VI liga rejon Kraków => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2018-03-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-03-16 18:00 88 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Wisła” Rząska II 9:1 tak
1   A KROKOS Bartłomiej X MLAK Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 1:0
2   B SZEWCZYK Hubert Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 2:0
3   C MAJDAK Rafał Z PIERZCHAŁA Sebastian 3:0 (11:1, 11:2, 11:7) 3:0
4   A JAWORSKI Jeremi
MAJDAK Rafał
X PIERZCHAŁA Sebastian
MLAK Michał
3:0 (11:4, 11:1, 11:7) 4:0
5   B SZEWCZYK Hubert X MLAK Michał 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 5:0
6   A KROKOS Bartłomiej Z PIERZCHAŁA Sebastian 3:0 (11:7, 11:9, 11:1) 6:0
7   C MAJDAK Rafał Y KOWAL Mieczysław 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:7) 7:0
8   B SZEWCZYK Hubert Z PIERZCHAŁA Sebastian 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) 8:0
9   C MAJDAK Rafał X MLAK Michał 3:0 (11:6, 11:1, 11:9) 9:0
10   A JAWORSKI Jeremi Y KOWAL Mieczysław 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) 9:1
2018-03-16 18:00 89 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - TKKF Dobczyce 1:9 tak
1   A PERZ Szymon X NOWAK Jakub 2:3 (11:13, 8:11, 11:8, 11:9, 4:11) 0:1
2   B GADZINA Krystian Y BAJER Grzegorz 2:3 (1:11, 11:6, 5:11, 11:9, 4:11) 0:2
3   C STACHURA Magdalena Z BAJER Emilia 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 0:3
4   A PERZ Izabela
STACHURA Magdalena
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 0:4
5   B GADZINA Krystian X NOWAK Jakub 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) 0:5
6   A PERZ Szymon Z BAJER Emilia 3:2 (9:11, 11:7, 5:11, 11:9, 11:8) 1:5
7   C NOWAK Mateusz Y BAJER Grzegorz 0:3 (1:11, 4:11, 7:11) 1:6
8   B PERZ Izabela Z BAJER Emilia 1:3 (4:11, 11:5, 5:11, 5:11) 1:7
9   C NOWAK Mateusz X NOWAK Jakub 0:3 (5:11, 7:11, 2:11) 1:8
10   A GADZINA Karol Y BAJER Grzegorz 0:3 (6:11, 1:11, 7:11) 1:9
2018-03-17 16:00 90 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Jordan” Kraków 4:6 tak
1   A PASZEK Hubert X WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 1:0
2   B PUT Maciej Y BOROŃ Sławomir 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 1:1
3   C PRZEPOLSKI Dominik Z LODOWSKI Janusz 1:3 (5:11, 11:7, 9:11, 6:11) 1:2
4   A PASZEK Hubert
PUT Maciej
X WIELOGÓRSKI Bartłomiej
BOROŃ Sławomir
3:1 (11:4, 11:4, 8:11, 12:10) 2:2
5   B PUT Maciej X WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 3:2
6   A PASZEK Hubert Z LODOWSKI Janusz 2:3 (6:11, 8:11, 11:6, 11:9, 8:11) 3:3
7   C PRZEPOLSKI Dominik Y BOROŃ Sławomir 0:3 (6:11, 4:11, 1:11) 3:4
8   B PUT Maciej Z LODOWSKI Janusz 1:3 (11:13, 11:5, 4:11, 8:11) 3:5
9   C PRZEPOLSKI Dominik X WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:4) 4:5
10   A PASZEK Hubert Y BOROŃ Sławomir 1:3 (3:11, 11:8, 4:11, 4:11) 4:6
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.