LUKS Galux Skrzyszów III (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Katarzyna Galus (e-mail kasia_galus@vp.pl, tel. 501 174 933)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CIUREJ Kacper 2013 M 4085 31.08.2022 3374 15.09.2022
2 KOSIBA Klaudia 2010 K 10369 04.10.2022 3362 24.10.2022
3 MAZUREK Paweł 1971 M 4069 31.08.2022 1615 15.09.2022
4 OBAL Daniel 2009 M 4087 31.08.2022 2434 15.09.2022
5 OBAL Michał 2011 M 4088 31.08.2022 2728 15.09.2022
6 OBAL Nikola 2011 K 4089 31.08.2022 2464 15.09.2022
7 PIS Artur 2010 M 4090 31.08.2022 2729 15.09.2022
8 SARAD Anna 2007 K 4091 31.08.2022 3375 15.09.2022
9 SARAD Kamil 2005 M 4092 31.08.2022 3173 15.09.2022
10 SZMYD Marcin 1984 M 4082 31.08.2022 3886 21.09.2022
11 SZMYD Zygmunt 1954 M 4070 31.08.2022 947 15.09.2022
12 WŁODEK Karol 2013 M 4093 31.08.2022 3694 15.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2022-09-25 16:30 UKS Fortem Pawęzów II - LUKS Galux Skrzyszów III 12:2🏓 ⇓
2 5T 1/2 2022-09-29 17:00 LUKS Galux Skrzyszów III - MKS Tarnovia Tarnów I 9:5🏓 ⇑
3 5T 1/3 2022-10-20 18:00 UKS Villa Verde Olesno V - LUKS Galux Skrzyszów III 11:3🏓 ⇓
4 5T 1/4 2022-10-27 17:00 LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Sokół Żabno II 3:11🏓 ⇓
5 5T 1/5 2022-11-10 18:00 TG Sokół Brzesko I - LUKS Galux Skrzyszów III 13:1🏓 ⇓
6 5T 1/6 2022-11-28 17:00 LUKS Galux Skrzyszów III - TG Sokół Brzesko II 10:4🏓 ⇑
7 5T 1/7 2022-12-02 19:00 UKS Jordan Zakliczyn II - LUKS Galux Skrzyszów III  
8 5T 1/8 2022-12-11 11:00 LUKS Galux Skrzyszów III - MOKSiR Czchów  
9 5T 1/9 2023-01-08 11:00 MKS Tarnovia Tarnów II - LUKS Galux Skrzyszów III  
10 5T 1/10 2023-01-14 11:00 UKS Królewski Biecz - LUKS Galux Skrzyszów III  
11 5T 1/11 2023-01-29 11:00 LUKS Galux Skrzyszów III - LZS Solidarni Mędrzechów II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
MP
2
OD
3
ON
4
PA
5
SA
6
SK
7
SM
8
SZ
9
WK
1 (W) UKS Fortem Pawęzów II         1,0 0,0 1,0 0,0   2
2 (D) MKS Tarnovia Tarnów I 1,0 1,0 0,0   0,5 2,5 2,5 1,5   9
3 (W) UKS Villa Verde Olesno V 1,0   0,0   0,0   2,0 0,0   3
4 (D) UKS Sokół Żabno II 0,0 1,0   1,0 0,0 0,0   1,0   3
5 (W) TG Sokół Brzesko I   0,0   0,0     1,0 0,0   1
6 (D) TG Sokół Brzesko II     0,0 3,5 1,5 1,5 3,5   0,0 10
Razem 2,0 2,0 0,0 4,5 3,0 4,0 10,0 2,5 0,0 28
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 MAZUREK Paweł 1971 M 4069 31.08.2022 1615
2 OBAL Daniel 2009 M 4087 31.08.2022 2434
3 OBAL Nikola 2011 K 4089 31.08.2022 2464
4 PIS Artur 2010 M 4090 31.08.2022 2729
5 SARAD Anna 2007 K 4091 31.08.2022 3375
6 SARAD Kamil 2005 M 4092 31.08.2022 3173
7 SZMYD Marcin 1984 M 4082 31.08.2022 3886
8 SZMYD Zygmunt 1954 M 4070 31.08.2022 947
9 WŁODEK Karol 2013 M 4093 31.08.2022 3694