IV liga rejon Tarnów => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2011-11-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2011-11-20 11:00 36 LKS „Olimpia” Bucze - MKS „Tarnovia” Tarnów I 7:11
1   A PYTEL Sara W CIUREJ Radosław 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 1:0
2   B MILEWSKA Eliza X PAJĄK Dawid 0:3 (6:11, 1:11, 3:11) 1:1
3   C PYTEL Aleksandra Y BUDZIK Oskar 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) 1:2
4   D CHYL Kinga Z KOSIBA Michał 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 2:2
5   A PYTEL Sara
CHYL Kinga
W CIUREJ Radosław
KOSIBA Michał
3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 3:2
6   B PYTEL Aleksandra
MILEWSKA Eliza
X BUDZIK Oskar
PAJĄK Dawid
0:3 (1:11, 3:11, 7:11) 3:3
7   A PYTEL Sara X PAJĄK Dawid 3:2 (11:4, 14:12, 9:11, 6:11, 14:12) 4:3
8   B MILEWSKA Eliza W CIUREJ Radosław 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) 4:4
9   D CHYL Kinga Y BUDZIK Oskar 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 4:5
10   C PYTEL Aleksandra Z KOSIBA Michał 0:3 (6:11, 1:11, 3:11) 4:6
11   A PYTEL Sara Y BUDZIK Oskar 3:2 (11:6, 12:10, 9:11, 6:11, 11:7) 5:6
12   C PYTEL Aleksandra W CIUREJ Radosław 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 5:7
13   B MILEWSKA Eliza Z KOSIBA Michał 0:3 (3:11, 4:11, 9:11) 5:8
14   D CHYL Kinga X PAJĄK Dawid 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 5:9
15   A PYTEL Sara Z KOSIBA Michał 3:0 (11:6, 11:1, 11:7) 6:9
16   D CHYL Kinga W CIUREJ Radosław 3:0 (11:1, 11:4, 11:8) 7:9
17   B MILEWSKA Eliza Y BUDZIK Oskar 0:3 (1:11, 6:11, 3:11) 7:10
18   C PYTEL Aleksandra X PAJĄK Dawid 0:3 (6:11, 1:11, 3:11) 7:11
2011-11-20 11:00 37 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 1:17
1   A NOWAK Aneta W ŁĄTKA Jarosław 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 9:11) 0:1
2   B NOWAK Patryk X GALUS Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:2
3   C KASIŃSKI Stanisław Y KOZIOŁ Wiesław 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 7:11) 0:3
4   D BRATOWNIK Sebastian Z DUDEK Adam 1:3 (3:11, 11:9, 6:11, 7:11) 0:4
5   A BRATOWNIK Sebastian
NOWAK Aneta
W DUDEK Adam
KOZIOŁ Wiesław
0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 0:5
6   B NOWAK Patryk
KASIŃSKI Stanisław
X ŁĄTKA Jarosław
GALUS Mateusz
0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:6
7   A NOWAK Aneta X GALUS Mateusz 2:3 (11:9, 11:8, 7:11, 9:11, 11:13) 0:7
8   B NOWAK Patryk W ŁĄTKA Jarosław 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:8
9   D BRATOWNIK Sebastian Y KOZIOŁ Wiesław 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 0:9
10   C KASIŃSKI Stanisław Z DUDEK Adam 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:10
11   A NOWAK Aneta Y KOZIOŁ Wiesław 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 18:20) 0:11
12   C KASIŃSKI Stanisław W ŁĄTKA Jarosław 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 8:11) 0:12
13   B NOWAK Patryk Z DUDEK Adam 1:3 (11:7, 9:11, 3:11, 7:11) 0:13
