V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2016-01-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2016-01-17 11:00 55 KS „Górnik” Wieliczka - MKS KSOS Kraków III 14:0 tak
1   A MARCHEWKA Artur W KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 1:0
2   B KURCZYNA Łukasz X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:1, 11:3, 14:12) 2:0
3   C KOLIŃSKI Witold Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) 3:0
4   D FLOREK Arkadiusz Z BUJAK Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 4:0
5   A MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
W BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 5:0
6   B FLOREK Arkadiusz
KOLIŃSKI Witold
X CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
3:0 (11:6, 11:3, 11:8) 6:0
7   A MARCHEWKA Artur X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:4, 11:2, 11:5) 7:0
8   B KURCZYNA Łukasz W KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:1, 11:3, 11:7) 8:0
9   D FLOREK Arkadiusz Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 9:0
10   C KOLIŃSKI Witold Z BUJAK Piotr 3:0 (11:9, 11:6, 11:4) 10:0
11   A MARCHEWKA Artur Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) 11:0
12   C KOLIŃSKI Witold W KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:5, 12:10, 11:8) 12:0
13   B KURCZYNA Łukasz Z BUJAK Piotr 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 13:0
14   D FLOREK Arkadiusz X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 14:0
2016-01-16 11:00 56 PKS „Porta” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4 tak
1   A SZEROCKI Jan W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:6, 11:5, 5:11, 11:7) 1:0
2   B KUTYŁA Dawid X ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:2 (7:11, 11:4, 18:16, 8:11, 11:8) 2:0
3   C ZAPALSKI Bartosz Y PORADZISZ Michał 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:9) 3:0
4   D PARTYKA Ryszard Z FRAŚ Paweł 3:2 (11:4, 13:15, 11:6, 15:17, 11:8) 4:0
5   A ZAPALSKI Bartosz
SZEROCKI Jan
W ZAKRZYŃSKI Wojciech
STALMACH Zbigniew
3:2 (11:6, 11:9, 7:11, 9:11, 13:11) 5:0
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X FRAŚ Paweł
PORADZISZ Michał
3:1 (11:8, 13:11, 9:11, 11:8) 6:0
7   A SZEROCKI Jan X DŹWIG Andrzej 3:0 (11:9, 11:1, 11:2) 7:0
8   B KUTYŁA Dawid W STALMACH Zbigniew 3:0 (19:17, 11:4, 11:6) 8:0
9   D MAŚLONG Mirosław Y PORADZISZ Michał 0:3 (9:11, 3:11, 6:11) 8:1
10   C ZAPALSKI Bartosz Z FRAŚ Paweł 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 7:11) 8:2
11   A SZEROCKI Jan Y PORADZISZ Michał 2:3 (10:12, 11:9, 11:9, 9:11, 7:11) 8:3
12   C ZAPALSKI Bartosz W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 11:9) 9:3
13   B KUTYŁA Dawid Z FRAŚ Paweł 3:0 (16:14, 11:6, 11:7) 10:3
14   D MAŚLONG Mirosław X DŹWIG Andrzej 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 9:11) 10:4
2016-01-17 11:00 57 TKS „Opoka” Trzebinia III - „Q Team” Kraków 8:6 tak
1   A ZAJĘCKI Paweł W KURDZIEL Stanisław 3:1 (11:8, 11:5, 3:11, 16:14) 1:0
2   B NYCZ Bartosz X GONET Maciej 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 1:1
3   C ZAJĘCKI Rafał Y STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:9, 14:12, 10:12, 14:12) 2:1
4   D WÓJCIK Jan Z PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 7:11) 2:2
5   A ZAJĘCKI Rafał
WÓJCIK Jan
W KURDZIEL Stanisław
GONET Maciej
0:3 (11:13, 5:11, 5:11) 2:3
6   B NYCZ Bartosz
ZAJĘCKI Paweł
X BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 3:3
7   A ZAJĘCKI Paweł X GONET Maciej 3:2 (11:6, 10:12, 1:11, 15:13, 14:12) 4:3
8   B NYCZ Bartosz W KURDZIEL Stanisław 3:0 (11:7, 11:3, 13:11) 5:3
