IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2016-11-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-01-13 18:00 36 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 tak
1   A WARMUZ Kamil W BIEŃCZYCKI Łukasz 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 1:0
2   B CHOJNA Dawid X PIETRZAK Agnieszka 3:1 (13:11, 11:9, 12:14, 11:7) 2:0
3   C GRONDALCZYK Adrian Y MOREK Radosław 2:3 (11:7, 5:11, 11:6, 6:11, 6:11) 2:1
4   D MAMOŃ Wojciech Z BOLEK Łukasz 0:3 (3:11, 13:15, 3:11) 2:2
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W BIEŃCZYCKI Łukasz
PIETRZAK Agnieszka
3:1 (11:13, 11:9, 12:10, 11:8) 3:2
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
3:2 (7:11, 11:7, 15:17, 11:5, 11:5) 4:2
7   A WARMUZ Kamil X PIETRZAK Agnieszka 3:2 (11:7, 8:11, 11:8, 6:11, 11:7) 5:2
8   B CHOJNA Dawid W BIEŃCZYCKI Łukasz 3:0 (11:3, 11:4, 13:11) 6:2
9   D MAMOŃ Wojciech Y MOREK Radosław 2:3 (11:7, 7:11, 15:13, 6:11, 1:11) 6:3
10   C GRONDALCZYK Adrian Z BOLEK Łukasz 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 5:11) 6:4
11   A WARMUZ Kamil Y MOREK Radosław 3:1 (12:10, 12:10, 4:11, 11:9) 7:4
12   C GRONDALCZYK Adrian W BIEŃCZYCKI Łukasz 3:1 (11:2, 11:5, 10:12, 12:10) 8:4
13   B CHOJNA Dawid Z BOLEK Łukasz 3:2 (11:8, 11:6, 8:11, 8:11, 15:13) 9:4
14   D MAMOŃ Wojciech X PIETRZAK Agnieszka 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 6:11) 9:5
2016-11-23 18:00 37 MKS KSOS Kraków II - ULKS „Lachowice” Lachowice II 10:4 tak
1   A PACYNA Dariusz W GRAJNY Piotr 3:2 (11:4, 10:12, 8:11, 11:8, 11:7) 1:0
2   B BOGACZ Wojciech X KRUPA Cezary 3:2 (9:11, 11:7, 9:11, 11:2, 11:5) 2:0
3   C SZEROCKI Jan Y KACHEL Jan 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:7) 3:0
4   D KUBIC Marcin Z KUŹNIK Grzegorz 1:3 (7:11, 11:6, 10:12, 9:11) 3:1
5   A SZEROCKI Jan
BOGACZ Wojciech
W KUŹNIK Grzegorz
KRUPA Cezary
3:2 (15:17, 13:11, 5:11, 11:7, 11:7) 4:1
6   B PACYNA Dariusz
KUBIC Marcin
X GRAJNY Piotr
KACHEL Jan
3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 5:1
7   A PACYNA Dariusz X KRUPA Cezary 3:0 (13:11, 11:6, 11:3) 6:1
8   B BOGACZ Wojciech W GRAJNY Piotr 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) 7:1
9   D KUBIC Marcin Y KACHEL Jan 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 8:1
10   C SZEROCKI Jan Z KUŹNIK Grzegorz 1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 7:11) 8:2
11   A PACYNA Dariusz Y KACHEL Jan 2:3 (11:8, 10:12, 12:10, 7:11, 14:16) 8:3
12   C SZEROCKI Jan W GRAJNY Piotr 3:0 (13:11, 11:9, 11:7) 9:3
13   B BOGACZ Wojciech Z KUŹNIK Grzegorz 2:3 (7:11, 9:11, 12:10, 13:11, 9:11) 9:4
14   D KUBIC Marcin X KRUPA Cezary 3:2 (11:5, 11:2, 4:11, 6:11, 11:8) 10:4
2016-12-06 18:30 38 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Cracovia 1906” Kraków 0:14 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2016-11-13 12:00 39 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka 1:13 tak
1   A WOLAŃCZYK Paweł W KURCZYNA Łukasz 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 0:1
2   B ZIELENIEWSKI Leon X MARCHEWKA Artur 0:3 (2:11, 4:11, 8:11) 0:2
3   C KOPACKI Paweł Y FLOREK Arkadiusz 1:3 (11:8, 6:11, 14:16, 13:15) 0:3
4   D WILK Roman Z LELEK Paweł 1:3 (4:11, 7:11, 14:12, 9:11) 0:4
5   A KOPACKI Paweł
ZIELENIEWSKI Leon
W MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 0:5
6   B WOLAŃCZYK Paweł
WILK Roman
X FLOREK Arkadiusz
LELEK Paweł
1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 6:11) 0:6
7   A WOLAŃCZYK Paweł X MARCHEWKA Artur 1:3 (11:9, 7:11, 5:11, 6:11) 0:7
8   B ZIELENIEWSKI Leon W KURCZYNA Łukasz 0:3 (9:11, 11:13, 2:11) 0:8
