II liga mężczyzn => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2018-03-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-03-03 15:00 110 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - ULKS „Lachowice” 6:4 tak
1 1 A STĄPOR Rafał X RACZEK Marcin 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 10:12) 0:1
2 2 C TOMOŃ Grzegorz W KACHEL Jan 3:0 (11:8, 11:1, 11:2) 1:1
3 1 B KLOCEK Kamil Y SURMA Krzysztof 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 2:1
4 2 D SEROKA Szymon Z PNIACZEK Dominik 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 3:1
5 1 A TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
X PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
2:3 (7:11, 11:6, 10:12, 11:8, 13:15) 3:2
6 2 C SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
W SURMA Krzysztof
KACHEL Jan
3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:4) 4:2
7 1 A STĄPOR Rafał Y SURMA Krzysztof 3:2 (9:11, 10:12, 11:9, 11:5, 11:9) 5:2
8 2 C TOMOŃ Grzegorz Z PNIACZEK Dominik 1:3 (11:8, 13:15, 10:12, 12:14) 5:3
9 1 B KLOCEK Kamil X RACZEK Marcin 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) 5:4
10 2 D SEROKA Szymon W KACHEL Jan 3:1 (11:8, 12:14, 11:4, 11:5) 6:4
2018-04-07 14:00 111 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4 tak
1 1 A IWANIUCH Rafał X MLECZKO Radosław 3:0 (11:5, 11:7, 12:10) 1:0
2 2 C CHMIELOWSKI Jakub W GALUS Mateusz 3:0 (14:12, 12:10, 14:12) 2:0
3 1 B KIEŁT Dawid Y FLAUMENHAFT Jacek 1:3 (11:7, 4:11, 7:11, 3:11) 2:1
4 2 D BLAT Piotr Z NOSAL Mirosław 3:2 (5:11, 11:9, 2:11, 11:9, 11:9) 3:1
5 1 A IWANIUCH Rafał
BOROWIAK Krzysztof
X GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
2:3 (11:8, 7:11, 8:11, 11:4, 8:11) 3:2
6 2 C KIEŁT Dawid
CHMIELOWSKI Jakub
W NOSAL Mirosław
MLECZKO Radosław
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 4:2
7 1 A IWANIUCH Rafał Y FLAUMENHAFT Jacek 2:3 (11:8, 7:11, 8:11, 11:4, 8:11) 4:3
8 2 C CHMIELOWSKI Jakub Z NOSAL Mirosław 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) 5:3
9 1 B KIEŁT Dawid X MLECZKO Radosław 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 5:4
10 2 D BOROWIAK Krzysztof W GALUS Mateusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 6:4
2018-03-18 14:00 112 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 tak
1 1 A MADZULA Paweł X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 1:0
2 2 C MAGULSKI Damian W GDULA Adam 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 2:0
3 1 B OBROCHTA Paweł Y ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (11:7, 11:2, 8:11, 11:5) 3:0
4 2 D KAIM Adrian Z CZYŻYCKI Bogdan 3:1 (11:5, 11:5, 4:11, 11:8) 4:0
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 5:0
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W CZYŻYCKI Bogdan
GDULA Adam
2:3 (10:12, 11:7, 13:11, 12:14, 11:13) 5:1
7 1 A MADZULA Paweł Y ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (11:2, 12:10, 11:13, 11:5) 6:1
8 2 C MAGULSKI Damian Z CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (11:3, 14:12, 9:11, 4:11, 11:7) 7:1
9 1 B OBROCHTA Paweł X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 8:1
10 2 D KAIM Adrian W GDULA Adam 3:2 (11:9, 9:11, 9:11, 11:8, 13:11) 9:1
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.