III liga mężczyzn => Grupa "słabsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2019-02-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-02-23 16:00 82 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8 tak
1   A SZTWIERTNIA Ilona W PIETRZAK Agnieszka 3:1 (11:4, 8:11, 12:10, 11:5) 1:0
2   B SKUBA Emilia X PIEGZA Adrian 2:3 (4:11, 11:6, 10:12, 12:10, 9:11) 1:1
3   C GĄSIOR Natalia Y BOLEK Łukasz 2:3 (5:11, 13:11, 5:11, 13:11, 7:11) 1:2
4   D ZAJĄC Anna Z MOREK Radosław 2:3 (11:13, 14:12, 11:6, 7:11, 5:11) 1:3
5   A SKUBA Emilia
SZTWIERTNIA Ilona
W PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
3:1 (12:10, 11:6, 8:11, 11:8) 2:3
6   B ZAJĄC Anna
GĄSIOR Natalia
X MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 2:4
7   A SZTWIERTNIA Ilona X PIEGZA Adrian 3:1 (6:11, 12:10, 11:9, 11:9) 3:4
8   B SKUBA Emilia W PIETRZAK Agnieszka 2:3 (11:6, 8:11, 11:3, 6:11, 9:11) 3:5
9   D ZAJĄC Anna Y BOLEK Łukasz 2:3 (7:11, 11:7, 12:14, 11:9, 6:11) 3:6
10   C GĄSIOR Natalia Z MOREK Radosław 3:1 (11:5, 11:3, 7:11, 11:5) 4:6
11   A SZTWIERTNIA Ilona Y BOLEK Łukasz 3:2 (6:11, 11:6, 8:11, 11:9, 13:11) 5:6
12   C GĄSIOR Natalia W PIETRZAK Agnieszka 3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:8) 6:6
13   B SKUBA Emilia Z MOREK Radosław 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 6:11) 6:7
14   D ZAJĄC Anna X PIEGZA Adrian 2:3 (7:11, 11:7, 11:13, 11:9, 9:11) 6:8
2019-03-02 10:00 83 MKS „Skawa” Wadowice - GSWAL „Mikulec” Grybów 8:6 tak
1   A GOŁDA Gabriel W NOWAK Marcin 3:1 (7:11, 11:7, 12:10, 11:8) 1:0
2   B RUPA Robert X URBAN Mariusz 1:3 (11:13, 11:5, 7:11, 12:14) 1:1
3   C JURZAK Łukasz Y MÓL Marcin 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) 2:1
4   D PALACZ Mirosław Z GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:8, 11:2, 12:10) 3:1
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 11:4) 4:1
6   B PALACZ Mirosław
RUPA Robert
X GŁÓWCZYK Jan
URBAN Mariusz
3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 5:1
7   A GOŁDA Gabriel X URBAN Mariusz 2:3 (11:3, 9:11, 11:6, 8:11, 12:14) 5:2
8   B RUPA Robert W NOWAK Marcin 1:3 (13:15, 8:11, 11:8, 9:11) 5:3
9   D PALACZ Mirosław Y MÓL Marcin 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) 6:3
10   C JURZAK Łukasz Z GŁÓWCZYK Jan 3:0 (12:10, 11:5, 11:4) 7:3
11   A GOŁDA Gabriel Y MÓL Marcin 0:3 (7:11, 6:11, 11:13) 7:4
12   C JURZAK Łukasz W NOWAK Marcin 2:3 (6:11, 12:10, 9:11, 11:6, 8:11) 7:5
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) 8:5
14   D JĘDRZEJOWSKI Oskar X URBAN Mariusz 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) 8:6
2019-04-30 18:00 84 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 0:14 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna GSWAL "Bogdański" Grybów przejęła miejsce od TG "Sokół" Brzesko.