III liga mężczyzn => Grupa "słabsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2019-03-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-03-23 11:30 85 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6 tak
1   A BOGACZ Wojciech W MOREK Radosław 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 1:0
2   B CHUDZICKI Maksym X BOLEK Łukasz 3:2 (11:3, 11:9, 9:11, 10:12, 11:8) 2:0
3   C OLCZAK Mariusz Y PIETRZAK Agnieszka 2:3 (13:11, 5:11, 2:11, 11:2, 6:11) 2:1
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z PIEGZA Adrian 1:3 (5:11, 11:4, 9:11, 3:11) 2:2
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
3:0 (11:2, 11:2, 11:7) 3:2
6   B OLCZAK Mariusz
CHUDZICKI Maksym
X PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
1:3 (11:7, 8:11, 10:12, 9:11) 3:3
7   A BOGACZ Wojciech X BOLEK Łukasz 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 4:3
8   B CHUDZICKI Maksym W MOREK Radosław 3:0 (11:5, 11:7, 12:10) 5:3
9   D JABŁOŃSKI Paweł Y PIETRZAK Agnieszka 3:2 (7:11, 9:11, 13:11, 11:5, 11:9) 6:3
10   C OLCZAK Mariusz Z PIEGZA Adrian 3:0 (13:11, 11:9, 11:9) 7:3
11   A BOGACZ Wojciech Y PIETRZAK Agnieszka 3:2 (11:9, 11:9, 9:11, 9:11, 11:9) 8:3
12   C OLCZAK Mariusz W MOREK Radosław 2:3 (9:11, 11:3, 11:7, 4:11, 9:11) 8:4
13   B CHUDZICKI Maksym Z PIEGZA Adrian 2:3 (6:11, 13:11, 7:11, 11:8, 12:14) 8:5
14   D JABŁOŃSKI Paweł X BOLEK Łukasz 2:3 (7:11, 11:9, 11:6, 8:11, 6:11) 8:6
2019-04-11 18:00 86 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Płomień” Limanowa II 13:1 tak
1   A GOŁDA Gabriel W DOMITER Julia 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 1:0
2   B RUPA Robert X MENSFELD Natalia 3:2 (11:8, 9:11, 11:6, 9:11, 11:9) 2:0
3   C JURZAK Łukasz Y GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 3:0
4   D PALACZ Mirosław Z SUŁKOWSKI Karol 3:0 (13:11, 11:6, 11:4) 4:0
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 5:0
6   B PALACZ Mirosław
RUPA Robert
X DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 6:0
7   A GOŁDA Gabriel X MENSFELD Natalia 3:0 (11:6, 11:3, 15:13) 7:0
8   B RUPA Robert W DOMITER Julia 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 8:0
9   D PALACZ Mirosław Y GOLONKA Filip 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:3) 9:0
10   C JURZAK Łukasz Z SUŁKOWSKI Karol 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:6) 10:0
11   A GOŁDA Gabriel Y GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 11:2, 11:9) 11:0
12   C JURZAK Łukasz W DOMITER Julia 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 12:0
13   B RUPA Robert Z SUŁKOWSKI Karol 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) 12:1
14   D PALACZ Mirosław X MENSFELD Natalia 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:9) 13:1
2019-03-16 16:00 87 GSWAL „Mikulec” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków II 14:0 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna GSWAL "Bogdański" Grybów przejęła miejsce od TG "Sokół" Brzesko.