TG Sokół Brzesko II (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wacław Piękosz (e-mail wpiekosz@gmail.com, tel. 505 930 462)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 GRZESIK Kamil 2009 M 5492 02.09.2022 3948 21.09.2022
2 KLIMEK Michał 2005 M 5489 02.09.2022 3946 21.09.2022
3 PIĘKOSZ Natalia 2005 K 5495 02.09.2022 2335 21.09.2022
4 PUT Gabriela 2005 K 5496 02.09.2022 2922 21.09.2022
5 RACHFAŁ Mikołaj 2002 M 5485 02.09.2022 3945 21.09.2022
6 SAMEK Julian 2007 M 5490 02.09.2022 3885 21.09.2022
7 SMOLEŃ Mateusz 2010 M 5491 02.09.2022 3947 21.09.2022
8 WACARZ Maciej 2010 M 5498 02.09.2022 3391 21.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2022-09-23 18:00 TG Sokół Brzesko I - TG Sokół Brzesko II 13:1🏓 ⇓
2 5T 1/3 2022-10-18 18:00 TG Sokół Brzesko II - UKS Jordan Zakliczyn II 6:8🏓 ⇓
3 5T 1/4 2022-10-26 16:30 MOKSiR Czchów - TG Sokół Brzesko II 14:0🏓 ⇓
4 5T 1/2 2022-11-18 17:00 TG Sokół Brzesko II - UKS Królewski Biecz 4:10🏓 ⇓
5 5T 1/6 2022-11-28 17:00 LUKS Galux Skrzyszów III - TG Sokół Brzesko II 10:4🏓 ⇓
6 5T 1/7 2022-12-06 18:00 TG Sokół Brzesko II - LZS Solidarni Mędrzechów II  
7 5T 1/5 2022-12-09 18:00 TG Sokół Brzesko II - MKS Tarnovia Tarnów II  
8 5T 1/8 2022-12-11 11:00 UKS Fortem Pawęzów II - TG Sokół Brzesko II  
9 5T 1/9 2023-01-06 18:00 TG Sokół Brzesko II - MKS Tarnovia Tarnów I  
10 5T 1/10 2023-01-13 18:00 UKS Villa Verde Olesno V - TG Sokół Brzesko II  
11 5T 1/11 2023-01-27 18:00 TG Sokół Brzesko II - UKS Sokół Żabno II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
PN
3
PG
4
SJ
5
SM
6
WM
1 (W) TG Sokół Brzesko I   0,0 1,0   0,0 0,0 1
2 (D) UKS Jordan Zakliczyn II 1,0 1,5 1,5     2,0 6
3 (W) MOKSiR Czchów 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0
4 (D) UKS Królewski Biecz 2,0 1,0 1,0   0,0   4
5 (W) LUKS Galux Skrzyszów III 1,0 1,0 2,0   0,0   4
Razem 4,0 3,5 5,5 0,0 0,0 2,0 15
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KLIMEK Michał 2005 M 5489 02.09.2022 3946
2 PIĘKOSZ Natalia 2005 K 5495 02.09.2022 2335
3 PUT Gabriela 2005 K 5496 02.09.2022 2922
4 SAMEK Julian 2007 M 5490 02.09.2022 3885
5 SMOLEŃ Mateusz 2010 M 5491 02.09.2022 3947
6 WACARZ Maciej 2010 M 5498 02.09.2022 3391