LKS „Polonia” Wilczkowice III (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Michał Kołodziejski (tel. 601 868 058)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BUKOWSKI Robert 1992 M brak 3034
2 DUDA Patryk 1978 M 2019/2020 2246
3 JEDYNAK Damian 1989 M 2019/2020 975
4 KAMIŃSKI Bartosz 2005 M brak 2927
5 KAUFMANN Damian 2004 M brak 2928
6 KOŁODZIEJSKI Michał 1972 M 2019/2020 2402
7 KOZIOŁEK Fabian 2000 M 2019/2020 977
8 LUHA Peter 1989 M 2019/2020 2002
9 NOSEK Robert 1970 M 2019/2020 978
10 PIASKOWSKI Piotr 1984 M 2019/2020 435
11 SOKAL Piotr 1986 M 2014/2015 1373
12 STACHECKI Kuba 2005 M 2019/2020 2951
13 SZEROCKI Jan 1999 M 2019/2020 880
14 WIDEŁKA Mirosław 1960 M brak 3022
15 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 2019/2020 2247
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-25 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Gryf” Gdów II 7:7 (S) ⇔
2 5K 1/2 2019-10-05 11:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7 (S) ⇔
3 5K 1/3 2019-10-16 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS KSOS Kraków IV 6:8 (S) ⇓
4 5K 1/6 2019-11-03 16:00 KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9 (S) ⇑
5 5K 1/7 2019-11-27 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Q Team” Kraków 5:9 (S) ⇓
6 5K 1/8 2019-12-08 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Polonia” Wilczkowice III 13:1 (S) ⇓
7 5K 1/9 2020-01-10 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska II 11:3 (S) ⇑
8 5K 1/10 2020-01-11 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7 (S) ⇔
9 5K 1/5 2020-01-15 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - KS „Bronowianka” Kraków V 1:13 (S) ⇓
10 5K 1/11 2020-01-21 19:30 LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6 (S) ⇓
11 5K 1/4 do ustalenia TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
JD
2
KB
3
KD
4
KM
5
KF
6
LP
7
NR
8
SP
9
SK
10
SJ
11
WM
12
ZA
1 (D) UKS „Gryf” Gdów II   0,0 0,0 0,0 2,0   2,0     3,0     7
2 (W) PKS „Porta” Kraków I 1,5         1,5 2,5     1,5     7
3 (D) MKS KSOS Kraków IV 0,5 0,0 0,0 0,0 1,5 1,5 2,5   0,0       6
4 (W) KS „Jordan” Kraków 3,5   0,0 0,0     1,5     3,5   0,5 9
5 (D) „Q Team” Kraków     0,0 0,5   3,5 1,0         0,0 5
6 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża     0,0 0,0   1,0       0,0     1
7 (D) LKS „Wisła” Rząska II   0,0 0,0   1,5 2,5 2,5 3,5     1,0   11
8 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI   0,0 0,0     3,0 2,5       1,5   7
9 (D) KS „Bronowianka” Kraków V     0,0   0,0 1,0         0,0 0,0 1
10 (W) LKS „Kłos” Olkusz II         1,5 3,5 1,0 0,0         6
Razem 5,5 0,0 0,0 0,5 6,5 17,5 15,5 3,5 0,0 8,0 2,5 0,5 60
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 JEDYNAK Damian 1989 M 2019/2020 975
2 KAMIŃSKI Bartosz 2005 M brak 2927
3 KAUFMANN Damian 2004 M brak 2928
4 KOŁODZIEJSKI Michał 1972 M 2019/2020 2402
5 KOZIOŁEK Fabian 2000 M 2019/2020 977
6 LUHA Peter 1989 M 2019/2020 2002
7 NOSEK Robert 1970 M 2019/2020 978
8 SOKAL Piotr 1986 M 2014/2015 1373
9 STACHECKI Kuba 2005 M 2019/2020 2951
10 SZEROCKI Jan 1999 M 2019/2020 880
11 WIDEŁKA Mirosław 1960 M brak 3022
12 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 2019/2020 2247