II liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2017-10-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-14 11:00 19 KS „Bronowianka” Kraków - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:1 tak
1 1 A KARMOLIŃSKI Maciej X STĄPOR Rafał 3:0 (13:11, 11:9, 11:7) 1:0
2 2 C OSIKA Sławomir W TOMOŃ Grzegorz 3:0 (12:10, 11:7, 11:1) 2:0
3 1 B MI Ruijie Y KLOCEK Kamil 3:1 (6:11, 11:4, 11:8, 11:8) 3:0
4 2 D KOŁODZIEJ Szymon Z SEROKA Szymon 3:2 (11:5, 9:11, 11:4, 8:11, 11:9) 4:0
5 1 A OSIKA Sławomir
MI Ruijie
X TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
3:2 (9:11, 2:11, 11:5, 11:8, 11:7) 5:0
6 2 C KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
W SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:7) 6:0
7 1 A KARMOLIŃSKI Maciej Y KLOCEK Kamil 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) 7:0
8 2 C OSIKA Sławomir Z SEROKA Szymon 3:0 (11:5, 11:6, 14:12) 8:0
9 1 B MI Ruijie X STĄPOR Rafał 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 8:1
10 2 D KOŁODZIEJ Szymon W TOMOŃ Grzegorz 3:2 (11:9, 3:11, 9:11, 13:11, 11:4) 9:1
2017-10-21 14:00 20 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 9:1 tak
1 1 A OBROCHTA Paweł X SAWA Bartosz 3:0 (11:3, 11:2, 11:3) 1:0
2 2 C KAIM Adrian W BOROWIAK Krzysztof 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:7, 11:4) 2:0
3 1 B MADZULA Paweł Y BLAT Piotr 3:2 (3:11, 11:3, 11:8, 4:11, 11:4) 3:0
4 2 D MAGULSKI Damian Z SALAMON Paweł 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 4:0
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X BLAT Piotr
SALAMON Paweł
3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 5:0
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W SAWA Bartosz
BOROWIAK Krzysztof
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 6:0
7 1 A OBROCHTA Paweł Y BLAT Piotr 3:1 (11:5, 11:13, 11:7, 11:3) 7:0
8 2 C KAIM Adrian Z SALAMON Paweł 3:1 (11:3, 11:8, 6:11, 11:6) 8:0
9 1 B MADZULA Paweł X SAWA Bartosz 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) 9:0
10 2 D MAGULSKI Damian W BOROWIAK Krzysztof 1:3 (14:16, 11:8, 13:15, 8:11) 9:1
2017-10-22 14:00 21 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS TKKF MOSiR Dukla 7:3 tak
1 1 A DUDEK Radosław X KOPCZYK Hubert 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 1:0
2 2 C MLECZKO Radosław W GAŁUSZKA Jacek 1:3 (4:11, 7:11, 12:10, 8:11) 1:1
3 1 B FLAUMENHAFT Jacek Y KOCIUBA Filip 3:0 (11:2, 11:5, 11:7) 2:1
4 2 D GALUS Mateusz Z SPOREK Szymon 2:3 (8:11, 13:11, 8:11, 11:9, 8:11) 2:2
5 1 A MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
X KOPCZYK Hubert
KOCIUBA Filip
3:1 (7:11, 12:10, 11:6, 11:9) 3:2
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
0:3 (7:11, 11:13, 8:11) 3:3
7 1 A DUDEK Radosław Y KOCIUBA Filip 3:1 (3:11, 11:5, 11:9, 12:10) 4:3
8 2 C MLECZKO Radosław Z SPOREK Szymon 3:2 (7:11, 7:11, 13:11, 11:6, 11:9) 5:3
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X OLBRYCHT Michał 3:1 (11:3, 11:6, 10:12, 11:6) 6:3
10 2 D GALUS Mateusz W GAŁUSZKA Jacek 3:2 (6:11, 11:8, 15:13, 10:12, 12:10) 7:3
2017-10-24 18:00 22 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Zarabie” Myślenice 10:0 tak
1 1 A KLAG Tomasz X OSTANEK Michał 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:8) 1:0
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 2:0
3 1 B CZYSZCZOŃ Jakub Y DUDZIAK Damian 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:6) 3:0
4 2 D KOLASA Szymon Z ZAKRZYŃSKI Dominik 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 4:0
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 5:0
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:1 (10:12, 11:7, 13:11, 11:4) 6:0
7 1 A KLAG Tomasz Y DUDZIAK Damian 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 7:0
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z ZAKRZYŃSKI Dominik 3:0 (11:6, 11:2, 11:2) 8:0
9 1 B CZYSZCZOŃ Jakub X OSTANEK Michał 3:2 (12:10, 9:11, 11:1, 7:11, 11:6) 9:0
10 2 D KOLASA Szymon W ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:4) 10:0
2017-11-24 21:15 23 „Witmar-Podwawelski” Kraków - ULKS „Lachowice” 9:1 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X PNIACZEK Dominik 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 1:0
2 2 C JANIK Tomasz W SURMA Krzysztof 3:1 (11:6, 11:13, 11:7, 11:7) 2:0
3 1 B CHYC Tomasz Y RACZEK Marcin 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:2) 3:0
4 2 D STRZAŁKA Marek Z KACHEL Mateusz 3:2 (11:9, 3:11, 6:11, 11:7, 11:5) 4:0
5 1 A STRZAŁKA Marek
BIAŁCZYK Łukasz
X PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
3:1 (11:6, 8:11, 13:11, 11:7) 5:0
6 2 C CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 6:0
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y RACZEK Marcin 3:0 (12:10, 11:5, 11:9) 7:0
8 2 C JANIK Tomasz Z KACHEL Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 8:0
9 1 B CHYC Tomasz X PNIACZEK Dominik 3:1 (11:1, 10:12, 11:8, 12:10) 9:0
10 2 D STRZAŁKA Marek W SURMA Krzysztof 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 9:1
2017-10-21 14:00 24 PKS „Kolping” Jarosław II - UKS „Płomień” Limanowa 9:1 tak
1 1 A CYRNEK Piotr X ROZUM Dawid 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 1:0
2 2 C CZERNIK Mateusz W SAWCZAK Miłosz(j) 3:0 (11:3, 11:5, 11:2) 2:0
3 1 B MARCINOWSKI Krzysztof Y MICHALCZYK Jakub 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 3:0
4 2 D ŻOŁYNIAK Hubert Z TWARÓG Mariusz 3:1 (11:5, 11:3, 11:13, 11:6) 4:0
5 1 A CYRNEK Piotr
MARCINOWSKI Krzysztof
X MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
3:1 (11:3, 11:2, 10:12, 11:6) 5:0
6 2 C ŻOŁYNIAK Hubert
CZERNIK Mateusz
W TWARÓG Mariusz
SAWCZAK Miłosz(j)
3:1 (18:16, 11:7, 11:13, 11:6) 6:0
7 1 A CYRNEK Piotr Y MICHALCZYK Jakub 3:0 (11:6, 11:7, 20:18) 7:0
8 2 C CZERNIK Mateusz Z TWARÓG Mariusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 8:0
9 1 B MARCINOWSKI Krzysztof X ROZUM Dawid 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) 9:0
10 2 D ŻOŁYNIAK Hubert W SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (11:6, 9:11, 5:11, 4:11) 9:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.