃSKI Andrzej 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 7:11, 7:11) 6:8
15   A KOZIOŁ Jarosław Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (3:11, 11:8, 11:8, 11:9) 7:8
16   D KOZIOŁ Wiesław W GAJEWSKI Dominik 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 7:9
17   B PARA Eligiusz Y WOLIŃSKI Zenon 1:3 (12:10, 9:11, 11:13, 12:14) 7:10
18   C SZMYD Zygmunt X WOLIŃSKI Andrzej 0:3 (9:11, 11:13, 5:11) 7:11
2013-04-21 11:00 92 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów I 9:9
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2013-04-21 11:00 93 MOSiR Tuchów I - UKS „Gulon” Zakliczyn II 14:4
1   A FIRLIT Damian W JASIELSKI Marek 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 12:10) 1:0
2   B MIKOSZ Michał X JASIELSKI Franciszek 3:1 (15:13, 11:5, 8:11, 11:7) 2:0
3   C DAMIAN Tomasz Y DUDA Tomasz 3:1 (14:12, 9:11, 11:4, 11:6) 3:0
4   D DAMIAN Janusz Z SWACZYNA Tadeusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:8) 4:0
5   A FIRLIT Damian
DAMIAN Janusz
W SWACZYNA Tadeusz
JASIELSKI Franciszek
3:0 (11:2, 11:8, 11:7) 5:0
6   B DAMIAN Tomasz
MIKOSZ Michał
X JASIELSKI Marek
DUDA Tomasz
3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 6:0
7   A FIRLIT Damian X JASIELSKI Franciszek 3:2 (12:10, 11:6, 6:11, 9:11, 11:9) 7:0
8   B MIKOSZ Michał W JASIELSKI Marek 3:2 (11:4, 7:11, 11:9, 8:11, 11:3) 8:0
9   D DAMIAN Janusz Y DUDA Tomasz 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 9:0
10   C DAMIAN Tomasz Z SWACZYNA Tadeusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 10:0
11   A FIRLIT Damian Y DUDA Tomasz 1:3 (12:10, 6:11, 4:11, 6:11) 10:1
12   C FIRLIT Przemysław W JASIELSKI Marek 3:2 (9:11, 11:9, 6:11, 11:9, 11:8) 11:1
13   B MIKOSZ Michał Z SWACZYNA Tadeusz 3:2 (11:6, 11:13, 10:12, 11:5, 11:6) 12:1
14   D ZBYLUT Arkadiusz X JASIELSKI Franciszek 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 9:11) 12:2
15   A FIRLIT Damian Z SWACZYNA Tadeusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 13:2
16   D ZBYLUT Arkadiusz W JASIELSKI Marek 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 5:11) 13:3
17   B MIKOSZ Michał Y DUDA Tomasz 3:1 (11:9, 8:11, 13:11, 11:5) 14:3
18   C FIRLIT Przemysław X JASIELSKI Franciszek 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 14:4
14 | 15 | 16 | 17 | 18