IV liga mężczyzn wschód => Grupa "słabsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2019-03-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-03-16 16:00 85 TG „Sokół” Brzesko - MKS „Tarnovia” Tarnów 5:9 tak
1   A DRZAZGA Jerzy W ROBAK Mateusz 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 6:11) 0:1
2   B SZYMAŃSKI Bartosz X ŻYDOWSKA Weronika 3:2 (9:11, 14:12, 11:7, 10:12, 11:7) 1:1
3   C HAZIK Jakub Y MROCZEK Adrian 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 0:11) 1:2
4   D SKRZYPEK Adrian Z JEWUŁA Mateusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) 2:2
5   A HAZIK Jakub
DRZAZGA Jerzy
W ŻYDOWSKA Weronika
ROBAK Mateusz
1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 7:11) 2:3
6   B SZYMAŃSKI Bartosz
SKRZYPEK Adrian
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 10:12, 9:11) 2:4
7   A DRZAZGA Jerzy X ŻYDOWSKA Weronika 2:3 (11:7, 11:8, 10:12, 8:11, 9:11) 2:5
8   B SZYMAŃSKI Bartosz W ROBAK Mateusz 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 2:6
9   D SKRZYPEK Adrian Y MROCZEK Adrian 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 3:6
10   C HAZIK Jakub Z JEWUŁA Mateusz 2:3 (11:6, 11:5, 8:11, 9:11, 7:11) 3:7
11   A DRZAZGA Jerzy Y MROCZEK Adrian 1:3 (12:10, 4:11, 9:11, 6:11) 3:8
12   C HAZIK Jakub W ROBAK Mateusz 0:3 (10:12, 5:11, 9:11) 3:9
13   B SZYMAŃSKI Bartosz Z JEWUŁA Mateusz 3:1 (5:11, 16:14, 11:9, 11:8) 4:9
14   D SKRZYPEK Adrian X ŻYDOWSKA Weronika 3:1 (11:1, 5:11, 11:7, 11:6) 5:9
2019-03-17 13:00 86 MOSiR Tuchów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 3:11 tak
1   A FIRLIT Przemysław W KOZIOŁ Jarosław 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 0:1
2   B ZBYLUT Patryk X PIS Konrad 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 1:1
3   C STEFAN Igor Y KASPRZYK Michalina 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 1:2
4   D FIRLIT Zuzanna Z KOZIOŁ Zuzanna 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 1:3
5   A FIRLIT Przemysław
ZBYLUT Patryk
W KOZIOŁ Jarosław
PIS Konrad
2:3 (7:11, 7:11, 12:10, 11:7, 5:11) 1:4
6   B FIRLIT Zuzanna
STEFAN Igor
X KOZIOŁ Zuzanna
KASPRZYK Michalina
0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 1:5
7   A FIRLIT Przemysław X PIS Konrad 3:0 (11:9, 11:3, 11:9) 2:5
8   B ZBYLUT Patryk W KOZIOŁ Jarosław 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 8:11) 2:6
9   D FIRLIT Zuzanna Y KASPRZYK Michalina 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 2:7
10   C STEFAN Igor Z KOZIOŁ Zuzanna 0:3 (5:11, 3:11, 8:11) 2:8
11   A FIRLIT Przemysław Y KASPRZYK Michalina 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:5) 3:8
12   C STEFAN Igor W KOZIOŁ Jarosław 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 3:9
13   B ZBYLUT Patryk Z KOZIOŁ Zuzanna 2:3 (9:11, 11:8, 11:9, 7:11, 13:15) 3:10
14   D FIRLIT Zuzanna X PIS Konrad 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 3:11
2019-04-27 11:00 87 KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Jordan” Zakliczyn 4:10 tak
1   A TALAR Paweł W MRÓZ Jakub 2:3 (9:11, 11:9, 11:6, 6:11, 7:11) 0:1
2   B NIEĆ Andrzej X KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (6:11, 11:6, 11:5, 11:6) 1:1
3   C CHROBAK Anna Y BARDON Piotr 0:3 (3:11, 4:11, 2:11) 1:2
4   D MAGDZIARCZYK Dariusz Z SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 1:3
5   A NIEĆ Andrzej
TALAR Paweł
W MRÓZ Jakub
KORNAŚ Bartłomiej
3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 2:3
6   B MAGDZIARCZYK Dariusz
CHROBAK Anna
X BARDON Piotr
SZCZEPAŃSKI Dominik
1:3 (12:10, 6:11, 7:11, 7:11) 2:4
7   A TALAR Paweł X KORNAŚ Bartłomiej 1:3 (11:6, 7:11, 3:11, 6:11) 2:5
8   B NIEĆ Andrzej W MRÓZ Jakub 3:2 (11:8, 8:11, 6:11, 16:14, 12:10) 3:5
9   D MAGDZIARCZYK Dariusz Y BARDON Piotr 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 3:6
10   C CHROBAK Anna Z SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 3:7
11   A TALAR Paweł Y BARDON Piotr 2:3 (4:11, 7:11, 11:8, 11:9, 5:11) 3:8
12   C CHROBAK Anna W MRÓZ Jakub 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 3:9
13   B NIEĆ Andrzej Z SZCZEPAŃSKI Dominik 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) 4:9
14   D MAGDZIARCZYK Dariusz X KORNAŚ Bartłomiej 1:3 (11:9, 9:11, 2:11, 4:11) 4:10
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna TG "Sokół" Brzesko przejęła miejsce od GSWAL "Bogdański" Grybów.
Drużyna KS "Talar Team" Szczawa przejęła miejsce od KS "Start" Nowy Sącz II.
Z dniem 01.01.2019 klub UKS "Jordan" Zakliczyn przejął sekcję tenisa stołowego od klubu MLUKS "Gulon" Zakliczyn.