IV liga rejon Tarnów => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2011-12-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2011-12-01 17:00 43 UKS „Agra” Olesno III - LKS „Olimpia” Bucze 16:2
1   A MISIASZEK Wojciech W CHYL Kinga 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 1:0
2   B MORAWIEC Michał X STOLARZ Beniamin 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 2:0
3   C CHRABĄSZCZ Aleksandra Y PYTEL Sara 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 2:1
4   D ZYCH Michał Z STOLARZ Mikołaj 3:0 (11:3, 11:1, 11:9) 3:1
5   A MISIASZEK Wojciech
ZYCH Michał
W PYTEL Sara
CHYL Kinga
3:1 (7:11, 11:2, 11:5, 11:5) 4:1
6   B MORAWIEC Michał
CHRABĄSZCZ Aleksandra
X STOLARZ Mikołaj
STOLARZ Beniamin
3:1 (9:11, 12:10, 11:6, 11:5) 5:1
7   A MISIASZEK Wojciech X STOLARZ Beniamin 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 6:1
8   B MORAWIEC Michał W CHYL Kinga 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) 7:1
9   D ZYCH Michał Y PYTEL Sara 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:4) 8:1
10   C CHRABĄSZCZ Aleksandra Z STOLARZ Mikołaj 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 7:11) 8:2
11   A MISIASZEK Wojciech Y PYTEL Sara 3:1 (11:7, 11:6, 4:11, 11:5) 9:2
12   C CHRABĄSZCZ Aleksandra W CHYL Kinga 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 10:2
13   B MORAWIEC Michał Z STOLARZ Mikołaj 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 11:2
14   D ZYCH Michał X STOLARZ Beniamin 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 12:2
15   A MISIASZEK Wojciech Z STOLARZ Mikołaj 3:0 (11:6, 12:10, 11:4) 13:2
16   D ZYCH Michał W CHYL Kinga 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 14:2
17   B MORAWIEC Michał Y PYTEL Sara 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) 15:2
18   C CHRABĄSZCZ Aleksandra X STOLARZ Beniamin 3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 11:7) 16:2
2011-12-04 11:00 44 LUKS Sufczyn II - UKS „Zielonka” Brzesko 2:16
1   A SACHA Bartłomiej W SZYMAŃSKI Bartosz 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 0:1
2   B PRZEKLASA Monika X BŁĄKAŁA Paweł 3:1 (7:11, 11:6, 14:12, 11:9) 1:1
3   C BOGUSZ Maciej Y MARTYKA Kamil 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 1:2
4   D MIREK Joanna Z BŁĄKAŁA Leszek 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) 1:3
5   A PRZEKLASA Marek
MIREK Damian
W MARTYKA Kamil
SZYMAŃSKI Bartosz
0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 1:4
6   B PRZEKLASA Monika
SACHA Bartłomiej
X BŁĄKAŁA Paweł
BŁĄKAŁA Leszek
0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 1:5
7   A SACHA Bartłomiej X BŁĄKAŁA Paweł 1:3 (14:12, 4:11, 10:12, 8:11) 1:6
8   B PRZEKLASA Monika W SZYMAŃSKI Bartosz 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 1:7
9   D MIREK Joanna Y MARTYKA Kamil 0:3 (0:11, 4:11, 8:11) 1:8
10   C BOGUSZ Maciej Z BŁĄKAŁA Leszek 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 1:9
11   A SACHA Bartłomiej Y MARTYKA Kamil 2:3 (8:11, 11:5, 8:11, 11:8, 5:11) 1:10
12   C BOGUSZ Maciej W SZYMAŃSKI Bartosz 0:3 (7:11, 0:11, 1:11) 1:11
