LKS „Orzeł” Wojnarowa I (M)
Klub: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa
Wojnarowa 278
33-322 Korzenna
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Obrzut (tel. 606 883 390)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KANTOR Michał 1989 M 2018/2019 1341
2 KOZIOŁ Bogdan 1973 M 2018/2019 1610
3 KRÓL Stanisław 1959 M 2018/2019 511
4 LIGĘZA Julia 2006 K 2018/2019 1523
5 NOWAK Rafał 2000 M 2018/2019 1340
6 PLICHTA Józef 1965 M 2018/2019 2191
7 RYBOWICZ Rafał 1991 M 2018/2019 679
8 SZAREK Marcin 1986 M 2018/2019 1669
9 SZCZEPANEK Wojciech 2000 M 2018/2019 1181
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-21 18:30 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1:13 (S) ⇑
2 5NS 1/2 2018-10-06 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - MKS „Radość” Gorlice II 13:1 (S) ⇑
3 5NS 1/3 2018-10-19 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 9:5 (S) ⇓
4 5NS 1/5 2018-11-07 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1:13 (S) ⇑
5 5NS 1/6 2018-11-24 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - GSWAL „Mikulec” Grybów II 7:7 (S) ⇔
6 5NS 1/7 2018-12-02 14:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 9:5 (S) ⇓
7 5NS 1/8 2018-12-08 15:00 LKS „Uran” Łukowica - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 11:3 (S) ⇓
8 5NS 1/9 2018-12-12 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - KS „Turbacz” Mszana Dolna 12:2 (S) ⇑
9 5NS 1/10 2019-01-13 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1:13 (S) ⇑
10 5NS 1/11 2019-01-16 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - LKS „Binarowa” Binarowa 9:5 (S) ⇑
11 5NS 2/12 2019-02-23 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - LKS „Uran” Łukowica 8:6 (S) ⇑
12 5NS 2/14 2019-03-29 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 10:4 (S) ⇓
13 5NS 2/13 2019-04-01 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 5:9 (S) ⇓
14 5NS 2/16 2019-04-09 18:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - LUKS „Lipie” Lipie 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
KB
3
KS
4
LJ
5
NR
6
PJ
7
RR
8
SM
9
SW
1 (W) KS „Talar Team” Szczawa II 3,5         2,5 3,5 3,5   13
2 (D) MKS „Radość” Gorlice II     3,5     3,5 2,5 3,5   13
3 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 1,0   0,0     2,0   2,0   5
4 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa II 3,5         2,5 3,5 3,5   13
5 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów II 0,5         2,0 1,0 3,5   7
6 (W) LUKS „Lipie” Lipie         0,0 2,5   2,5 0,0 5
7 (W) LKS „Uran” Łukowica 0,5 1,5 0,5     0,0 0,5     3
8 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 3,5   2,0     3,0 3,5     12
9 (W) KS „Start” Nowy Sącz II 3,5   2,5     3,5 3,5     13
10 (D) LKS „Binarowa” Binarowa 2,0   1,0     3,0 3,0     9
11 (D) LKS „Uran” Łukowica 2,5 1,5 0,5     1,0 2,5     8
12 (W) GSWAL „Mikulec” Grybów II         0,0 1,5 2,5   0,0 4
13 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 1,5         2,0 0,5 1,0   5
14 (D) LUKS „Lipie” Lipie   3,5 2,5 0,0 1,0         7
Razem 22,0 6,5 12,5 0,0 1,0 29,0 26,5 19,5 0,0 117
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KANTOR Michał 1989 M 2018/2019 1341
2 KOZIOŁ Bogdan 1973 M 2018/2019 1610
3 KRÓL Stanisław 1959 M 2018/2019 511
4 LIGĘZA Julia 2006 K 2018/2019 1523
5 NOWAK Rafał 2000 M 2018/2019 1340
6 PLICHTA Józef 1965 M 2018/2019 2191
7 RYBOWICZ Rafał 1991 M 2018/2019 679
8 SZAREK Marcin 1986 M 2018/2019 1669
9 SZCZEPANEK Wojciech 2000 M 2018/2019 1181