9   D WILK Roman Y FLOREK Arkadiusz 1:3 (7:11, 6:11, 11:5, 7:11) 0:9
10   C KOPACKI Paweł Z LELEK Paweł 3:1 (11:5, 7:11, 11:3, 11:6) 1:9
11   A WOLAŃCZYK Paweł Y FLOREK Arkadiusz 2:3 (5:11, 11:9, 8:11, 11:4, 12:14) 1:10
12   C KOPACKI Paweł W KURCZYNA Łukasz 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 1:11
13   B ZIELENIEWSKI Leon Z LELEK Paweł 1:3 (11:6, 9:11, 5:11, 8:11) 1:12
14   D WILK Roman X MARCHEWKA Artur 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 1:13
2016-11-19 11:00 40 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Jola” Kraków 5:9 tak
1   A FRĄCZEK Łukasz W NOWACKA Dorota 3:0 (12:10, 11:5, 11:6) 1:0
2   B ZAJĘCKI Paweł X GRATKOWSKI Jacek 0:3 (9:11, 8:11, 3:11) 1:1
3   C FRĄCZEK Artur Y PIETRZYK Marcin 2:3 (10:12, 11:6, 7:11, 11:6, 7:11) 1:2
4   D WIELGOSZ Mirosław Z SZATKO-NOWAK Jolanta 1:3 (8:11, 7:11, 11:4, 7:11) 1:3
5   A FRĄCZEK Łukasz
ZAJĘCKI Paweł
W SZATKO-NOWAK Jolanta
GRATKOWSKI Jacek
1:3 (14:12, 2:11, 12:14, 3:11) 1:4
6   B WIELGOSZ Mirosław
FRĄCZEK Artur
X NOWACKA Dorota
PIETRZYK Marcin
3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:2) 2:4
7   A FRĄCZEK Łukasz X GRATKOWSKI Jacek 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 2:5
8   B ZAJĘCKI Paweł W NOWACKA Dorota 3:0 (11:4, 11:8, 14:12) 3:5
9   D WIELGOSZ Mirosław Y PIETRZYK Marcin 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) 3:6
10   C FRĄCZEK Artur Z SZATKO-NOWAK Jolanta 1:3 (3:11, 9:11, 12:10, 5:11) 3:7
11   A FRĄCZEK Łukasz Y PIETRZYK Marcin 3:1 (11:4, 11:9, 10:12, 11:9) 4:7
12   C FRĄCZEK Artur W MARKIEWICZ Zbigniew 3:0 (11:3, 11:7, 11:2) 5:7
13   B ZAJĘCKI Paweł Z SZATKO-NOWAK Jolanta 0:3 (0:11, 9:11, 10:12) 5:8
14   D WIELGOSZ Mirosław X GRATKOWSKI Jacek 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 5:9
2016-12-11 15:00 41 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 tak
1   A CYGANKIEWICZ Filip W KOLASA Szymon 0:3 (9:11, 3:11, 2:11) 0:1
2   B MISZCZYK Łukasz X KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (9:11, 15:13, 6:11, 11:8, 11:7) 1:1
3   C CHODACKI Marcin Y DŁUGOPOLSKI Miłosz 0:3 (10:12, 7:11, 10:12) 1:2
4   D KROCHMAL Paweł Z KOWALKOWSKI Maciej 3:1 (11:7, 12:10, 10:12, 11:8) 2:2
5   A SZCZEBAK Jerzy
CYGANKIEWICZ Filip
W KOLASA Szymon
DŁUGOPOLSKI Miłosz
0:3 (8:11, 4:11, 6:11) 2:3
6   B MISZCZYK Łukasz
KROCHMAL Paweł
X KRÓLIKOWSKI Bartosz
KOWALKOWSKI Maciej
2:3 (11:8, 10:12, 11:7, 9:11, 3:11) 2:4
7   A CYGANKIEWICZ Filip X KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (14:16, 8:11, 12:10, 5:11) 2:5
8   B MISZCZYK Łukasz W KOLASA Szymon 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 2:6
9   D KROCHMAL Paweł Y DŁUGOPOLSKI Miłosz 2:3 (11:9, 1:11, 6:11, 11:8, 10:12) 2:7
10   C CHODACKI Marcin Z KOWALKOWSKI Maciej 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 2:8
11   A CYGANKIEWICZ Filip Y DŁUGOPOLSKI Miłosz 0:3 (7:11, 1:11, 7:11) 2:9
12   C SZCZEBAK Jerzy W KOLASA Szymon 1:3 (4:11, 11:4, 7:11, 8:11) 2:10
13   B MISZCZYK Łukasz Z KOWALKOWSKI Maciej 3:0 (16:14, 11:7, 11:4) 3:10
14   D KROCHMAL Paweł X KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 3:11
2017-01-28 12:00 42 KS „Gorce” Nowy Targ II - YMCA Kraków 14:0 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna CKiS Skawina przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Gorce” Nowy Targ III.
Drużyna LKS „Olmex” Piotrowice przekazała miejsce w rozgrywkach UKS „Rokicie” Szczytniki II.
Drużyna „YMCA-Cracovia 1906” Kraków II przekazała miejsce w rozgrywkach YMCA Kraków.
Drużyna YMCA Kraków została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.