MKS „Radość” Gorlice (M)
Klub: MKS „Radość” Gorlice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gorlickie Centrum Kultury
ul. Michalusa 4
38-300 Gorlice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Mróz (tel. 603 527 620)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 APOLA Grzegorz 1976 M 2019/2020 2875
2 BERDYSZ Mariusz 1964 M 2019/2020 107
3 BOŃCZAK Stanisław 1957 M 2019/2020 2004
4 GAŁUSZKA Mateusz 1980 M 2019/2020 2365
5 GOTFRYD Grzegorz 2002 M 2018/2019 1073
6 JUSZYŃSKA Natalia 1999 K 2018/2019 182
7 JUSZYŃSKI Rafał 2005 M 2019/2020 1841
8 ŁABOWSKI Józef 1973 M 2019/2020 32
9 MÓL Marcin 1978 M 2019/2020 780
10 PIECHOWICZ Marek 1965 M 2019/2020 108
11 PRZYBYLSKI Piotr 1971 M 2019/2020 31
12 WARIAN Mirosław 1974 M 2018/2019 33
13 WOJTAS Tomasz 1983 M 2019/2020 114
14 WOŹNIAK Dominik 1989 M 2019/2020 115
15 WÓJTOWICZ Jakub 2002 M 2018/2019 1074
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2019-09-29 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - MKS „Radość” Gorlice 2:12 (S) ⇑
2 4W 1/3 2019-10-17 18:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S) ⇑
3 4W 1/4 2019-10-25 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) ⇔
4 4W 1/5 2019-11-06 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice 5:9 (S) ⇑
5 4W 1/6 2019-11-24 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 (S) ⇑
6 4W 1/7 2019-12-01 11:00 MKS „Radość” Gorlice - „Mikulec” Grybów 11:3 (S) ⇑
7 4W 1/8 2019-12-22 09:30 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Radość” Gorlice 6:8 (S) ⇑
8 4W 1/10 2020-01-12 11:00 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 (S) ⇑
9 4W 1/2 2020-01-16 18:00 MKS „Radość” Gorlice - LUKS „Galux” Skrzyszów II 14:0 (S) ⇑
10 4W 1/11 2020-01-19 16:00 MKS „Radość” Gorlice - LZS „Solidarni” Mędrzechów 7:7 (S) ⇔
11 4W 1/9 2020-01-23 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Radość” Gorlice 6:8 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
GM
3
ŁJ
4
MM
5
PM
6
WD
1 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów   2,0 3,5 3,0   3,5 12
2 (D) KS „Start” Nowy Sącz   0,0 2,5 2,5 1,5 3,5 10
3 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra     1,0 3,5 1,5 1,0 7
4 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II   1,0 2,5 2,5 0,0 3,0 9
5 (D) LKS „Vocovia” Wokowice   1,0 2,5 2,5 0,5 3,5 10
6 (D) „Mikulec” Grybów 1,5 2,5 3,5     3,5 11
7 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 0,5 1,0 2,0 2,0   2,5 8
8 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn   0,0 1,5 3,5 0,0 3,0 8
9 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II   3,5 3,5 3,5   3,5 14
10 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów     1,5 2,5 1,0 2,0 7
11 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV   0,5 2,0 3,5 2,0   8
Razem 2,0 11,5 26,0 29,0 6,5 29,0 104
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BERDYSZ Mariusz 1964 M 2019/2020 107
2 GAŁUSZKA Mateusz 1980 M 2019/2020 2365
3 ŁABOWSKI Józef 1973 M 2019/2020 32
4 MÓL Marcin 1978 M 2019/2020 780
5 PIECHOWICZ Marek 1965 M 2019/2020 108
6 WOŹNIAK Dominik 1989 M 2019/2020 115