UKS Arka Start Nowy Sącz II (M)
Klub: KS „Start” Nowy Sącz
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Chełmcu 33-395 Nowy Sącz ul. Marcinkowicka 9
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Marek Borkowski (tel. 602 119 006)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Leszek Parais (tel. 697 097 655)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BORKOWSKI Marek 1960 M 6237 01.09.2023 281 17.09.2023
2 BULZAK Jan 1964 M 6238 01.09.2023 3551 17.09.2023
3 DZIEDZIC Marta 1969 K 6239 01.09.2023 1633 17.09.2023
4 JANOWSKI Julian 2010 M 6247 01.09.2023 3820 17.09.2023
5 JANOWSKI Paweł 1978 M 6236 01.09.2023 4244 17.09.2023
6 KAWKA Maciej 1974 M 6240 01.09.2023 2495 17.09.2023
7 KULCZYK Dominika 2014 K 6248 01.09.2023 3395 17.09.2023
8 KULCZYK Rafał 1981 M 6241 01.09.2023 1934 17.09.2023
9 LEŚNIAK Kamil 2005 M 6249 01.09.2023 2611 17.09.2023
10 LEŚNIAK Krzysztof 1974 M 6235 01.09.2023 4243 17.09.2023
11 MĘŻYK Milena 2013 K 6250 01.09.2023 3781 17.09.2023
12 MÓŁKA Krzysztof 2006 M 6251 01.09.2023 2972 17.09.2023
13 PARAIS Leszek 1969 M 6242 01.09.2023 917 17.09.2023
14 PASEK Kamil 2003 M 6243 01.09.2023 1849 17.09.2023
15 SŁOWIKOWSKI Tomasz 1992 M 6244 01.09.2023 4034 17.09.2023
16 SOCHAJ Marcelina 2012 K 6253 01.09.2023 3397 17.09.2023
17 STEFAŃSKA Izabela 2013 K 6254 01.09.2023 3665 17.09.2023
18 WĄSIK Stanisław 2010 M 6255 01.09.2023 3818 17.09.2023
19 ZAJĄC Karol 2011 M 6256 01.09.2023 3663 17.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2023-09-22 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - KS Spektrum Karpol Słopnice III 5:9 🏓 ⇓
2 5NS 1/2 2023-09-29 18:00 UKS Truchcik Libusza - UKS Arka Start Nowy Sącz II 8:6 🏓 ⇓
3 5NS 1/3 2023-10-13 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - KS "Talar Team" Szczawa II 14:0 🏓 ⇑
4 5NS 1/4 2023-10-22 10:00 LKS Uran Łukowica II - UKS Arka Start Nowy Sącz II 7:7 🏓 ⇔
5 5NS 1/5 2023-10-27 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - UKS Bociek Wojnarowa 8:6 🏓 ⇑
6 5NS 1/6 2023-11-05 17:00 LKS Uran Łukowica I - UKS Arka Start Nowy Sącz II 14:0 🏓 ⇓
7 5NS 1/7 2023-11-10 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - KS "Talar Team" Szczawa I 5:9 🏓 ⇓
8 5NS 1/8 2023-11-15 18:00 MKS Radość Gorlice III - UKS Arka Start Nowy Sącz II 6:8 🏓 ⇑
9 5NS 1/10 2023-12-08 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - Szkoła Podstawowa Biesna 6:8 🏓 ⇓
10 5NS 1/11 2024-01-14 11:00 LUKS Solsum Lipie - UKS Arka Start Nowy Sącz II 11:3 🏓 ⇓
11 5NS 1/12 2024-01-19 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - KSTS Forhend Muszyna 12:2 🏓 ⇑
12 5NS 1/13 2024-01-28 11:00 UKS Płomień Limanowa III - UKS Arka Start Nowy Sącz II 10:4 🏓 ⇓
13 5NS 2/14 2024-03-03 16:00 UKS Bociek Wojnarowa - UKS Arka Start Nowy Sącz II  
14 5NS 2/15 2024-03-16 16:00 KS "Talar Team" Szczawa II - UKS Arka Start Nowy Sącz II  
15 5NS 2/16 2024-03-22 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - UKS Płomień Limanowa III  
16 5NS 2/17 2024-04-05 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - UKS Truchcik Libusza  
17 5NS 2/19 2024-04-28 10:00 KSTS Forhend Muszyna - UKS Arka Start Nowy Sącz II  
18 5NS 2/20 2024-05-10 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - LKS Uran Łukowica II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DM
2
JJ
3
JP
4
KD
5
MK
6
PL
7
ST
8
SM
9
SI
10
WS
11
ZK
1 (D) KS Spektrum Karpol Słopnice III   0,0     1,5   2,5     1,0   5
2 (W) UKS Truchcik Libusza 2,5 0,0 1,0             2,5   6
3 (D) KS "Talar Team" Szczawa II   2,0   3,5 3,5         3,5 1,5 14
4 (W) LKS Uran Łukowica II   0,0 1,0       3,5     2,5   7
5 (D) UKS Bociek Wojnarowa     1,0 2,0   1,5 3,0   0,0 0,5   8
6 (W) LKS Uran Łukowica I       0,0 0,0       0,0 0,0   0
7 (D) KS "Talar Team" Szczawa I       0,5 1,0       1,5 2,0   5
8 (W) MKS Radość Gorlice III       1,0 3,5       1,0 2,5   8
9 (D) Szkoła Podstawowa Biesna       1,5 1,5       0,5 2,5   6
10 (W) LUKS Solsum Lipie       1,0         1,0 0,0 1,0 3
11 (D) KSTS Forhend Muszyna       3,0 3,5   2,0   1,0 2,5   12
12 (W) UKS Płomień Limanowa III   0,0 1,0         0,0   2,0 1,0 4
Razem 2,5 2,0 4,0 12,5 14,5 1,5 11,0 0,0 5,0 21,5 3,5 78
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DZIEDZIC Marta 1969 K 6239 01.09.2023 1633
2 JANOWSKI Julian 2010 M 6247 01.09.2023 3820
3 JANOWSKI Paweł 1978 M 6236 01.09.2023 4244
4 KULCZYK Dominika 2014 K 6248 01.09.2023 3395
5 MÓŁKA Krzysztof 2006 M 6251 01.09.2023 2972
6 PARAIS Leszek 1969 M 6242 01.09.2023 917
7 SŁOWIKOWSKI Tomasz 1992 M 6244 01.09.2023 4034
8 SOCHAJ Marcelina 2012 K 6253 01.09.2023 3397
9 STEFAŃSKA Izabela 2013 K 6254 01.09.2023 3665
10 WĄSIK Stanisław 2010 M 6255 01.09.2023 3818
11 ZAJĄC Karol 2011 M 6256 01.09.2023 3663