13   B PRZEKLASA Monika Z BŁĄKAŁA Leszek 1:3 (5:11, 7:11, 11:5, 7:11) 1:12
14   D MIREK Damian X BŁĄKAŁA Paweł 2:3 (1:11, 10:12, 13:11, 11:9, 4:11) 1:13
15   A SACHA Bartłomiej Z BŁĄKAŁA Leszek 3:2 (1:11, 9:11, 11:7, 11:5, 11:7) 2:13
16   D MIREK Damian W SZYMAŃSKI Bartosz 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 2:14
17   B PRZEKLASA Monika Y MARTYKA Kamil 2:3 (4:11, 8:11, 11:8, 11:9, 6:11) 2:15
18   C PRZEKLASA Marek X BŁĄKAŁA Paweł 1:3 (8:11, 4:11, 11:9, 6:11) 2:16
2011-12-04 11:00 45 MOSiR Tuchów II - LZS Mędrzechów 8:10
1   A MIKOSZ Michał W ZĄBKOWSKI Mirosław 3:2 (11:6, 11:6, 3:11, 10:12, 11:6) 1:0
2   B FIRLIT Przemysław X WOLIŃSKI Andrzej 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:5) 2:0
3   C ZBYLUT Arkadiusz Y WOLIŃSKI Zenon 0:3 (6:11, 2:11, 4:11) 2:1
4   D SERAFIN Mateusz Z GAJEWSKI Dominik 0:3 (2:11, 4:11, 2:11) 2:2
5   A ZBYLUT Arkadiusz
SERAFIN Mateusz
W WOLIŃSKI Andrzej
ZĄBKOWSKI Mirosław
1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 11:13) 2:3
6   B FIRLIT Przemysław
MIKOSZ Michał
X GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
2:3 (11:8, 4:11, 11:8, 7:11, 9:11) 2:4
7   A MIKOSZ Michał X WOLIŃSKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:6, 11:0) 3:4
8   B FIRLIT Przemysław W ZĄBKOWSKI Mirosław 3:2 (11:6, 11:2, 10:12, 11:13, 11:7) 4:4
9   D SERAFIN Mateusz Y WOLIŃSKI Zenon 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) 4:5
10   C ZBYLUT Arkadiusz Z GAJEWSKI Dominik 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 4:6
11   A MIKOSZ Michał Y WOLIŃSKI Zenon 3:2 (8:11, 11:8, 11:8, 7:11, 11:2) 5:6
12   C ZBYLUT Arkadiusz W ZĄBKOWSKI Mirosław 3:1 (6:11, 11:8, 11:2, 11:7) 6:6
13   B FIRLIT Przemysław Z GAJEWSKI Dominik 0:3 (10:12, 7:11, 3:11) 6:7
14   D SERAFIN Mateusz X WOLIŃSKI Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 6:8
15   A MIKOSZ Michał Z GAJEWSKI Dominik 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) 7:8
16   D SERAFIN Mateusz W JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 7:9
17   B FIRLIT Przemysław Y WOLIŃSKI Zenon 3:2 (11:7, 8:11, 12:10, 9:11, 11:6) 8:9
18   C ZBYLUT Arkadiusz X WOLIŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 8:10
2011-12-04 11:00 46 MKS „Tarnovia” Tarnów II - LKS „Vocovia” Wokowice 9:9
1   A DREWNIANY Ewelina W DĄBROWA Bolesław 3:1 (4:11, 11:6, 11:9, 11:9) 1:0
2   B LECH Elżbieta X STYRNA Stanisław 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 2:0
3   C LECH Katarzyna Y SALA Wojciech 3:2 (8:11, 14:12, 8:11, 11:9, 11:3) 3:0
4   D WRONA Bartłomiej Z GACZOŁ Dominik 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 3:1
5   A LECH Katarzyna
LECH Elżbieta
W SALA Wojciech
DĄBROWA Bolesław
3:2 (12:10, 9:11, 12:10, 7:11, 11:9) 4:1
6   B DREWNIANY Ewelina
WRONA Bartłomiej
X STYRNA Stanisław
GACZOŁ Dominik
2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 7:11, 6:11) 4:2
7   A DREWNIANY Ewelina X STYRNA Stanisław 3:2 (18:20, 11:8, 12:10, 8:11, 11:9) 5:2
8   B LECH Elżbieta W DĄBROWA Bolesław 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) 6:2
9   D WRONA Bartłomiej Y SALA Wojciech 0:3 (6:11, 2:11, 4:11) 6:3
