III liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2018-03-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-03-10 16:00 98 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 tak
1   A ŁEBEK Alicja W GOŁDA Gabriel 2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 19:17, 10:12) 0:1
2   B ŚLIWA Alicja X PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 1:1
3   C KOŁODZIEJ Ewa Y PALACZ Mirosław 1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 7:11) 1:2
4   D SKUBA Emilia Z JURZAK Łukasz 1:3 (12:10, 4:11, 5:11, 8:11) 1:3
5   A KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 5:11) 1:4
6   B ŚLIWA Alicja
SKUBA Emilia
X GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
2:3 (9:11, 12:10, 9:11, 11:5, 5:11) 1:5
7   A ŁEBEK Alicja X PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:4, 11:2, 11:1) 2:5
8   B ŚLIWA Alicja W GOŁDA Gabriel 0:3 (9:11, 5:11, 10:12) 2:6
9   D SKUBA Emilia Y PALACZ Mirosław 0:3 (8:11, 2:11, 10:12) 2:7
10   C KOŁODZIEJ Ewa Z JURZAK Łukasz 2:3 (11:5, 11:6, 7:11, 6:11, 8:11) 2:8
11   A ŁEBEK Alicja Y PALACZ Mirosław 2:3 (8:11, 11:8, 10:12, 11:6, 4:11) 2:9
12   C KOŁODZIEJ Ewa W GOŁDA Gabriel 2:3 (6:11, 7:11, 11:8, 11:7, 8:11) 2:10
13   B ŚLIWA Alicja Z JURZAK Łukasz 3:2 (7:11, 8:11, 11:6, 11:7, 11:2) 3:10
14   D SKUBA Emilia X PIETRAŃCZYK Jakub 3:2 (9:11, 12:10, 5:11, 13:11, 11:7) 4:10
2018-03-10 13:30 99 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS KSOS Kraków 6:8 tak
1   A KNAGA Łukasz W UTYLSKI Filip 0:3 (9:11, 4:11, 10:12) 0:1
2   B OLCZAK Mariusz X KONSTANTYN Paweł 0:3 (3:11, 9:11, 9:11) 0:2
3   C BOGACZ Wojciech Y RADEK Arkadiusz 1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 7:11) 0:3
4   D GÓRECKI Wojciech Z PEREK Nikodem 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 1:3
5   A GÓRECKI Wojciech
OLCZAK Mariusz
W UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 12:10) 2:3
6   B BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
X ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 3:3
7   A KNAGA Łukasz X KONSTANTYN Paweł 2:3 (9:11, 13:11, 3:11, 11:3, 7:11) 3:4
8   B OLCZAK Mariusz W UTYLSKI Filip 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 3:5
9   D GÓRECKI Wojciech Y RADEK Arkadiusz 3:2 (11:3, 12:14, 8:11, 11:6, 13:11) 4:5
10   C BOGACZ Wojciech Z PEREK Nikodem 3:1 (11:8, 7:11, 12:10, 11:9) 5:5
11   A KNAGA Łukasz Y RADEK Arkadiusz 1:3 (6:11, 6:11, 11:6, 6:11) 5:6
12   C BOGACZ Wojciech W UTYLSKI Filip 1:3 (4:11, 12:14, 11:8, 4:11) 5:7
13   B OLCZAK Mariusz Z PEREK Nikodem 2:3 (11:5, 11:8, 4:11, 3:11, 9:11) 5:8
14   D GÓRECKI Wojciech X KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 14:12) 6:8
2018-03-09 18:00 100 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 9:5 tak
1   A SOBCZAK Krzysztof W GOLONKA Filip 3:0 (11:3, 11:1, 11:1) 1:0
2   B BOLSĘGA Paweł X DOMITER Julia 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) 2:0
3   C MATUSIAK Łukasz Y SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 3:0
4   D TABOR Krzysztof Z SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) 3:1
5   A TABOR Krzysztof
SOBCZAK Krzysztof
W GOLONKA Filip
DOMITER Julia
3:0 (11:3, 11:4, 11:6) 4:1
6   B BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
X SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 5:1
7   A SOBCZAK Krzysztof X DOMITER Julia 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 6:1
8   B BOLSĘGA Paweł W GOLONKA Filip 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 7:1
9   D TABOR Krzysztof Y SUŁKOWSKI Karol 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 7:2
10   C MATUSIAK Łukasz Z SAWCZAK Miłosz(j) 2:3 (6:11, 1:11, 11:3, 11:8, 9:11) 7:3
11   A SOBCZAK Krzysztof Y SUŁKOWSKI Karol 2:3 (14:12, 11:2, 8:11, 11:13, 11:13) 7:4
12   C MATUSIAK Łukasz W GOLONKA Filip 3:0 (11:6, 12:10, 11:3) 8:4
13   B BOLSĘGA Paweł Z SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (10:12, 6:11, 11:8, 5:11) 8:5
14   D TABOR Krzysztof X DOMITER Julia 3:1 (12:10, 9:11, 11:6, 11:6) 9:5
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.