14   D BRATOWNIK Sebastian X GALUS Mateusz 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:7, 11:7) 1:13
15   A NOWAK Aneta Z DUDEK Adam 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 1:14
16   D BRATOWNIK Sebastian W ŁĄTKA Jarosław 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 10:12) 1:15
17   B NOWAK Patryk Y KOZIOŁ Wiesław 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 1:16
18   C KASIŃSKI Stanisław X GALUS Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 1:17
2011-11-22 17:00 38 UKS „Agra” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno II 15:3
1   A TATARCZUCH Rafał W CHOLEWA Dariusz 2:3 (5:11, 7:11, 11:5, 11:6, 5:11) 0:1
2   B DAWIDOWSKI Aleksander X LECH Sylwester 3:0 (11:1, 11:9, 11:8) 1:1
3   C BIL Maksymilian Y KNAPIK Jacek 3:1 (8:11, 11:3, 14:12, 11:7) 2:1
4   D LIS Daniel Z NOWAK Stanisław 3:0 (11:4, 11:4, 15:13) 3:1
5   A LIS Daniel
TATARCZUCH Rafał
W CHOLEWA Dariusz
LECH Sylwester
3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 4:1
6   B BIL Maksymilian
DAWIDOWSKI Aleksander
X KNAPIK Jacek
NOWAK Stanisław
3:1 (11:3, 7:11, 11:9, 11:6) 5:1
7   A TATARCZUCH Rafał X LECH Sylwester 3:0 (13:11, 11:7, 11:7) 6:1
8   B DAWIDOWSKI Aleksander W CHOLEWA Dariusz 3:1 (11:6, 11:8, 4:11, 12:10) 7:1
9   D LIS Daniel Y KNAPIK Jacek 3:0 (11:7, 11:2, 11:4) 8:1
10   C BIL Maksymilian Z NOWAK Stanisław 2:3 (11:13, 11:8, 9:11, 11:6, 9:11) 8:2
11   A TATARCZUCH Rafał Y KNAPIK Jacek 3:1 (11:3, 9:11, 12:10, 11:6) 9:2
12   C BIL Maksymilian W CHOLEWA Dariusz 1:3 (12:14, 11:9, 10:12, 9:11) 9:3
13   B DAWIDOWSKI Aleksander Z NOWAK Stanisław 3:2 (5:11, 11:8, 5:11, 11:6, 12:10) 10:3
14   D LIS Daniel X LECH Sylwester 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 11:3
15   A TATARCZUCH Rafał Z NOWAK Stanisław 3:1 (11:13, 11:8, 11:9, 11:9) 12:3
16   D LIS Daniel W CHOLEWA Dariusz 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) 13:3
17   B DAWIDOWSKI Aleksander Y SZPILSKA Roksana 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 14:3
18   C BIL Maksymilian X LECH Sylwester 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 15:3
2011-11-20 11:00 39 UKS „Gulon” Zakliczyn II - MKS „Tarnovia” Tarnów II 12:6
1   A JASIELSKI Marek W LECH Elżbieta 3:0 (11:6, 11:6, 15:13) 1:0
2   B JASIELSKI Franciszek X LEWANDOWSKA Agata 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 2:0
3   C DUDA Tomasz Y DREWNIANY Ewelina 3:2 (11:8, 10:12, 11:8, 12:14, 11:4) 3:0
4   D SWACZYNA Tadeusz Z LECH Katarzyna 1:3 (10:12, 11:6, 10:12, 5:11) 3:1
5   A SWACZYNA Tadeusz
JASIELSKI Franciszek
W LECH Katarzyna
LECH Elżbieta
1:3 (11:4, 5:11, 9:11, 7:11) 3:2
6   B JASIELSKI Marek
DUDA Tomasz
X DREWNIANY Ewelina
LEWANDOWSKA Agata
3:1 (11:7, 10:12, 11:6, 11:8) 4:2
7   A JASIELSKI Marek X LEWANDOWSKA Agata 3:0 (11:7, 11:3, 11:7) 5:2
8   B JASIELSKI Franciszek W LECH Elżbieta 3:1 (11:9, 11:1, 5:11, 11:5) 6:2
9   D SWACZYNA Tadeusz Y DREWNIANY Ewelina 3:1 (7:11, 11:8, 12:10, 11:6) 7:2
