Małopolska Liga Młodzieżowa
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2024-05-18
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2024-06-14 19:00 42 UKS Rokicie Szczytniki II - MKS Skawa Wadowice
2024-05-18 11:00 43 KS Spektrum Karpol Słopnice - KS Talar Team Szczawa 10:0
1   A MADZULA Bartosz X RUSNAK Jan 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) 1:0
2   B FLOREK Barbara Y BABIK Dawid 3:0 (11:0, 11:5, 11:0) 2:0
3   C WIĘCEK Zuzanna Z CHLIPAŁA Jakub 3:1 (6:11, 11:7, 11:9, 11:7) 3:0
4   A FLOREK Barbara
WIĘCEK Zuzanna
X RUSNAK Jan
BABIK Dawid
3:0 (11:4, 11:1, 11:4) 4:0
5   B FLOREK Barbara X RUSNAK Jan 3:0 (11:3, 11:3, 11:7) 5:0
6   A MADZULA Bartosz Z CHLIPAŁA Jakub 3:1 (14:12, 11:3, 9:11, 11:8) 6:0
7   C WIĘCEK Zuzanna Y BABIK Dawid 3:0 (11:2, 11:8, 11:5) 7:0
8   B FLOREK Barbara Z CHLIPAŁA Jakub 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 8:0
9   C WIĘCEK Zuzanna X RUSNAK Jan 3:0 (11:6, 11:8, 11:2) 9:0
10   A MADZULA Bartosz Y BABIK Dawid 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 10:0
2024-06-06 16:00 44 LUKS Skrzyszów - Saltus Rokicie Szczytniki I 6:4
1   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej X SYKTUS Jan 3:0 (13:11, 11:4, 11:7) 1:0
2   B CHŁOPEK Błażej Y WIKTOREK Marcin 3:1 (11:3, 11:9, 9:11, 13:11) 2:0
3   C PIS Artur Z MARDOSZ Maciej 3:2 (6:11, 8:11, 11:9, 11:8, 11:9) 3:0
4   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej
CHŁOPEK Błażej
X SYKTUS Jan
WIKTOREK Marcin
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 4:0
5   B CHŁOPEK Błażej X SYKTUS Jan 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 8:11, 8:11) 4:1
6   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej Z MARDOSZ Maciej 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 5:1
7   C PIS Artur Y WIKTOREK Marcin 2:3 (8:11, 7:11, 11:8, 11:8, 11:13) 5:2
8   B WŁODEK Karol Z MARDOSZ Maciej 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 5:3
9   C PIS Artur X JAKUBCZYK Weronika 1:3 (11:2, 8:11, 9:11, 8:11) 5:4
10   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej Y WIKTOREK Marcin 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 6:4
2024-05-23 18:00 45 MKS Halniak Maków Podhalański - LKS Gajowianka Gaj 1:9
1   A PANEK Natan X DROŻYŃSKI Tomasz 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 0:1
2   B MATYJA Zuzanna Y DROŻYŃSKI Piotr 3:2 (8:11, 10:12, 11:9, 11:7, 11:9) 1:1
3   C GUZIK Wojciech Z MIZGALSKI Hubert 2:3 (8:11, 13:11, 11:8, 8:11, 6:11) 1:2
4   A MATYJA Zuzanna
PANEK Natan
X DROŻYŃSKI Tomasz
DROŻYŃSKI Piotr
0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 1:3
5   B MATYJA Zuzanna X DROŻYŃSKI Tomasz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 1:4
6   A BARTUNEK Aleksander Z MIZGALSKI Hubert 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 1:5
7   C GUZIK Wojciech Y NIEDŹWIECKI Mateusz 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 1:6
8   B MATYJA Zuzanna Z MIZGALSKI Hubert 1:3 (3:11, 11:9, 4:11, 7:11) 1:7
9   C GUZIK Wojciech X DROŻYŃSKI Tomasz 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) 1:8
10   A BARTUNEK Aleksander Y NIEDŹWIECKI Mateusz 0:3 (7:11, 5:11, 10:12) 1:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: mlm@kozts.pl.