VI liga rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2017-10-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-13 18:00 7 MKS KSOS Kraków IV - TKKF Dobczyce 2:8
1   A MAJDAK Rafał X NOWAK Jakub 2:3 (7:11, 11:8, 11:8, 8:11, 5:11) 0:1
2   B JAWORSKI Jeremi Y BAJER Grzegorz 1:3 (11:4, 8:11, 4:11, 5:11) 0:2
3   C SZEWCZYK Hubert Z ZAJĄC Kacper 3:2 (11:13, 11:5, 6:11, 11:9, 11:5) 1:2
4   A JAWORSKI Jeremi
MAJDAK Rafał
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
0:3 (8:11, 3:11, 3:11) 1:3
5   B JAWORSKI Jeremi X NOWAK Jakub 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 1:4
6   A MAJDAK Rafał Z ZAJĄC Kacper 2:3 (8:11, 11:13, 11:2, 11:9, 7:11) 1:5
7   C SZEWCZYK Hubert Y BAJER Grzegorz 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 1:6
8   B JAWORSKI Jeremi Z BAJER Emilia 3:0 (13:11, 11:6, 12:10) 2:6
9   C UTYLSKI Kornel X NOWAK Jakub 0:3 (4:11, 3:11, 9:11) 2:7
10   A MAJDAK Rafał Y BAJER Grzegorz 1:3 (7:11, 11:8, 2:11, 8:11) 2:8
2017-09-30 10:00 8 KS „Bronowianka” Kraków VI - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0
1   A ANDRZEJAK Kacper X PERZ Izabela 3:0 (11:6, 11:4, 11:2) 1:0
2   B KUSIAK Franciszek Y NOWAK Mateusz 3:0 (11:2, 11:2, 11:3) 2:0
3   C KOPACKA Anna Z STACHURA Magdalena 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 3:0
4   A KOPACKA Anna
ANDRZEJAK Kacper
X PERZ Izabela
STACHURA Magdalena
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 4:0
5   B KUSIAK Franciszek X PERZ Izabela 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 5:0
6   A ANDRZEJAK Kacper Z PERZ Szymon 3:0 (11:5, 11:5, 12:10) 6:0
7   C KOPACKA Anna Y NOWAK Mateusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:0) 7:0
8   B KUSIAK Franciszek Z PERZ Szymon 3:0 (11:3, 11:1, 11:8) 8:0
9   C KOPACKA Anna X PERZ Izabela 3:1 (11:8, 9:11, 11:3, 11:8) 9:0
10   A ANDRZEJAK Kacper Y NOWAK Mateusz 3:0 (11:3, 11:3, 11:1) 10:0
2017-10-01 11:00 9 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1
1   A RADZISZEWSKI Radosław X GAJ Milena 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 1:0
2   B ROJEK Mateusz Y FILIPEK Angelika 3:0 (11:3, 11:0, 13:11) 2:0
3   C SASIŃSKI Tomasz Z WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (6:11, 11:5, 11:6, 11:5) 3:0
4   A MARZEC Stefan
RADZISZEWSKI Radosław
X PASZEK Hubert
WAŚNIOWSKI Oliwier
3:1 (11:7, 11:5, 6:11, 11:3) 4:0
5   B ROJEK Mateusz X GAJ Milena 3:1 (6:11, 11:6, 11:5, 11:4) 5:0
6   A RADZISZEWSKI Radosław Z WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (11:6, 11:6, 5:11, 11:4) 6:0
7   C SASIŃSKI Tomasz Y FILIPEK Angelika 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) 7:0
8   B ROJEK Mateusz Z PASZEK Hubert 3:1 (11:6, 13:11, 10:12, 11:7) 8:0
9   C MARZEC Stefan X GAJ Milena 2:3 (5:11, 11:8, 8:11, 11:8, 7:11) 8:1
10   A RADZISZEWSKI Radosław Y FILIPEK Angelika 3:0 (11:9, 11:4, 11:3) 9:1
2017-09-30 10:00 10 GOK Charsznica - KS „Podwawelski” Kraków V 6:4
1   A SĘK Rafał X PALACZ Daniel 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 1:0
2   B NEUMANN Jacek Y MIKRUT Jakub 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) 1:1
3   C PIĄTEK Jarosław Z DYMEK Michał 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 9:11) 1:2
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X PALACZ Daniel
MIKRUT Jakub
3:0 (11:6, 11:1, 11:4) 2:2
5   B NEUMANN Jacek X PALACZ Daniel 1:3 (10:12, 11:3, 4:11, 7:11) 2:3
6   A SĘK Rafał Z DYMEK Michał 3:0 (11:2, 11:3, 11:1) 3:3
7   C PIĄTEK Joanna Y MIKRUT Jakub 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:8, 11:9) 4:3
8   B NEUMANN Jacek Z DYMEK Michał 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 6:11) 4:4
9   C PIĄTEK Joanna X PALACZ Daniel 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 5:4
10   A SĘK Rafał Y MIKRUT Jakub 3:1 (11:5, 5:11, 11:5, 12:10) 6:4
2017-10-01 16:00 11 KS „Jordan” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 10:0
1   A WIROŃSKI Piotr X OSTROMĘCKI Rafał 3:2 (11:6, 7:11, 11:3, 4:11, 11:7) 1:0
2   B BOROŃ Sławomir Y MLAK Michał 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 2:0
3   C URBAN Piotr Z KOWAL Mieczysław 3:0 (12:10, 11:4, 11:8) 3:0
4   A URBAN Piotr
WIROŃSKI Piotr
X OSTROMĘCKI Rafał
MLAK Michał
3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 4:0
5   B BOROŃ Sławomir X OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) 5:0
6   A WIROŃSKI Piotr Z KOWAL Mieczysław 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) 6:0
7   C URBAN Piotr Y MLAK Michał 3:0 (11:1, 11:4, 11:0) 7:0
8   B BOROŃ Sławomir Z KOWAL Mieczysław 3:0 (11:2, 11:1, 11:3) 8:0
9   C URBAN Piotr X OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 9:0
10   A WIROŃSKI Piotr Y MLAK Michał 3:0 (11:8, 11:6, 11:3) 10:0
2017-10-01 14:30 12 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 5:5 tak
1   A ZĘBALA Paweł X WCISŁO Konrad 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 1:0
2   B PIESZCZEK Włodzimierz Y KUCHARSKI Mateusz 1:3 (4:11, 2:11, 11:8, 3:11) 1:1
3   C GUMULA Marcin Z MIĘKINA Hubert 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 2:1
4   A ZĘBALA Paweł
GUMULA Marcin
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
3:2 (14:12, 11:9, 8:11, 9:11, 11:9) 3:1
5   B PIESZCZEK Włodzimierz X WCISŁO Konrad 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) 3:2
6   A ZĘBALA Paweł Z MIĘKINA Hubert 3:0 (11:6, 11:7, 11:2) 4:2
7   C GUMULA Marcin Y KUCHARSKI Mateusz 1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 7:11) 4:3
8   B GRZEBINOGA Gabriel Z MIĘKINA Hubert 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 11:5) 5:3
9   C GUMULA Marcin X WCISŁO Konrad 2:3 (11:4, 11:9, 6:11, 7:11, 8:11) 5:4
10   A ZĘBALA Paweł Y KUCHARSKI Mateusz 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) 5:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy