VI liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2018-01-14
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-12 18:00 61 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - MKS KSOS Kraków IV 2:8 tak
1   A PERZ Szymon X SZEWCZYK Hubert 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 8:11) 0:1
2   B NOWAK Mateusz Y STOCHEL Adam 0:3 (1:11, 6:11, 5:11) 0:2
3   C GADZINA Krystian Z MAJDAK Rafał 3:2 (11:5, 1:11, 11:6, 3:11, 12:10) 1:2
4   A PERZ Izabela
GADZINA Krystian
X SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 5:11) 1:3
5   B NOWAK Mateusz X SZEWCZYK Hubert 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 1:4
6   A PERZ Izabela Z MAJDAK Rafał 3:2 (11:6, 12:10, 5:11, 8:11, 11:7) 2:4
7   C GADZINA Krystian Y STOCHEL Adam 0:3 (5:11, 6:11, 2:11) 2:5
8   B STACHURA Magdalena Z MAJDAK Rafał 1:3 (8:11, 11:7, 5:11, 8:11) 2:6
9   C GADZINA Karol X SZEWCZYK Hubert 0:3 (5:11, 3:11, 9:11) 2:7
10   A PERZ Izabela Y STOCHEL Adam 0:3 (6:11, 5:11, 1:11) 2:8
2018-01-14 11:00 62 TKKF Dobczyce - KS „Podwawelski” Kraków V 4:6 tak
1   A NOWAK Jakub X MIKRUT Jakub 2:3 (1:11, 11:9, 12:10, 9:11, 5:11) 0:1
2   B ZLEZARCZYK Rafał Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:1, 11:7, 11:8) 1:1
3   C BAJER Grzegorz Z DYMEK Michał 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 1:2
4   A ZLEZARCZYK Rafał
NOWAK Jakub
X MIKRUT Jakub
SOBUCKI Mateusz
3:0 (11:4, 13:11, 11:7) 2:2
5   B ZLEZARCZYK Rafał X MIKRUT Jakub 3:0 (12:10, 11:4, 13:11) 3:2
6   A NOWAK Jakub Z DYMEK Michał 0:3 (4:11, 5:11, 10:12) 3:3
7   C BAJER Grzegorz Y SOBUCKI Mateusz 3:2 (5:11, 11:8, 6:11, 11:5, 11:5) 4:3
8   B BAJER Emilia Z DYMEK Michał 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 4:4
9   C BAJER Grzegorz X MIKRUT Jakub 0:3 (10:12, 5:11, 5:11) 4:5
10   A NOWAK Jakub Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (4:11, 6:11, 12:14) 4:6
2018-01-14 11:00 63 PKS „Jakub” Więcławice Stare - LKS „Wisła” Rząska II ^A
2018-01-14 14:00 64 KS „Bronowianka” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 0:10 tak
1   A KOPACKA Anna X GUZIK Aleksandra 0:3 (11:13, 6:11, 8:11) 0:1
2   B SYRDA Zuzanna Y KUCHARSKI Mateusz 2:3 (11:5, 5:11, 5:11, 11:7, 1:11) 0:2
3   C ANDRZEJAK Kacper Z WCISŁO Konrad 0:3 (4:11, 10:12, 6:11) 0:3
4   A KOPACKA Anna
SYRDA Zuzanna
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
0:3 (10:12, 3:11, 8:11) 0:4
5   B SYRDA Zuzanna X GUZIK Aleksandra 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 0:5
6   A KOPACKA Anna Z WCISŁO Konrad 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 0:6
7   C ANDRZEJAK Kacper Y KUCHARSKI Mateusz 0:3 (9:11, 3:11, 4:11) 0:7
8   B SYRDA Zuzanna Z WCISŁO Konrad 0:3 (2:11, 11:13, 10:12) 0:8
9   C ANDRZEJAK Kacper X GUZIK Aleksandra 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 0:9
10   A KOPACKA Anna Y KUCHARSKI Mateusz 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 0:10
2018-01-14 11:00 65 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 5:5 tak
1   A RADZISZEWSKI Radosław X ZĘBALA Paweł 3:2 (11:6, 11:7, 2:11, 9:11, 12:10) 1:0
2   B ROJEK Mateusz Y FERDEK Marek 1:3 (7:11, 12:10, 5:11, 8:11) 1:1
3   C MARZEC Stefan Z PIESZCZEK Włodzimierz 3:2 (11:4, 11:7, 3:11, 6:11, 11:8) 2:1
4   A ROJEK Mateusz
RADZISZEWSKI Radosław
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
1:3 (11:8, 4:11, 4:11, 7:11) 2:2
5   B ROJEK Mateusz X ZĘBALA Paweł 0:3 (11:13, 8:11, 4:11) 2:3
6   A RADZISZEWSKI Radosław Z PIESZCZEK Włodzimierz 3:2 (11:9, 9:11, 11:5, 7:11, 12:10) 3:3
7   C MARZEC Stefan Y FERDEK Marek 3:2 (10:12, 8:11, 11:6, 14:12, 11:9) 4:3
8   B SASIŃSKI Tomasz Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (2:11, 6:11, 5:11) 4:4
9   C MARZEC Stefan X ZĘBALA Paweł 1:3 (11:8, 3:11, 7:11, 15:17) 4:5
10   A RADZISZEWSKI Radosław Y FERDEK Marek 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 5:5
2018-01-13 10:00 66 GOK Charsznica - KS „Jordan” Kraków 8:2 tak
1   A PIĄTEK Joanna X LODOWSKI Janusz 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 13:11, 11:7) 1:0
2   B SĘK Rafał Y URBAN Piotr 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) 2:0
3   C NEUMANN Jacek Z WIROŃSKI Piotr 3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 11:7) 3:0
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X URBAN Piotr
WIROŃSKI Piotr
3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 11:6) 4:0
5   B SĘK Rafał X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 5:0
6   A PIĄTEK Joanna Z WIROŃSKI Piotr 3:0 (13:11, 11:6, 12:10) 6:0
7   C NEUMANN Jacek Y URBAN Piotr 1:3 (11:8, 5:11, 3:11, 8:11) 6:1
8   B SĘK Rafał Z WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 7:1
9   C PIĄTEK Jarosław X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 8:1
10   A ZAKRZEWSKI Ryszard Y URBAN Piotr 0:3 (2:11, 4:11, 11:13) 8:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.