II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2017-09-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-18 20:00 1 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 5:5 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X MI Ruijie 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 1:0
2 2 C JANIK Tomasz W OSIKA Sławomir 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 6:11) 1:1
3 1 B CHYC Tomasz Y KARMOLIŃSKI Maciej 3:1 (9:11, 11:7, 18:16, 11:9) 2:1
4 2 D STRZAŁKA Marek Z KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 2:2
5 1 A STRZAŁKA Marek
BIAŁCZYK Łukasz
X OSIKA Sławomir
MI Ruijie
2:3 (6:11, 11:5, 11:8, 9:11, 10:12) 2:3
6 2 C CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
W KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
2:3 (5:11, 11:4, 11:13, 11:9, 10:12) 2:4
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y KARMOLIŃSKI Maciej 3:0 (11:7, 13:11, 11:8) 3:4
8 2 C JANIK Tomasz Z KOŁODZIEJ Szymon 3:1 (12:10, 11:3, 10:12, 11:9) 4:4
9 1 B CHYC Tomasz X MI Ruijie 3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:9) 5:4
10 2 D STRZAŁKA Marek W OSIKA Sławomir 1:3 (4:11, 2:11, 11:9, 9:11) 5:5
2017-11-18 11:00 2 PKS „Kolping” Jarosław II - KS „Gorce” Nowy Targ 8:2 tak
1 1 A CYRNEK Piotr X CZYSZCZOŃ Jakub 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 1:0
2 2 C CZERNIK Mateusz W KOLASA Szymon 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 2:0
3 1 B MARCINOWSKI Krzysztof Y KLAG Tomasz 3:1 (11:3, 12:10, 3:11, 11:4) 3:0
4 2 D ŻOŁYNIAK Hubert Z MOZDYNIEWICZ Marek 1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 4:11) 3:1
5 1 A CYRNEK Piotr
DZIUKIEWICZ Kamil
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
3:1 (11:9, 11:8, 5:11, 11:7) 4:1
6 2 C MARCINOWSKI Krzysztof
CZERNIK Mateusz
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 5:1
7 1 A CYRNEK Piotr Y KLAG Tomasz 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 6:1
8 2 C CZERNIK Mateusz Z MOZDYNIEWICZ Marek 3:0 (11:2, 11:9, 11:8) 7:1
9 1 B MARCINOWSKI Krzysztof X CZYSZCZOŃ Jakub 3:0 (12:10, 11:8, 11:6) 8:1
10 2 D DZIUKIEWICZ Kamil W KOLASA Szymon 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 8:2
2017-09-16 16:00 3 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4 tak
1 1 A SUŁKOWSKI Bartosz X DUDEK Radosław 3:1 (11:4, 11:3, 16:18, 11:4) 1:0
2 2 C KOSMAL Dawid W GALUS Mateusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 2:0
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (8:11, 1:11, 5:11) 2:1
4 2 D GAIK Krystian Z NOSAL Mirosław 3:0 (11:8, 13:11, 11:5) 3:1
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X GALUS Mateusz
DUDEK Radosław
3:0 (11:1, 11:6, 11:4) 4:1
6 2 C MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
W NOSAL Mirosław
FLAUMENHAFT Jacek
0:3 (9:11, 7:11, 12:14) 4:2
7 1 A SUŁKOWSKI Bartosz Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (9:11, 10:12, 4:11) 4:3
8 2 C KOSMAL Dawid Z NOSAL Mirosław 3:0 (11:8, 11:6, 11:3) 5:3
9 1 B MICHALCZYK Jakub X DUDEK Radosław 1:3 (12:14, 11:13, 11:5, 8:11) 5:4