10   C DUDA Tomasz Z LECH Katarzyna 1:3 (10:12, 11:9, 12:14, 5:11) 7:3
11   A JASIELSKI Marek Y DREWNIANY Ewelina 3:1 (7:11, 13:11, 11:8, 11:9) 8:3
12   C DUDA Tomasz W LECH Elżbieta 3:2 (11:9, 7:11, 12:14, 11:8, 11:9) 9:3
13   B JASIELSKI Franciszek Z LECH Katarzyna 3:1 (11:5, 11:8, 6:11, 11:9) 10:3
14   D SWACZYNA Tadeusz X LEWANDOWSKA Agata 3:0 (13:11, 11:4, 11:6) 11:3
15   A JASIELSKI Marek Z LECH Katarzyna 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 11:4
16   D SWACZYNA Tadeusz W LECH Elżbieta 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) 11:5
17   B JASIELSKI Franciszek Y DREWNIANY Ewelina 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 6:11) 11:6
18   C DUDA Tomasz X LEWANDOWSKA Agata 3:0 (11:6, 11:8, 11:1) 12:6
2011-11-20 11:00 40 LKS „Vocovia” Wokowice - MOSiR Tuchów II 16:2
1   A FLĄDRO Piotr W FIRLIT Przemysław 2:3 (8:11, 8:11, 11:6, 11:7, 4:11) 0:1
2   B GACZOŁ Dominik X OSIKA Natalia 3:1 (11:5, 12:10, 8:11, 14:12) 1:1
3   C SALA Wojciech Y RYŚ Daniel 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 2:1
4   D DĄBROWA Bolesław Z SERAFIN Mateusz 3:1 (6:11, 11:9, 11:3, 11:5) 3:1
5   A GACZOŁ Dominik
FLĄDRO Piotr
W OSIKA Natalia
RYŚ Daniel
3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 4:1
6   B SALA Wojciech
DĄBROWA Bolesław
X FIRLIT Przemysław
SERAFIN Mateusz
3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:3) 5:1
7   A FLĄDRO Piotr X OSIKA Natalia 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 6:1
8   B GACZOŁ Dominik W FIRLIT Przemysław 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) 7:1
9   D DĄBROWA Bolesław Y RYŚ Daniel 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:7) 8:1
10   C SALA Wojciech Z SERAFIN Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:0) 9:1
11   A FLĄDRO Piotr Y RYŚ Daniel 3:0 (12:10, 11:8, 11:9) 10:1
12   C SALA Wojciech W FIRLIT Przemysław 3:0 (11:9, 11:3, 12:10) 11:1
13   B GACZOŁ Dominik Z SERAFIN Mateusz 3:0 (11:4, 11:0, 11:8) 12:1
14   D DĄBROWA Bolesław X OSIKA Natalia 1:3 (11:13, 11:6, 12:14, 9:11) 12:2
15   A FLĄDRO Piotr Z SERAFIN Mateusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 13:2
16   D DĄBROWA Bolesław W FIRLIT Przemysław 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 11:9, 14:12) 14:2
17   B GACZOŁ Dominik Y RYŚ Daniel 3:1 (9:11, 12:10, 11:9, 13:11) 15:2
18   C SALA Wojciech X OSIKA Natalia 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:9) 16:2
2011-11-22 17:00 41 LZS Mędrzechów - LUKS Sufczyn II 14:4
1   A WOLIŃSKI Radosław W SACHA Bartłomiej 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 3:11) 0:1
2   B WOLIŃSKI Andrzej X PRZEKLASA Monika 3:0 (11:4, 11:3, 11:1) 1:1
3   C WOLIŃSKI Zenon Y MIREK Damian 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 2:1
4   D GAJEWSKI Dominik Z PRZEKLASA Marek 3:1 (11:5, 8:11, 15:13, 11:6) 3:1
5   A WOLIŃSKI Andrzej
JASTRZĘBSKI Dawid
W PRZEKLASA Monika
SACHA Bartłomiej
1:3 (10:12, 8:11, 11:4, 5:11) 3:2
6   B GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
