LKS „Polonia” Wilczkowice III (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Michał Kołodziejski (tel. 601 868 058)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUDA Patryk 1978 M 2018/2019 2246
2 JEDYNAK Damian 1989 M 2019/2020 975
3 KAMIŃSKI Bartosz 2005 M brak 2927
4 KAUFMANN Damian 2004 M brak 2928
5 KOŁODZIEJSKI Michał 1972 M 2019/2020 2402
6 KOZIOŁEK Fabian 2000 M 2019/2020 977
7 LUHA Peter 1989 M 2019/2020 2002
8 NOSEK Robert 1970 M 2019/2020 978
9 STACHECKI Kuba 2005 M brak 2951
10 SZEROCKI Jan 1999 M 2019/2020 880
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-25 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Gryf” Gdów II 7:7 (S) ⇔
2 5K 1/2 2019-10-05 11:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7 (S) ⇔
3 5K 1/3 2019-10-16 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS KSOS Kraków IV 6:8 ⇓
4 5K 1/4 2019-10-25 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
5 5K 1/6 2019-11-24 16:00 KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
6 5K 1/5 2019-11-26 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - KS „Bronowianka” Kraków V  
7 5K 1/7 2019-11-27 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Q Team” Kraków  
8 5K 1/8 2019-12-08 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
9 5K 1/9 2020-01-08 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska II  
10 5K 1/10 2020-01-11 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
11 5K 1/11 2020-01-19 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
JD
2
KB
3
KD
4
KM
5
KF
6
LP
7
NR
8
SJ
1 (D) UKS „Gryf” Gdów II   0,0 0,0 0,0 2,0   2,0 3,0 7
2 (W) PKS „Porta” Kraków I 1,5         1,5 2,5 1,5 7
3 (D) MKS KSOS Kraków IV                 0
Razem 1,5 0,0 0,0 0,0 2,0 1,5 4,5 4,5 14
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 JEDYNAK Damian 1989 M 2019/2020 975
2 KAMIŃSKI Bartosz 2005 M brak 2927
3 KAUFMANN Damian 2004 M brak 2928
4 KOŁODZIEJSKI Michał 1972 M 2019/2020 2402
5 KOZIOŁEK Fabian 2000 M 2019/2020 977
6 LUHA Peter 1989 M 2019/2020 2002
7 NOSEK Robert 1970 M 2019/2020 978
8 SZEROCKI Jan 1999 M 2019/2020 880