10 2 D GAIK Krystian W GALUS Mateusz 3:2 (9:11, 7:11, 13:11, 11:6, 11:8) 6:4
2017-09-16 16:00 4 ULKS „Lachowice” - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 3:7 tak
1 1 A RACZEK Marcin X JURCZAK Michał 0:3 (6:11, 14:16, 7:11) 0:1
2 2 C KUŹNIK Grzegorz W ANTOSIAK Daniel 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 0:2
3 1 B PNIACZEK Dominik Y PELCZAR Dawid 1:3 (11:13, 11:6, 5:11, 7:11) 0:3
4 2 D SURMA Krzysztof Z CZYŻ Wojciech 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 1:3
5 1 A PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
X PELCZAR Dawid
JURCZAK Michał
2:3 (11:8, 9:11, 5:11, 11:7, 7:11) 1:4
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W ANTOSIAK Daniel
CZYŻ Wojciech
3:1 (11:6, 10:12, 12:10, 11:7) 2:4
7 1 A RACZEK Marcin Y PELCZAR Dawid 3:1 (11:4, 8:11, 11:6, 11:1) 3:4
8 2 C KUŹNIK Grzegorz Z CZYŻ Wojciech 1:3 (10:12, 5:11, 11:5, 10:12) 3:5
9 1 B PNIACZEK Dominik X JURCZAK Michał 1:3 (5:11, 11:8, 11:13, 9:11) 3:6
10 2 D KACHEL Mateusz W ANTOSIAK Daniel 0:3 (5:11, 10:12, 4:11) 3:7
2017-09-16 16:00 5 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0:10 tak
1 1 A OSTANEK Michał X MADZULA Paweł 2:3 (12:10, 4:11, 11:8, 4:11, 6:11) 0:1
2 2 C ŚWIATŁOŃ Piotr W KAIM Adrian 2:3 (4:11, 11:8, 7:11, 11:2, 13:15) 0:2
3 1 B DUDZIAK Damian Y OBROCHTA Paweł 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 0:3
4 2 D ZAKRZYŃSKI Dominik Z MAGULSKI Damian 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 7:11) 0:4
5 1 A DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
0:3 (6:11, 8:11, 10:12) 0:5
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
W MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
0:3 (13:15, 7:11, 6:11) 0:6
7 1 A OSTANEK Michał Y OBROCHTA Paweł 2:3 (5:11, 4:11, 12:10, 11:7, 9:11) 0:7
8 2 C ŚWIATŁOŃ Piotr Z MAGULSKI Damian 2:3 (14:12, 9:11, 13:11, 7:11, 6:11) 0:8
9 1 B DUDZIAK Damian X MADZULA Paweł 2:3 (11:8, 11:9, 9:11, 11:13, 6:11) 0:9
10 2 D ZAKRZYŃSKI Dominik W KAIM Adrian 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 0:10
2017-10-07 11:00 6 UKS TKKF MOSiR Dukla - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 0:10
1 1 A KOPCZYK Hubert X STĄPOR Rafał 0:3 (7:11, 10:12, 5:11) 0:1
2 2 C GAŁUSZKA Jacek W TOMOŃ Grzegorz 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 7:11) 0:2
3 1 B OLBRYCHT Michał Y KLOCEK Kamil 1:3 (11:6, 1:11, 5:11, 9:11) 0:3
4 2 D SPOREK Szymon Z SEROKA Szymon 1:3 (11:4, 2:11, 7:11, 4:11) 0:4
5 1 A GAŁUSZKA Jacek
KOPCZYK Hubert
X TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 6:11) 0:5
6 2 C OLBRYCHT Michał
SPOREK Szymon
W SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
2:3 (6:11, 12:10, 11:7, 7:11, 10:12) 0:6
7 1 A KOPCZYK Hubert Y KLOCEK Kamil 2:3 (6:11, 11:4, 12:10, 8:11, 7:11) 0:7
8 2 C GAŁUSZKA Jacek Z SEROKA Szymon 1:3 (11:3, 12:14, 8:11, 10:12) 0:8
9 1 B OLBRYCHT Michał X STĄPOR Rafał 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) 0:9
10 2 D SPOREK Szymon W TOMOŃ Grzegorz 1:3 (12:10, 6:11, 9:11, 7:11) 0:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.