X PRZEKLASA Marek
MIREK Damian
3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 4:2
7   A JASTRZĘBSKI Dawid X PRZEKLASA Monika 3:2 (14:12, 10:12, 11:5, 6:11, 11:4) 5:2
8   B WOLIŃSKI Andrzej W SACHA Bartłomiej 2:3 (13:15, 7:11, 11:6, 12:10, 9:11) 5:3
9   D GAJEWSKI Dominik Y MIREK Damian 3:0 (11:9, 11:3, 11:9) 6:3
10   C WOLIŃSKI Zenon Z PRZEKLASA Marek 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 7:3
11   A JASTRZĘBSKI Dawid Y MIREK Damian 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 8:3
12   C WOLIŃSKI Zenon W SACHA Bartłomiej 3:2 (6:11, 11:8, 6:11, 11:8, 12:10) 9:3
13   B WOLIŃSKI Andrzej Z PRZEKLASA Marek 3:1 (11:4, 8:11, 11:5, 14:12) 10:3
14   D GAJEWSKI Dominik X PRZEKLASA Monika 3:2 (11:8, 7:11, 8:11, 11:8, 11:6) 11:3
15   A JASTRZĘBSKI Dawid Z PRZEKLASA Marek 3:2 (11:8, 9:11, 11:4, 9:11, 11:6) 12:3
16   D GAJEWSKI Dominik W SACHA Bartłomiej 2:3 (11:5, 11:6, 9:11, 8:11, 7:11) 12:4
17   B WOLIŃSKI Andrzej Y MIREK Damian 3:2 (11:2, 9:11, 11:1, 6:11, 11:4) 13:4
18   C WOLIŃSKI Zenon X PRZEKLASA Monika 3:0 (11:1, 11:1, 11:5) 14:4
2011-11-24 17:00 42 UKS „Zielonka” Brzesko - UKS „Agra” Olesno III 14:4
1   A PASZKOWSKI Bogdan W ZYCH Michał 3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 7:11, 11:2) 1:0
2   B BŁĄKAŁA Paweł X MISIASZEK Wojciech 3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:9) 2:0
3   C SZYMAŃSKI Bartosz Y MORAWIEC Michał 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 3:0
4   D PRZYBYŁO Mateusz Z CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 4:0
5   A SKRZYPEK Grzegorz
PRZYBYŁO Mateusz
W MORAWIEC Michał
CHRABĄSZCZ Aleksandra
1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 8:11) 4:1
6   B PASZKOWSKI Bogdan
SZYMAŃSKI Bartosz
X MISIASZEK Wojciech
ZYCH Michał
3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 5:1
7   A PASZKOWSKI Bogdan X MISIASZEK Wojciech 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 6:1
8   B BŁĄKAŁA Paweł W ZYCH Michał 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 9:11) 6:2
9   D PRZYBYŁO Mateusz Y MORAWIEC Michał 2:3 (11:6, 8:11, 7:11, 11:6, 9:11) 6:3
10   C SZYMAŃSKI Bartosz Z CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 7:3
11   A PASZKOWSKI Bogdan Y MORAWIEC Michał 3:2 (11:6, 8:11, 11:8, 5:11, 11:8) 8:3
12   C SZYMAŃSKI Bartosz W ZYCH Michał 3:2 (11:5, 7:11, 11:4, 8:11, 11:8) 9:3
13   B BŁĄKAŁA Paweł Z CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 10:3
14   D SKRZYPEK Grzegorz X MISIASZEK Wojciech 1:3 (5:11, 5:11, 11:5, 8:11) 10:4
15   A ISKRA Krzysztof Z CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:9) 11:4
16   D SKRZYPEK Grzegorz W ZYCH Michał 3:2 (11:6, 7:11, 11:7, 9:11, 11:4) 12:4
17   B BŁĄKAŁA Paweł Y MORAWIEC Michał 3:2 (5:11, 6:11, 11:9, 11:8, 11:6) 13:4
18   C SZYMAŃSKI Bartosz X MISIASZEK Wojciech 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 14:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Dokumenty do pobrania: Adresy klubów | Terminarz I rundy