V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2016-01-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2016-01-30 09:00 49 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Górnik” Wieliczka 5:9 tak
1   A GLANOWSKI Waldemar W KOLIŃSKI Witold 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 1:0
2   B GLANOWSKI Bartosz X KURCZYNA Łukasz 3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 12:10, 11:7) 2:0
3   C BOCHENEK Dariusz Y FLOREK Arkadiusz 0:3 (8:11, 10:12, 8:11) 2:1
4   D GIBAŁA Marcin Z MARCHEWKA Artur 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:6) 3:1
5   A BOCHENEK Dariusz
GIBAŁA Marcin
W MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
1:3 (8:11, 11:8, 10:12, 8:11) 3:2
6   B GLANOWSKI Waldemar
GLANOWSKI Bartosz
X FLOREK Arkadiusz
KOLIŃSKI Witold
3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 11:6) 4:2
7   A GLANOWSKI Waldemar X KURCZYNA Łukasz 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:9) 5:2
8   B GLANOWSKI Bartosz W KOLIŃSKI Witold 1:3 (10:12, 11:7, 9:11, 8:11) 5:3
9   D GIBAŁA Marcin Y FLOREK Arkadiusz 2:3 (11:9, 6:11, 5:11, 11:6, 6:11) 5:4
10   C BOCHENEK Dariusz Z MARCHEWKA Artur 1:3 (11:5, 9:11, 5:11, 8:11) 5:5
11   A GLANOWSKI Waldemar Y FLOREK Arkadiusz 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 5:6
12   C BOCHENEK Dariusz W KOLIŃSKI Witold 1:3 (11:8, 9:11, 5:11, 8:11) 5:7
13   B GLANOWSKI Bartosz Z MARCHEWKA Artur 2:3 (11:6, 13:11, 3:11, 6:11, 5:11) 5:8
14   D GIBAŁA Marcin X KURCZYNA Łukasz 0:3 (5:11, 3:11, 7:11) 5:9
2016-01-09 11:00 50 UKS Wolbrom I - UKS „Jola” Kraków 2:12 tak
1   A PŁOWIEC Patryk W NOWACKA Dorota 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 0:1
2   B NEUMANN Jacek X PIETRZYK Marcin 2:3 (11:6, 9:11, 11:7, 7:11, 6:11) 0:2
3   C SĘK Rafał Y GRATKOWSKI Jacek 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) 0:3
4   D SUŁKOWSKI Karol Z JAŁOCHA Michał 3:0 (11:4, 11:2, 11:8) 1:3
5   A PŁOWIEC Patryk
SUŁKOWSKI Karol
W GRATKOWSKI Jacek
JAŁOCHA Michał
0:3 (13:15, 8:11, 6:11) 1:4
6   B SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X NOWACKA Dorota
PIETRZYK Marcin
1:3 (14:12, 9:11, 2:11, 2:11) 1:5
7   A PŁOWIEC Patryk X PIETRZYK Marcin 3:2 (9:11, 7:11, 14:12, 11:8, 11:7) 2:5
8   B NEUMANN Jacek W NOWACKA Dorota 1:3 (4:11, 9:11, 11:9, 10:12) 2:6
9   D SUŁKOWSKI Karol Y GRATKOWSKI Jacek 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) 2:7
10   C SĘK Rafał Z JAŁOCHA Michał 2:3 (11:5, 8:11, 10:12, 11:7, 7:11) 2:8
11   A PŁOWIEC Patryk Y GRATKOWSKI Jacek 0:3 (3:11, 8:11, 7:11) 2:9
12   C SĘK Rafał W NOWACKA Dorota 2:3 (6:11, 12:10, 12:10, 4:11, 7:11) 2:10
13   B NEUMANN Jacek Z JAŁOCHA Michał 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) 2:11
14   D SUŁKOWSKI Karol X PIETRZYK Marcin 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 2:12
2016-01-28 18:00 52 AS „Progres” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia III 8:6 tak
1   A MYSTEK Rafał W NYCZ Bartosz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B RESZKA Jakub X ZAJĘCKI Paweł 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 14:12) 1:1
3   C PIEGZA Adrian Y ZAJĘCKI Rafał 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 2:1
4   D WIERZBIŃSKI Marcin Z WÓJCIK Jan 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 3:1
5   A OCŁOŃ Stanisław
RESZKA Jakub
W NYCZ Bartosz
ZAJĘCKI Rafał
2:3 (6:11, 11:7, 6:11, 11:9, 8:11) 3:2
6   B PIEGZA Adrian
WIERZBIŃSKI Marcin
X ZAJĘCKI Paweł
WÓJCIK Jan
3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 4:2
