MKS „Radość” Gorlice (M)
Klub: MKS „Radość” Gorlice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gorlickie Centrum Kultury
ul. Michalusa 4
38-300 Gorlice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Mróz (tel. 603 527 620)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 APOLA Grzegorz 1976 M 2019/2020 2875
2 BERDYSZ Mariusz 1964 M 2019/2020 107
3 BOŃCZAK Stanisław 1957 M 2019/2020 2004
4 GAŁUSZKA Mateusz 1980 M 2019/2020 2365
5 GOTFRYD Grzegorz 2002 M 2018/2019 1073
6 JUSZYŃSKA Natalia 1999 K 2018/2019 182
7 JUSZYŃSKI Rafał 2005 M 2019/2020 1841
8 ŁABOWSKI Józef 1973 M 2019/2020 32
9 MÓL Marcin 1978 M 2019/2020 780
10 PIECHOWICZ Marek 1965 M 2019/2020 108
11 PRZYBYLSKI Piotr 1971 M 2019/2020 31
12 WARIAN Mirosław 1974 M 2018/2019 33
13 WOJTAS Tomasz 1983 M 2019/2020 114
14 WOŹNIAK Dominik 1989 M 2019/2020 115
15 WÓJTOWICZ Jakub 2002 M 2018/2019 1074
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2019-09-29 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - MKS „Radość” Gorlice 2:12 (S) ⇑
2 4W 1/3 2019-10-17 18:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S) ⇑
3 4W 1/4 2019-10-25 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) ⇔
4 4W 1/5 2019-11-06 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice 5:9 (S) ⇑
5 4W 1/6 2019-11-24 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Vocovia” Wokowice  
6 4W 1/7 2019-12-01 11:00 MKS „Radość” Gorlice - „Mikulec” Grybów  
7 4W 1/8 2019-12-08 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Radość” Gorlice  
8 4W 1/9 2020-01-05 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Radość” Gorlice  
9 4W 1/10 2020-01-12 11:00 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Jordan” Zakliczyn  
10 4W 1/11 2020-01-19 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LZS „Solidarni” Mędrzechów  
11 4W 1/2 do ustalenia MKS „Radość” Gorlice - LUKS „Galux” Skrzyszów II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GM
2
ŁJ
3
MM
4
PM
5
WD
1 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów 2,0 3,5 3,0   3,5 12
2 (D) KS „Start” Nowy Sącz 0,0 2,5 2,5 1,5 3,5 10
3 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra   1,0 3,5 1,5 1,0 7
4 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 1,0 2,5 2,5 0,0 3,0 9
Razem 3,0 9,5 11,5 3,0 11,0 38
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAŁUSZKA Mateusz 1980 M 2019/2020 2365
2 ŁABOWSKI Józef 1973 M 2019/2020 32
3 MÓL Marcin 1978 M 2019/2020 780
4 PIECHOWICZ Marek 1965 M 2019/2020 108
5 WOŹNIAK Dominik 1989 M 2019/2020 115