9   D WÓJCIK Jan Y STOLARCZYK Marcin 1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 6:11) 5:4
10   C ZAJĘCKI Rafał Z PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (15:17, 7:11, 13:11, 8:11) 5:5
11   A ZAJĘCKI Paweł Y STOLARCZYK Marcin 3:2 (8:11, 9:11, 11:7, 11:9, 12:10) 6:5
12   C ZAJĘCKI Rafał W KURDZIEL Stanisław 3:1 (16:14, 5:11, 11:9, 12:10) 7:5
13   B NYCZ Bartosz Z PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 8:5
14   D WÓJCIK Jan X GONET Maciej 1:3 (4:11, 11:5, 2:11, 3:11) 8:6
2016-02-13 11:00 59 UKS „Jola” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7 tak
1   A NOWACKA Dorota W ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 0:1
2   B GRATKOWSKI Jacek X TALAGA Samuel 3:1 (11:2, 5:11, 11:8, 12:10) 1:1
3   C PIETRZYK Marcin Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 2:1
4   D SZATKO-NOWAK Jolanta Z ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (11:7, 8:11, 12:10, 5:11, 9:11) 2:2
5   A SZATKO-NOWAK Jolanta
GRATKOWSKI Jacek
W TALAGA Samuel
ŚWIĘCH Jarosław
3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 3:2
6   B NOWACKA Dorota
PIETRZYK Marcin
X ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Sebastian
0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 3:3
7   A NOWACKA Dorota X TALAGA Samuel 1:3 (6:11, 12:10, 9:11, 9:11) 3:4
8   B GRATKOWSKI Jacek W ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:8) 4:4
9   D SZATKO-NOWAK Jolanta Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 5:4
10   C PIETRZYK Marcin Z ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 5:5
11   A NOWACKA Dorota Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 6:5
12   C PIETRZYK Marcin W ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (7:11, 11:4, 9:11, 9:11) 6:6
13   B GRATKOWSKI Jacek Z ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (5:11, 8:11, 11:7, 11:9, 8:11) 6:7
14   D SZATKO-NOWAK Jolanta X TALAGA Samuel 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 7:7
2016-01-09 09:00 60 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS Wolbrom I 12:2 tak
1   A BEŁZA Janusz W SUŁKOWSKI Karol 3:2 (15:13, 11:5, 8:11, 10:12, 11:8) 1:0
2   B BOCHENEK Dariusz X PŁOWIEC Patryk 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 2:0
3   C GLANOWSKI Bartosz Y SĘK Rafał 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:9) 3:0
4   D GLANOWSKI Waldemar Z TRZECIAK Jacek 3:0 (11:8, 11:6, 14:12) 4:0
5   A GLANOWSKI Waldemar
GLANOWSKI Bartosz
W PŁOWIEC Patryk
SUŁKOWSKI Karol
3:0 (11:4, 11:1, 11:7) 5:0
6   B BOCHENEK Dariusz
BEŁZA Janusz
X SĘK Rafał
TRZECIAK Jacek
1:3 (3:11, 14:12, 8:11, 5:11) 5:1
7   A BEŁZA Janusz X NEUMANN Jacek 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 6:1
8   B BOCHENEK Dariusz W SUŁKOWSKI Karol 2:3 (9:11, 5:11, 13:11, 11:7, 5:11) 6:2
9   D GLANOWSKI Waldemar Y SĘK Rafał 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 7:2
10   C GLANOWSKI Bartosz Z TRZECIAK Jacek 3:1 (11:5, 11:9, 5:11, 11:5) 8:2
11   A BEŁZA Janusz Y SĘK Rafał 3:2 (14:12, 8:11, 11:8, 8:11, 11:9) 9:2
12   C GLANOWSKI Bartosz W SUŁKOWSKI Karol 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:8) 10:2
13   B BOCHENEK Dariusz Z TRZECIAK Jacek 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 8:11, 14:12) 11:2
14   D GLANOWSKI Waldemar X NEUMANN Jacek 3:0 (11:6, 11:6, 11:2) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS "Korona" Trzebinia wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I wycofała się z rozgrywek w trakcie II rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I została ukrana odjęciem dwóch punktów za nieprawidłowości w sezonie 2014/2015 na podstawie Uchwały Zarządu KOZTS.