II liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % P-ty▼
1 CYRNEK Piotr (PKS „Kolping” Jarosław II) 10 9 1 29:11 90,00 27
2 MARCINOWSKI Krzysztof (PKS „Kolping” Jarosław II) 10 8 2 26:14 80,00 24
3 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 8 2 26:17 80,00 24
4 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 7 3 25:17 70,00 21
5 CZERNIK Mateusz (PKS „Kolping” Jarosław II) 10 10 0 30:5 100,00 20
6 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 10 8 2 25:9 80,00 16
7 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 10 8 2 27:11 80,00 16
8 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 8 5 3 20:11 62,50 15
9 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 10 5 5 19:20 50,00 15
10 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 10 7 3 23:14 70,00 14
11 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 7 3 24:16 70,00 14
12 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 10 4 6 24:22 40,00 12
13 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 8 4 4 14:17 50,00 9
14 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 10 3 7 16:24 30,00 9
15 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków) 4 3 1 10:7 75,00 8
16 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 8 3 5 14:18 37,50 6
17 KRUKAR Piotr (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 3 5 13:19 37,50 6
18 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 8 2 6 11:19 25,00 6
19 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 2 6 11:21 25,00 6
20 OSIKA Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków) 8 2 6 7:19 25,00 6
21 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 10 2 8 15:28 20,00 6
22 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 4 2 2 8:9 50,00 4
23 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 8 2 6 14:22 25,00 4
24 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków) 2 1 1 5:3 50,00 2
25 PELCZAR Dawid (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 2 1 1 4:5 50,00 2
26 DZIUKIEWICZ Kamil (PKS „Kolping” Jarosław II) 2 1 1 3:5 50,00 2
27 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków) 2 1 1 3:5 50,00 2
28 KUZMENKO Hrihorii (KS „Bronowianka” Kraków) 8 1 7 10:21 12,50 2
29 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 1 7 8:23 12,50 2
30 PETKA Krzysztof („Witmar-Podwawelski” Kraków) 6 0 6 5:18 0,00 0
31 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 8 0 8 5:24 0,00 0
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CZERNIK Mateusz (PKS „Kolping” Jarosław II) 10 10 0 30:5 100,00
2 CYRNEK Piotr (PKS „Kolping” Jarosław II) 10 9 1 29:11 90,00
3 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 10 8 2 25:9 80,00
4 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 10 8 2 27:11 80,00
5 MARCINOWSKI Krzysztof (PKS „Kolping” Jarosław II) 10 8 2 26:14 80,00
6 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 8 2 26:17 80,00
7 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków) 4 3 1 10:7 75,00
8 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 10 7 3 23:14 70,00
9 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 7 3 24:16 70,00
10 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 7 3 25:17 70,00
11 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 8 5 3 20:11 62,50
12 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 10 5 5 19:20 50,00
13 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 4 2 2 8:9 50,00
14 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 8 4 4 14:17 50,00
15 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 10 4 6 24:22 40,00
16 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 8 3 5 14:18 37,50
17 KRUKAR Piotr (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 3 5 13:19 37,50
18 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 10 3 7 16:24 30,00
19 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 8 2 6 14:22 25,00
20 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 8 2 6 11:19 25,00
21 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 2 6 11:21 25,00
22 OSIKA Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków) 8 2 6 7:19 25,00
23 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 10 2 8 15:28 20,00
24 KUZMENKO Hrihorii (KS „Bronowianka” Kraków) 8 1 7 10:21 12,50
25 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 1 7 8:23 12,50
26 PETKA Krzysztof („Witmar-Podwawelski” Kraków) 6 0 6 5:18 0,00
27 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 8 0 8 5:24 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 CZERNIK Mateusz (PKS „Kolping” Jarosław II) 10 10 0 5 5 0 12,5
2 CYRNEK Piotr (PKS „Kolping” Jarosław II) 10 9 1 5 4 1 11,0
3 MARCINOWSKI Krzysztof (PKS „Kolping” Jarosław II) 10 8 2 5 5 0 10,5
4 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 10 8 2 5 4 1 10,0
5 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 8 2 5 3 2 9,5
6 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 10 8 2 5 3 2 9,5
7 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 7 3 5 3 2 8,5
8 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 10 7 3 5 2 3 8,0
9 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 7 3 5 1 4 7,5
10 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 10 5 5 5 1 4 5,5
11 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 8 5 3 4 0 4 5,0
12 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 8 4 4 4 1 3 4,5
13 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 10 4 6 5 1 4 4,5
14 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 10 3 7 5 3 2 4,5
15 OSIKA Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków) 8 2 6 4 4 0 4,0
16 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 10 2 8 5 4 1 4,0
17 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków) 4 3 1 2 1 1 3,5
18 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 8 3 5 4 1 3 3,5
19 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 8 2 6 4 3 1 3,5
20 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 8 2 6 4 3 1 3,5
21 KRUKAR Piotr (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 3 5 4 0 4 3,0
22 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 4 2 2 2 1 1 2,5
23 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 2 6 4 0 4 2,0
24 PELCZAR Dawid (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 2 1 1 1 1 0 1,5
25 DZIUKIEWICZ Kamil (PKS „Kolping” Jarosław II) 2 1 1 1 1 0 1,5
26 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków) 2 1 1 1 1 0 1,5
27 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków) 2 1 1 1 1 0 1,5
28 KUZMENKO Hrihorii (KS „Bronowianka” Kraków) 8 1 7 4 1 3 1,5
29 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 1 7 4 0 4 1,0
30 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 8 0 8 4 1 3 0,5
31 PETKA Krzysztof („Witmar-Podwawelski” Kraków) 6 0 6 3 1 2 0,5
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.