LZS Solidarni Mędrzechów II (M)
Klub: LZS Mędrzechów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Mari Konopnickiej w Mędrzechowie
Rynek 440
33-221 Mędrzechów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zenon Woliński (e-mail zenonwol@gmail.com, tel. 667 020 235)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CZUPRYNA Andrzej 1964 M 1581 19.08.2022 2265 15.09.2022
2 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 M 1582 19.08.2022 731 15.09.2022
3 KRAWIEC Kamil 2000 M 1583 19.08.2022 1910 15.09.2022
4 RUSEK Andrzej 1967 M 1584 19.08.2022 1111 15.09.2022
5 TOBIASZ Andrzej 1976 M 1586 19.08.2022 1377 15.09.2022
6 WOLIŃSKI Andrzej 1962 M 1587 19.08.2022 724 15.09.2022
7 WOLIŃSKI Radosław 1990 M 1588 19.08.2022 722 15.09.2022
8 WOLIŃSKI Wojciech 1993 M 1589 19.08.2022 723 15.09.2022
9 WOLIŃSKI Zenon 1961 M 1590 19.08.2022 729 15.09.2022
10 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969 M 1591 19.08.2022 730 15.09.2022
11 ZIMOWSKI Mateusz 1993 M 1592 19.08.2022 2620 15.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/2 2022-10-01 16:00 LZS Solidarni Mędrzechów II - UKS Fortem Pawęzów II 3:11🏓 ⇓
2 5T 1/3 2022-10-23 11:00 MKS Tarnovia Tarnów I - LZS Solidarni Mędrzechów II 4:10🏓 ⇑
3 5T 1/4 2022-10-27 19:00 LZS Solidarni Mędrzechów II - UKS Villa Verde Olesno V 6:8🏓 ⇓
4 5T 1/1 2022-10-30 11:00 UKS Królewski Biecz - LZS Solidarni Mędrzechów II 3:11🏓 ⇑
5 5T 1/5 2022-11-08 17:30 UKS Sokół Żabno II - LZS Solidarni Mędrzechów II 4:10🏓 ⇑
6 5T 1/6 2022-11-24 18:00 LZS Solidarni Mędrzechów II - TG Sokół Brzesko I 7:7🏓 ⇔
7 5T 1/7 2022-12-06 18:00 TG Sokół Brzesko II - LZS Solidarni Mędrzechów II 0:14🏓 ⇑
8 5T 1/8 2022-12-11 11:00 LZS Solidarni Mędrzechów II - UKS Jordan Zakliczyn II 8:6🏓 ⇑
9 5T 1/9 2023-01-05 18:30 MOKSiR Czchów - LZS Solidarni Mędrzechów II 8:6🏓 ⇓
10 5T 1/10 2023-01-15 15:00 LZS Solidarni Mędrzechów II - MKS Tarnovia Tarnów II 13:1🏓 ⇑
11 5T 1/11 2023-01-22 11:00 LUKS Galux Skrzyszów III - LZS Solidarni Mędrzechów II 4:10🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CA
2
JD
3
RA
4
TA
5
WW
6
ZM
1 (D) UKS Fortem Pawęzów II   1,0 0,0 2,0 0,0 0,0 3
2 (W) MKS Tarnovia Tarnów I 1,0   3,5 3,5 2,0   10
3 (D) UKS Villa Verde Olesno V 1,0   1,5 2,5 1,0   6
4 (W) UKS Królewski Biecz 2,5   2,5 3,5 2,5   11
5 (W) UKS Sokół Żabno II 1,5   3,5 3,5 1,5   10
6 (D) TG Sokół Brzesko I 0,5   2,0 2,0 2,5   7
7 (W) TG Sokół Brzesko II 3,5   3,5 3,5 3,5   14
8 (D) UKS Jordan Zakliczyn II     2,5 3,5 2,0 0,0 8
9 (W) MOKSiR Czchów 2,0   2,5 0,5 1,0   6
10 (D) MKS Tarnovia Tarnów II 2,5   3,5 3,5 2,5 1,0 13
11 (W) LUKS Galux Skrzyszów III 0,5   3,0 3,0 3,5 0,0 10
Razem 15,0 1,0 28,0 31,0 22,0 1,0 98
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZUPRYNA Andrzej 1964 M 1581 19.08.2022 2265
2 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 M 1582 19.08.2022 731
3 RUSEK Andrzej 1967 M 1584 19.08.2022 1111
4 TOBIASZ Andrzej 1976 M 1586 19.08.2022 1377
5 WOLIŃSKI Wojciech 1993 M 1589 19.08.2022 723
6 ZIMOWSKI Mateusz 1993 M 1592 19.08.2022 2620