10   C LECH Katarzyna Z GACZOŁ Dominik 0:3 (10:12, 8:11, 10:12) 6:4
11   A DREWNIANY Ewelina Y SALA Wojciech 1:3 (11:6, 4:11, 7:11, 5:11) 6:5
12   C LECH Katarzyna W DĄBROWA Bolesław 3:0 (11:8, 11:4, 11:3) 7:5
13   B LECH Elżbieta Z GACZOŁ Dominik 3:2 (12:10, 8:11, 7:11, 11:9, 11:9) 8:5
14   D WRONA Bartłomiej X STYRNA Stanisław 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) 8:6
15   A DREWNIANY Ewelina Z GACZOŁ Dominik 2:3 (11:7, 6:11, 12:10, 10:12, 9:11) 8:7
16   D WRONA Bartłomiej W DĄBROWA Bolesław 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 9:11, 6:11) 8:8
17   B LECH Elżbieta Y SALA Wojciech 2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 6:11, 9:11) 8:9
18   C LECH Katarzyna X STYRNA Stanisław 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:9) 9:9
2011-11-27 17:00 47 UKS „Sokół” Żabno II - UKS „Gulon” Zakliczyn II 4:14
1   A LECH Sylwester W JASIELSKI Marek 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B CHOLEWA Dariusz X JASIELSKI Franciszek 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 9:11) 0:2
3   C KNAPIK Jacek Y DUDA Tomasz 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 0:3
4   D NOWAK Stanisław Z SWACZYNA Tadeusz 3:1 (11:7, 11:7, 6:11, 11:8) 1:3
5   A CHOLEWA Dariusz
LECH Sylwester
W SWACZYNA Tadeusz
JASIELSKI Franciszek
1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 10:12) 1:4
6   B KNAPIK Jacek
NOWAK Stanisław
X JASIELSKI Marek
DUDA Tomasz
0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 1:5
7   A LECH Sylwester X JASIELSKI Franciszek 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) 1:6
8   B CHOLEWA Dariusz W JASIELSKI Marek 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 2:6
9   D NOWAK Stanisław Y DUDA Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 2:7
10   C KNAPIK Jacek Z SWACZYNA Tadeusz 1:3 (11:13, 6:11, 12:10, 8:11) 2:8
11   A LECH Sylwester Y DUDA Tomasz 2:3 (12:10, 10:12, 11:6, 16:18, 9:11) 2:9
12   C SZPILSKA Roksana W JASIELSKI Marek 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 2:10
13   B CHOLEWA Dariusz Z NOSEK Artur 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 3:10
14   D NOWAK Stanisław X JASIELSKI Franciszek 2:3 (11:7, 8:11, 6:11, 11:9, 7:11) 3:11
15   A LECH Sylwester Z NOSEK Artur 2:3 (8:11, 11:9, 7:11, 11:8, 7:11) 3:12
16   D NOWAK Stanisław W JASIELSKI Marek 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 4:12
17   B CHOLEWA Dariusz Y DUDA Tomasz 1:3 (8:11, 7:11, 18:16, 7:11) 4:13
18   C SZPILSKA Roksana X JASIELSKI Franciszek 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) 4:14
2011-12-04 11:00 48 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Agra” Olesno IV 7:11
1   A ŁĄTKA Jarosław W TATARCZUCH Rafał 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:7) 1:0
2   B KOZIOŁ Wiesław X DAWIDOWSKI Aleksander 2:3 (11:5, 11:7, 6:11, 11:13, 11:13) 1:1
3   C DUDEK Adam Y BIL Maksymilian 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D GALUS Mateusz Z LIS Daniel 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 1:3
5   A ŁĄTKA Jarosław
GALUS Mateusz
W LIS Daniel