7   A MYSTEK Rafał X ZAJĘCKI Paweł 0:3 (2:11, 10:12, 11:13) 4:3
8   B RESZKA Jakub W NYCZ Bartosz 1:3 (6:11, 8:11, 13:11, 3:11) 4:4
9   D WIERZBIŃSKI Marcin Y ZAJĘCKI Rafał 3:2 (11:6, 9:11, 7:11, 13:11, 11:9) 5:4
10   C PIEGZA Adrian Z WÓJCIK Jan 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 6:4
11   A MYSTEK Rafał Y ZAJĘCKI Rafał 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 6:5
12   C PIEGZA Adrian W NYCZ Bartosz 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 7:11) 6:6
13   B RESZKA Jakub Z WÓJCIK Jan 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 7:6
14   D WIERZBIŃSKI Marcin X ZAJĘCKI Paweł 3:2 (9:11, 11:9, 13:15, 11:6, 11:7) 8:6
2016-01-10 11:00 53 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków 8:6 tak
1   A GONET Maciej W MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 1:0
2   B STOLARCZYK Marcin X ZAPALSKI Bartosz 3:0 (11:7, 12:10, 11:5) 2:0
3   C KURDZIEL Stanisław Y SZEROCKI Jan 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 7:11) 2:1
4   D BIESAGA Marek Z KUTYŁA Dawid 2:3 (11:7, 11:7, 9:11, 10:12, 5:11) 2:2
5   A KURDZIEL Stanisław
GONET Maciej
W ZAPALSKI Bartosz
SZEROCKI Jan
3:2 (15:17, 14:12, 10:12, 11:9, 12:10) 3:2
6   B BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 4:2
7   A GONET Maciej X ZAPALSKI Bartosz 3:2 (8:11, 11:7, 11:4, 8:11, 11:8) 5:2
8   B STOLARCZYK Marcin W PARTYKA Ryszard 3:2 (4:11, 11:6, 11:5, 8:11, 11:7) 6:2
9   D BIESAGA Marek Y SZEROCKI Jan 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) 6:3
10   C KURDZIEL Stanisław Z KUTYŁA Dawid 3:2 (11:4, 6:11, 8:11, 11:9, 11:9) 7:3
11   A GONET Maciej Y SZEROCKI Jan 3:2 (11:8, 11:8, 7:11, 8:11, 11:5) 8:3
12   C KURDZIEL Stanisław W PARTYKA Ryszard 1:3 (6:11, 10:12, 11:7, 9:11) 8:4
13   B STOLARCZYK Marcin Z KUTYŁA Dawid 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) 8:5
14   D BIESAGA Marek X ZAPALSKI Bartosz 2:3 (14:12, 11:9, 10:12, 11:13, 9:11) 8:6
2016-01-09 11:00 54 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków III 14:0 tak
1   A ZAKRZYŃSKI Wojciech W CHOLEWA Wacław 3:0 (11:8, 11:2, 11:8) 1:0
2   B PORADZISZ Michał X KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 2:0
3   C STALMACH Zbigniew Y BUJAK Piotr 3:0 (11:3, 11:3, 13:11) 3:0
4   D FRAŚ Paweł Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 4:0
5   A FRAŚ Paweł
PORADZISZ Michał
W BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 5:0
6   B ZAKRZYŃSKI Wojciech
STALMACH Zbigniew
X CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 6:0
7   A ZAKRZYŃSKI Wojciech X KUSZYŃSKI Marek 3:1 (10:12, 11:5, 11:4, 11:7) 7:0
8   B PORADZISZ Michał W CHOLEWA Wacław 3:1 (11:9, 11:1, 9:11, 11:6) 8:0
9   D FRAŚ Paweł Y BUJAK Piotr 3:1 (11:5, 10:12, 11:8, 11:8) 9:0
10   C STALMACH Zbigniew Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:3, 11:4, 11:7) 10:0
11   A ZAKRZYŃSKI Wojciech Y BUJAK Piotr 3:1 (11:7, 11:8, 11:13, 11:8) 11:0
12   C STALMACH Zbigniew W CHOLEWA Wacław 3:0 (11:3, 11:8, 11:4) 12:0
13   B PORADZISZ Michał Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:3, 11:3, 11:1) 13:0
14   D FRAŚ Paweł X KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:7, 11:7, 11:3) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS "Korona" Trzebinia wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I wycofała się z rozgrywek w trakcie II rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I została ukrana odjęciem dwóch punktów za nieprawidłowości w sezonie 2014/2015 na podstawie Uchwały Zarządu KOZTS.