II liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % P-ty▼
1 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 8 2 26:17 80,00 24
2 CYRNEK Piotr (PKS „Kolping” Jarosław II) 8 7 1 23:9 87,50 21
3 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 7 3 25:17 70,00 21
4 MARCINOWSKI Krzysztof (PKS „Kolping” Jarosław II) 8 6 2 20:12 75,00 18
5 CZERNIK Mateusz (PKS „Kolping” Jarosław II) 8 8 0 24:4 100,00 16
6 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 8 5 3 20:11 62,50 15
7 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 7 1 22:5 87,50 14
8 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 7 1 23:6 87,50 14
9 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 7 3 24:16 70,00 14
10 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 4 4 15:16 50,00 12
11 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 5 3 17:12 62,50 10
12 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 8 4 4 14:17 50,00 9
13 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 3 5 19:19 37,50 9
14 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 3 5 14:18 37,50 9
15 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 8 3 5 14:18 37,50 6
16 KRUKAR Piotr (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 3 5 13:19 37,50 6
17 OSIKA Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków) 6 2 4 6:13 33,33 6
18 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 2 6 13:22 25,00 6
19 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 8 2 6 11:19 25,00 6
20 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 2 6 11:21 25,00 6
21 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 2 2 0 6:3 100,00 4
22 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 6 2 4 11:16 33,33 4
23 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków) 2 1 1 4:4 50,00 2
24 PELCZAR Dawid (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 2 1 1 4:5 50,00 2
25 DZIUKIEWICZ Kamil (PKS „Kolping” Jarosław II) 2 1 1 3:5 50,00 2
26 KUZMENKO Hrihorii (KS „Bronowianka” Kraków) 8 1 7 10:21 12,50 2
27 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 1 7 8:23 12,50 2
28 PETKA Krzysztof („Witmar-Podwawelski” Kraków) 6 0 6 5:18 0,00 0
29 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 8 0 8 5:24 0,00 0
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CZERNIK Mateusz (PKS „Kolping” Jarosław II) 8 8 0 24:4 100,00
2 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 7 1 22:5 87,50
3 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 7 1 23:6 87,50
4 CYRNEK Piotr (PKS „Kolping” Jarosław II) 8 7 1 23:9 87,50
5 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 8 2 26:17 80,00
6 MARCINOWSKI Krzysztof (PKS „Kolping” Jarosław II) 8 6 2 20:12 75,00
7 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 7 3 24:16 70,00
8 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 7 3 25:17 70,00
9 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 8 5 3 20:11 62,50
10 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 5 3 17:12 62,50
11 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 4 4 15:16 50,00
12 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 8 4 4 14:17 50,00
13 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 3 5 19:19 37,50
14 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 3 5 14:18 37,50
15 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 8 3 5 14:18 37,50
16 KRUKAR Piotr (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 3 5 13:19 37,50
17 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 6 2 4 11:16 33,33
18 OSIKA Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków) 6 2 4 6:13 33,33
19 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 2 6 13:22 25,00
20 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 8 2 6 11:19 25,00
21 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 2 6 11:21 25,00
22 KUZMENKO Hrihorii (KS „Bronowianka” Kraków) 8 1 7 10:21 12,50
23 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 1 7 8:23 12,50
24 PETKA Krzysztof („Witmar-Podwawelski” Kraków) 6 0 6 5:18 0,00
25 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 8 0 8 5:24 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 CZERNIK Mateusz (PKS „Kolping” Jarosław II) 8 8 0 4 4 0 10,0
2 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 8 2 5 3 2 9,5
3 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 7 1 4 4 0 9,0
4 CYRNEK Piotr (PKS „Kolping” Jarosław II) 8 7 1 4 3 1 8,5
5 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 7 1 4 3 1 8,5
6 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 7 3 5 3 2 8,5
7 MARCINOWSKI Krzysztof (PKS „Kolping” Jarosław II) 8 6 2 4 4 0 8,0
8 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 7 3 5 1 4 7,5
9 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 5 3 4 2 2 6,0
10 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 8 5 3 4 0 4 5,0
11 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 4 4 4 1 3 4,5
12 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 8 4 4 4 1 3 4,5
13 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 3 5 4 3 1 4,5
14 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 2 6 4 4 0 4,0
15 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 8 3 5 4 1 3 3,5
16 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 3 5 4 1 3 3,5
17 OSIKA Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków) 6 2 4 3 3 0 3,5
18 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 8 2 6 4 3 1 3,5
19 KRUKAR Piotr (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 3 5 4 0 4 3,0
20 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 6 2 4 3 2 1 3,0
21 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 2 2 0 1 1 0 2,5
22 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 2 6 4 0 4 2,0
23 PELCZAR Dawid (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 2 1 1 1 1 0 1,5
24 DZIUKIEWICZ Kamil (PKS „Kolping” Jarosław II) 2 1 1 1 1 0 1,5
25 KUZMENKO Hrihorii (KS „Bronowianka” Kraków) 8 1 7 4 1 3 1,5
26 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków) 2 1 1 1 0 1 1,0
27 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 1 7 4 0 4 1,0
28 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 8 0 8 4 1 3 0,5
29 PETKA Krzysztof („Witmar-Podwawelski” Kraków) 6 0 6 3 1 2 0,5
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.