TATARCZUCH Rafał
0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 1:4
6   B DUDEK Adam
KOZIOŁ Wiesław
X BIL Maksymilian
DAWIDOWSKI Aleksander
3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:9) 2:4
7   A ŁĄTKA Jarosław X DAWIDOWSKI Aleksander 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 11:4) 3:4
8   B KOZIOŁ Wiesław W TATARCZUCH Rafał 2:3 (11:6, 11:8, 9:11, 11:13, 9:11) 3:5
9   D GALUS Mateusz Y BIL Maksymilian 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 4:5
10   C DUDEK Adam Z LIS Daniel 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 6:11) 4:6
11   A ŁĄTKA Jarosław Y BIL Maksymilian 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 7:11, 11:8) 5:6
12   C DUDEK Adam W TATARCZUCH Rafał 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 5:7
13   B KOZIOŁ Wiesław Z LIS Daniel 3:2 (11:7, 6:11, 11:8, 9:11, 11:9) 6:7
14   D GALUS Mateusz X DAWIDOWSKI Aleksander 1:3 (11:6, 7:11, 9:11, 7:11) 6:8
15   A ŁĄTKA Jarosław Z LIS Daniel 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 6:9
16   D GALUS Mateusz W TATARCZUCH Rafał 2:3 (11:8, 9:11, 9:11, 11:7, 8:11) 6:10
17   B KOZIOŁ Wiesław Y BIL Maksymilian 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:6) 7:10
18   C DUDEK Adam X DAWIDOWSKI Aleksander 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 9:11) 7:11
2011-12-02 16:00 49 MKS „Tarnovia” Tarnów I - LUKS „Sobolik” Sobolów 15:3
1   A PIÓRO Eryk W NOWAK Aneta 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 1:0
2   B BUDZIK Oskar X BRATOWNIK Sebastian 3:2 (11:13, 10:12, 11:7, 11:6, 11:5) 2:0
3   C CIUREJ Radosław Y RAJZER Aleksandra 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 3:0
4   D PAJĄK Dawid Z NOWAK Patryk 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) 4:0
5   A PAJĄK Dawid
CIUREJ Radosław
W NOWAK Patryk
NOWAK Aneta
3:0 (11:3, 11:9, 11:6) 5:0
6   B BUDZIK Oskar
PIÓRO Eryk
X BRATOWNIK Sebastian
RAJZER Aleksandra
3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 6:0
7   A PIÓRO Eryk X BRATOWNIK Sebastian 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) 7:0
8   B BUDZIK Oskar W NOWAK Aneta 3:1 (11:8, 11:4, 10:12, 11:7) 8:0
9   D PAJĄK Dawid Y RAJZER Aleksandra 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 5:11) 8:1
10   C CIUREJ Radosław Z NOWAK Patryk 2:3 (11:5, 8:11, 8:11, 11:7, 12:14) 8:2
11   A PIÓRO Eryk Y NOWAK Jan 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 9:2
12   C CIUREJ Radosław W NOWAK Aneta 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 9:3
13   B BUDZIK Oskar Z NOWAK Patryk 3:0 (11:4, 11:8, 11:2) 10:3
14   D PAJĄK Dawid X BRATOWNIK Sebastian 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 11:3
15   A PIÓRO Eryk Z NOWAK Patryk 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 12:3
16   D PAJĄK Dawid W NOWAK Aneta 3:0 (11:2, 14:12, 11:4) 13:3
17   B BUDZIK Oskar Y NOWAK Jan 3:0 (13:11, 11:7, 11:4) 14:3
18   C CIUREJ Radosław X BRATOWNIK Sebastian 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 15:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Dokumenty do pobrania: Adresy klubów | Terminarz I rundy